bugün

kendi kendilerine dertlenenlerin platformu.

(bkz: sözlükteki melankolikler)

edit : başlığın yazarın üstüne kalması. *
ühü ühü. benim de içinde bulunduğum gruptur.

(bkz: #5833692)
(bkz: misal ben)
"sevgilimden ayrıldım, tamamen özgürüm" imajı çizip yeni hayatına heyecanla atılmak isteyen yzarlardan oluşan gruptur. gerçekçi olalım ve birbirimizi hiç kandırmayalım. öyle melankoliymiş, şiirmiş, aşkmış, acıymış vs. hep ilgi beklentisi sebepli oluşur bünyede. birileri muhakkak ilgilenir neyin var diye sorar. sonra hani nerde yalnızlık? hani çektiğin aşk acısı ne çabuk söndü derim ben de. keraneciler sizi. *
sevgilisinden yeni ayrılan yada terk edilen ve bu yüzden de ayrılık acısı çekip melankoliğe bağlayan depresif yazarların oluşturduğu platform.
(bkz: sizede benim gibi çektiren mi var)

(#5727316)

selam kardeşler.
sevdiğinden hep uzak kalmak mecburiyetindeki (bkz: beatrice lea), (bkz: ericadamstr)'nın üye olabileceği gruptur.
acı çeken ama acı çektiğini belli etmemeye çalışan, benim de içinde bulunduğum yazarlar grubu.
sıçmış, üstüne gidenin sıvayıp bıraktığı gruptur. yazık lan. tanrı kimsenin başına vermesin.**
(bkz: beni de bekleyin lan)
ben bu yazıyı sana yazdım başlığında yazanların bir çoğunun dahil olduğu grup.
iki ayrı alt grubu kapsayan gruptur:

1) sevgiliyle temelli ayrıldığı için ayrılık acısı çeken yazarlar grubu
2) sevgiliyle herhangi bir nedenle bir süre ayrı kaldığı için ayrılık acısı çeken yazarlar grubu

her iki grubun da içi acımaktadır; fakat ikinci grupta olmak, kuşkusuz birinci grupta olmaktan daha iyidir.
bu satırlarının yazarının ikinci grupta yer almaktadır.
toplanıp içmeleri gereken yazarlar grubudur. zira ayrılık acısı cekenin halini bi ayrılık acısı ceken veya gecmis olan anlar. diger türlü kafa ütüleyicidir.
acı üçlemesi'nin birinci kısmına yakalanmış yazarların oluşturduğu gruptur.

(bkz: bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm)
bir güzin ablaya ihtiyaçları olan gruptur. o da benimdir. artık tamamlanmışlardır.
http://tinyurl.com/yj3wry3
(bkz: biri bana mı seslendi)
evlat acısı çekenler grubu üyeleriyle eşdeğer acı çeken gruptur zira evlat acısı gibi koyar ayrılmak.
(bkz: evlat acısı çekenler grubu)
benimde dahil olduğum grup.. en kısa zamanda kavuşmak dileğiyle..
bittiyse biter geri dönüşü yoktur. varsa da mutlu olun oglum kacırmayın o sevgiyi bidaha.
aslında hiç kavuşamadığı biri için ayrılık acısı çeken, ya da öyle zanneden yazar benim. öf ne cümle kurdum.
ben bu yazıyı sana yazdım serileri

(#9224920)
(#9238586)
(#9265599)
(#9273016)
(#9283037)
(#9351224)
(#9716859)
(#9726188)
(#9734920)
(#9834217)
(#9834318)
(#9841249)
(#9891723)
(#9899426)
(#9908099)
(#9950465)
(#9969824)
(#11217600)

güzelim, canım gruptur. a yı uzatarak söylüyoruz
içindeki yangını hiç kimseye anlatamayan, anlatsalar da anlasılamayan insan toplulugudur.