bugün 803 başlık
kapat

Eğlenmeyi Bilen Biri Aranıyor

Seni neden seçmemiz gerektiğini anlatan bir video çek, Nestea Türkiye hesabını etiketleyerek #eğlenceyebırakkendini hashtagi ile Instagram'da paylaş !

1. dudu peri

sırf beşiktaşlı olduğu için sevdiğim yazar.
    yoksa taci reyizi köpek yapanlara tahammül edemem ben yani.

ak partinin vaat vermekten kaçınması
zaten kazanacağız havalarında olduğu içindir, chp çatır çatır maaş arttıracağını söylerken bunlar korkudan bi yenilik söyleyemiyor, sırf korkudan. ben 18 yaşındayım ve oy kullancam şimdi niye bunlara oy veriyim? bu siyaset değildir geleceğimiz için önemli şeylerdir. eğer ak parti onlar din düşmanı diye algı yaratmasıydı ve chp insanların türbanına koyu biçim de karşıyız algısı vermeseydi şimdi ak parti ve ışid olmayacaktı. ak parti din üzerinden öyle bi kemik kitle yapmışki bu neredeyse oyların %25 i vardır. aslın da bu söylediğim şey cidden önemli tespit, dikkat edin ak parti kesinlikle vaat vermiyor, chp maaş tuzağı dedikce akp kapatıyor bu konuları.
açken diş fırçalamak
Sabahları uyandıktan sonra yapılması gereken eylemdir. Ağızda biriken bakterilerin temizlenmesi için gereklidir. Özellikle dil temizliğinin de yapılması sağlık açısından elzemdir.

Fırçalayın kardeşim sabah sabah ağzınızın kokusunu kimse çekmesin.
sözlük yazarlarının itirafları
itiraf ediyorum: memurluk almak için akp'lilerle takılıyorum ama çoğuna uyuz oluyorum. seçimde de akp'ye oy verirsem cümle alem düdüklesin beni. "evet sayın vekilim oyumuz size, başkasına verecek halimiz yok ya" diyişlerim de küllüm yalan. koskoca vekil "seçimden sonra iç işleri bakanlığı kadro açacak" diye yalan söylüyorsa seçime kadar ben de "he gülüm he paşam" diye gözünün içine baka baka yalan söylerim tabi.
dünya yaşamının bir hediye olması
milyarlarca olasılık içinden 'sen' şu an nefes alıyorsun, sen hayattasın, senin hayallerini gerçekleştirme şansın var. bu hayat sana verilmiş bir hediye. bu hediyeyi görmezden gelerek bir asalak gibi yaşamak istiyorsan kusura bakma ama hediyeye ihanet ediyorsundur. kalk oturduğun yerden aynanın karşısına geç 'ben bir gün öleceğim' de. 'öleceğim güne kadar bana verilmiş bu hediyeyi ne kadar iyi değerlendirirsem kardır' de. ve bundan sonra yaptığın her aptalca gereksiz şey için bu sözünü hatırla. şunu kavra ki dünya gözünde çok büyütülecek, uğruna çok acı çekilecek bir yer değil. o yüzden eğlenmeye bak. hayatla alay etmeyi öğren. hayat seni üzemesin hiçbir zaman. yüzünden eksik etmediğin tebessüm bu karakterinin bir nişanesi olsun. hadi kalk durma. şimdi tam zamanı...
pavlov cumhurbaşkanı olursa köpeği ne olur
böyle söylentiler kesinlikle yalandır, ihtimal, düşünce, iddiaadan öteye geçmeyecektir.
hiç bir zaman iktidarda gözümüz olmamıştır, biz her zaman ezilen halkın safhında, muhalefette yerimizi alacağız.
pavlov bu konuda böyle düşünüyor, sonuçta ben de köpeği. şarkı refleksle hareket edip itaat ediyorum.

(bkz:
başlık nick)
büyük isengard katliamı
Orc goblin uruk demeden koca bir şehir halkı katledilmiştir.onca işçinin onca yılda yaptığı duble yollar, barajlar yerle yeksan oldu. Orta dünyanın sanayi devrimini tamamlamasını engelleyen soykırım. Rohan düşmanı dış mihraklarca organize edilmiştir. Tabi gezicilerin fangorn parkını kışkırtması da cabası. Saruman başkan olacaktı, çekemediler.
ben bu yazıyı sana yazdım
köpek gibi sevdim seni. hala da seviyorum. 10-11 ay oldu biteli. ilk elini tuttuğum kızdın sen, ilk aşkım. giderken her şeyi beraberinde götürdün bana o yağmurda ıslandığımız günleri bile bırakmadın. 3 sene ne çabuk geçmiş. köpek gibi bekliyorum ulan hala seni. karşımdan geçiyorsun bazen bakmak istemiyorum ama bakıyorum it gibi. sana yazmıyorum, bakmıyorum ama işte. olmuyor.
türk ırkçılığın aslında mantıklı bir kavram olduğu
ırkçılık= mantık.

yapmayın bence, çünkü ırkçılığın ve yobazlığın sonu yok. herkesi öldürse de bu fikirler doymaz. o kadar açlar kan dökmeye ama olmaz.

bence yapılmaması gerekendir. yaşasın dünya barışı kafam girsin tüm ırkçılara.
sevgiliyle duş almak
ilk sevişmem, yaşım da küçük. aklımız sıra filmlerde gördüğümüz "sevgiliyle duş almak" olayını gerçekleştiricez.
girdik duşa. girdiğimiz andan itibaren bi' garip hissediyorum, sonraları oturup konuştuğumuzda kız arkadaşımla hala
gülebiliyoruz. o da garip hissediyo yani. neyse birbirimizi şampuanlamaya başladık falan, hatunda anne şevkati.
resmen yıkıyo beni. abi dedim bi' terslik var bu işte. ev de bekar evi, her yer erkek şampuanı. erkek şampuanı
diyolarsa cidden bi' sebebi varmış yani onu anladım o gece. biz böyle saçma sapan garip garip birbirimizin kirlerini pakladıktan sonra
dayanamadık tabi, akacak kan damarda durmaz. kullandığım şampuan da lanet olasıca clear'ın mentollü zımbırtısı bu arada.
oralarım nasıl ferah, anlatamam. herneyse seviştik, duştan çıktık saçlarını kurutuyorum. ama yani hala garip anlayabiliyo musun ?
en sonunda da vurgunu yaşadık tabi. hatun ablamız ben içten içe yanıyorum diye sızlanmaya başladı.
meğer mentollü erkek şampuanıyla yıkanmış bi' erkek kadın için gereğinden fazla ateşli olabiliyormuş.
bizim neyimize lan duş muş.
burak yılmaz
bak arkadaş,

beni iyi dinle.
senin giydiğin o formayı, senden çok daha iyi golcüler giydi.

o formayı,
metin oktay, tanju çolak, hakan şükür giydi.
200'ün üzerinde gol attı, hiç biri üzerindeki formanın armasına saygısızlık yapmadı. çünkü o arma, senden de, benden de daha önemli.
110 yıldır var bu kulüp.

bak arkadaş,

bu adam iyi bir bak.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/777356/+
http://galeri.uludagsozluk.com/r/777357/+
http://galeri.uludagsozluk.com/r/777359/+
http://galeri.uludagsozluk.com/r/777362/+

bu adam bu kafayla maçı tamamladı. uzatmaya götürdü. 20 sayı attı ve avrupa'nın bu sezon en iyi dört takımında birini yendi. sen ne yaptın? oyundan alınınca ergenler gibi trip attın. sen kimsin lan! kimsin?

http://galeri.uludagsozluk.com/r/777363/+

sinan güler ile aranızdaki fark yetenek değil. aranızdaki fark yürek. sende yürek yok arkadaş. lütfen bırak ve git. nereye gidersen git ama git!!!

yazar notu : sinan başı döndüğü için efsane olduğu bir maç için demeç vermeye gelemedi. senin ben...