bugün

kendini örnek gösterme cümlesi.
kendini öne çıkarmak amacıyla da sık kullanılan, kendinden örnekleme ve aynı zamanda kendini betimlemeye yarayan söz.
çok degerli bir yazar abimdir. kendisine hürmetlerimi sunuyorum iyi yazmalar üstad.
sözlükte tanıyanı bileni olmadığını düşünüyor olsa da, yüzeysel gözlemlerle, kısmi noktalarda sosyo-politik düşünce ögeleri olarak farklı noktalarda duruyor olsak da -ve yine her ne kadar ben şahsım adına bu düşünce ögelerine dair yazılar yazmıyor olsam da- kalite kelimesinin eksili ifadelerle birlikte kullanılabileceği bu mecranın okunabilirliğini artıran gerçek tabirle ender insanlardan olduğunu açık yüreklilikle söyleyebilirim.

kimi çizgilerin karşılıklı tarafında duran -ki tekrar söylüyorum kısmi olarak- insanların birbirine ait ve dair söylemlerini okumaması ve bunlardan çeşitli çıkarımlar yapmaması kadar ahmakça bir zihniyet zaten olamaz. yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. zira itina ile okur yer yer kendisiyle aynı noktada selamlaşırım. kendisi bilmez o ayrı. aynı zamanda güncelliğini koruyan korumayan birçok konuya, şiire, müziğe, sanata ilişkin entrylerini görmekteyiz.

üslubu, seviyesi ile eleştirel duruşundaki sınırlar ile bakmayı bilenin gözünden kaçacak olanlardan değil nazarımda. belki kardeşim, belki akranım bir arkadaşım, belki ağabeyim.

velhasıl hocam, bilinmesi gereken biliniyor. sen içini ferah tut.

selametle.
Şu an izmirin o aşikar caddelerinde yürüyorum.
(bkz: misal işte)
(bkz: ben) gibi bir örnek teşkil eder sözlük jargonunda.
Sözlükte ki bütün yazılarının hakkını veren yazar.

Değerlidir.
Yüce gönüllü, güzel sesli bir yazarımız.

Kıymetini bilelim.