kapat

En #banabak halin nedir?

P&G olarak, etkileyici olmak için ekstra çaba harcamanın gerek olmadığına, daha azın aslında daha çok olduğuna, senin en özgüvenli halinin aslında en #banabak halin olduğuna inanıyoruz. En #banabak halini keşfetmek ve harekete katılmak için tıkla! https://www.youtube.com/c/banabak

gündemdekiler

1. league of legends

siz bu bok atanları bide oyun içinde görün. tamam bende epeydir oynamıyorum ama bokta atmıyorum az cok game develop isleriyle ugrasmıs kisiler anlar ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu ha oyuncuları yaşça kücükmüs sanene yarram oyun sana gel kendi arkadaslarinla oyna da demis sen gercek hayatinda bile siklenmeyecek kadar salaksan oyunun sucu ne?

2. yılbaşı gecesi önerileri

kaloriferli eve soba kurduk birimiz anne birimiz baba birimiz kardeş olcak. tombalayı ben alcam. pançosu pamkosu cinosu hep benden. atariyi de kapatıcaz bir günlüğüne.

yılbaşlarında anlamı var geçmiş zamanın netekim.

3. yılbaşı gecesi önerileri

noeli değil yeni yıla girmeyi kutladığınızı unutmayın. dinle alakalı bir durum değil yani hristiyana gerek yok. insanların yıl yorgunluğunu eğlenerek atmak için veya kafa dağıtıp bir günün felekten geçmesi için güzel bir bahanedir yılbaşı. keyfini çıkartın eğlenin. tavsiyem en yakın arkadaşlarla evde kutlanacak bir parti olabilir. boşverin dışarıyı falan.

4. burna tuzlu su çekmek

Burun mukozası üzerindeki bakterileri temizleyen, grip ve sinüzit için oldukça etkili yöntemdir. Evde tuzlu su hazırlamak için bir su bardağı ılık suya, bir çay kaşığı tuz ve yarım çay kaşığı karbonat konularak karıştırılır. Bu şekilde hazırlanan su burundan genize doğru çekilip, sümkürülür..
    Tuzlu su ile ağız çalkalanması da bakterileri uzaklaştırır.

5. ahmet kural

olayı anlatıp kadın oldugunu idda eden kisiyi yine aynı sözlükten bir baska kisinin incelemeleriyle bas basa bırakıyorum sizi

https://eksisozluk.com/entry/47817921

mesele odur ki eger olay dogru ise bu ahmet.kural, tartısmanın diger kutbuna gereken balans ayarını yapmıstır. helal olsun.

6. ahmet kural

bir oyuncu, aktör.

yazıyı bende okudum da şimdi. normalde çok atarlıymışta gencimiz o gece bir ulviyet çökmüş vs vs vs. bıçak takmalar falan.. hikaye pek inandırıcı değil. he şöylede bir şey var. durup dururken adamın biri neden böyle bir entry girsin? ilgi çekmek. bi nebze. olabilir.
    çok takılmamak lazım. ünlüleri tv'den rolleriyle tanıyoruz. başka nelerini biliyoruz? hiç. hangisinin hayatı adam gibi? kadın olsun erkek olsun. istisnalar kaideyi bozmamakla birlikte hepsinin hayatı rezili rüsva. o tv'lerdeki halleri tamamen göz boyama; halkı, sevenlerini, taraftarını aldatıcı hareketler, pozisyonlar vs. bunu herkes biliyor zaten.
    okuduğumda bende sadece yav he he şeklinde karşılık bulan, daha fazla alakadar etmeyen bir gencimizin yazısı.

7. yazarların kendi çaplarındaki başarıları

Bilgisayar mühendisi veya elektrik elektronik mühendisi de değilim pek de çakmam o işlerden makineciyiz neticede. Neyse hayatım boyunca çevremdeki insanların bilgisayarlarını veya herhangi bir elektronik aletlerini, bilgisayarlarını,televizyonlarını ben yaptım. Hiç anlamadığım halde o kişiler verince arızalı olan şeyi yaparım bir şevkle. Anlamadım gitti senelerdir Ota boka komşular beni çağırır.

8. burna tuzlu su çekmek

Acıtır ancak dayanabilirseniz ciddi anlamda rahatlatır.
    Belki psikolojik belki gerçekten etkisinden bilinmez ama sinüzit kaynaklı bas ağrısından gebermek üzereyken bu işlemden sonra çok rahatliyorum. Yemisim antibiyotiğini sinüs benim can benim. Rahatlatıyor mu iyi geliyor mu ben ona bakıyorum kimse koca karı işi demesin buna. Hayatımı kurtardı hep.

9. league of legends

Vize haftasını bu oyunu oynayarak geçirip notlarım kötü diye zırlayanları mevcuttur. Şimdi finaller geliyor adamlar zırlıyor ama hala oyuna da tam gaz devam. Aylardır girmiyorum kafam rahat. Bana sınav günleri oyunu anlatan kişilere de fransız bakışımı atıyorum ki kendilerinin mal olduğunu anlasınlar da oyunu bırakıp çalışsınlar diye.

Bağımlılık yapan bir oyun. Google'da bu oyunu aratıp indirecek olanlar bunu da okur muhtemelen indirmeyin lan.

10. yazarların kendi çaplarındaki başarıları

yaz tatilinde arkadaşıma kalmaya gitmiştim bilgisayar oynayıp hiç uyumayacaktık ama sohbet falan da edecektik neyse 26 saat uyumamıştık bilgisayar oynayıp sohbet etmiştik hayatımın en güzel günlerimden birisiydi.

11. köpek gibi aşık olmak

Aşık olunan kişinin kapısında köpek olmayı gerektirir. Kapısında beklersin evini bilmiyorsan haftanın o günü o saatinde nerelerde olabileceğini tahmin edip oralarda beklersin belki ordan geçer de görürsün diye. Nerdesin diye aramak da vardır ama açmaz ki telefonu bilirsin. Böyle bir aşktır işte.

12. ladymanet

sabah sabah benim bir kızı sevişme bahanesiyle eve atıp, karnını açıp karaciğerlerini alasım vardı sonrada organlarını kanlı canlı şekilde kukusunun üstüne koyasım var. Kalan etlerlerlede kavurma yaparım.

13. ahmet kural

kendisi hakkındaki olayın doğruluğunu bilemediğim için şöyle adam, böyle adam diyemem.

şayet doğruysa da şunu söyleyebilirim. amiyane tabirle parayı bulan adamların bir takım sosyal yeteneklerden fakirleşmesine sebep olacak kadar parayı önemli kılmış ve refahı nasıl dağıtacağımızı bilememiş bir toplumuz biz.

ama öteye dönüp bi bakıyosun... george best'inden james dean'ine daha nicesinde var bu ben yapacağımı yaptım, bana her şey mübah tavrı.

kimine kabalık olarak dönüyor, kimine başarısızlık, kimine bir kayboluş durumu, kimine de emri hak.

gerçek olan tek şey başına pr açısından büyük ihale aldığıdır ahmet kural'ın.

içmesini bilmiyorsan içmeciler birazdan burda olur ama ben başka bir şey söylemek isterim kendisine...

nerde kimle içececeğini bil ahmet. madem kendini birilerinin üstünde görmüşsün, ki en basitinden ünlü ve cebinde parası olan bi ademoğlu olarak melek olmanı beklemek saçmaysa ve böyle bildiysen kendini, sen de seni kaldıracak ortamda takıl bence.

ben her yerde sapıtırım hacı, ben böyleyim diyorsan da evde otur. etrafındakinden çok sana faydası olur, inan.

14. ne vereyim abime

sabah sabah ayılmak için çorbacıya gitme fikrimden sonra aklıma gelen hit cem yılmaz esprisi.
    -ne vereyimmmm abime ?
    -işkembe ver banaaa !
    -abime onu vermiyim ! kelle paça yaptırıyım abime.
    -bize naap biliyomusun ? sen bize naap biliyomusun ?
    http://www.youtube.com/watch?v=V-xdyCAS610 +

15. insan ile hayvan arasındaki farkın azalması

fark azalmamıştır, sadece az olan fark keşfedilmiştir. günümüzde insanın tanımını yapmak zordur zira tanım, 'öteki'nin farkına atıfta bulunarak yapılmaktadır. biz hayvanların alet kullandığını, ürettiğini, konuştuğunu, düşündüğünü biliyoruz. o halde bizi tanımlayan başka şeylere ihtiyaç var.