1
  • çok özlüyorum. ruh ikizim dediğimi çok özlüyorum. biliyorum ve eminim ki o da beni çok özlüyor. ama bazen bir şeyler imkansızdır. ya zaman yanlıştır ya kişiler... şimdi kişi doğru ama zaman çok yanlış. elimden gelense ;
    (bkz: high hopes)
    (bkz: pink Floyd)
  • hayvandır.

ulan çok basit kadın zaten sana ışık yakıyor anlamıyorsan hayvanlıktır bu açık ve net.

tartışıyorsunuzdur zarf atarsınız bir şeyler desin de aranız düzelsin diye ama yoktur. hayvanlarla birlikte olmayın.
  • neredeyse koca ağustos sonu geldi ilk defa uyuya kalmışım.
    Rüyamda kardeşimi gördüm.
    Gerçek gibiydi.
    insan kokusunu hisseder mi?
    Çok korkuyorum.
    Dünyamın cehennem olmasından.
    Hergün yalvarıyorum Allah'A ona birşey olmasın diye.
    Sanki kabus ve ben uyuyorum.
    Sanki uyanınca yaşamamış gibi.
    Ama biliyorum gerçek değişmeyecek.
    Benim içim böyle yanarken cayır cayır.
    Kardeşim savaşıyor.
    O iyi olsun ekmeğe muhtaç olsam âh etmem.
    Günlerce aç ve susuz yaşarım.
    Yeter ki kardeşim iyi olsun.
  • yine youtube da bir şarkının yorumlarını okurken bir yorum gördüm;

"15 senelik evliyim 2 tane de çocuğum var ama yine de unutamadım seni be"
    çok kötü hissettim kendimi.. unutamıyor demek ki insan.. şair demiş ya oğlun kızın olsun unutursun mihriban diye..ama o işler öyle olmuyor demek ki.. kendimi gördüm resmen o yorumda.. ama o evlendiği kadına da acıdım.. kesinlikle çok da iyi bir kadındır çok seviyordur 2 çocuğunun babasını.. zaten insanlar kendilerine zarar veren insanlara değer veriyorlar..
    oysa ben o gece yüreğim elimde sana bir sırrımı söyleyecektim..
    şu mermi içini delmeseydi eğer, seni alıp götürecektim..
    beni vur.. beni onlara verme..
  • Namaz kılıp darbe yaptılar
    Namaz kılıp insan yaktılar
    Namaz kılıp çocuk katlettiler
    Namaz kılıp çocuklara tecavüz ettiler

Daha sayalım mı? Bir de zarar gelse.
  • (bkz: tumblr kızı)

Leş kahve fincanı ve kapağı kolay kolay açılmayacak kitabını da verin tam olsun.
  • hemen eksilemeyin bir şey dicem. bu çocuk gerçekten temiz kalpli iyi bir insan, kendince içerikler üretiyor. en azından bazı youtuber'lar gibi pis ağızlı değil. ama olumsuz eleştirilerde diğer yazarlara katılıyorum. gene de saygı duyulması gerekli. video yorumları "orkun abi orkun abi" şeklinde olduğundan hitap ettiği ve güldürdüğü kitleyi tahmin etmek pek de zor değil.
  • 2 Mayıs 1995 tarihinde söylenen bir sözdür. istanbul nüfusu o yıllarda nufua sayımı sonuçlarına gore 1997'de 9 milyon 199 bin nüfuslu bir istanbul vardı. 2016'da nüfus 14 milyon 657 bin civarindadir. Yine o yıllarda (1995) istanbul da iki kopru varken Turkiye'de ki araç sayısı 5 milyon 922 bin 589 adet araç varken su anda Turkiye'de 20 milyon 599 bin araç bulunmaktadir. Aslında istatistiği Türkiye araç sayısı ile karşılaştırmak net bir sonuç vermeyebilir fakat 1995 yılında ki istanbul araç sayısına ulasamadim. 2016 yılında 3 milyon 720 bin araç bulunuyor. Bu demek oluyor ki 3. Kopru o zamanın şartlarına (1995) göre gereksiz iken 2016 için şart olmuş durumdadır. Elestirirken bunu dikkate alınız. Bir şeyler vatan,millet için yapılıyorsa yapan kişiyi sevmeseniz dahi yaptiginin gerekli olup olmadigini, getiri veya goturulerini tartisabiliyor olmanız gerekmektedir. Gordugumuz gibi veriler ışığında gerekliliği elzem haline gelmiş bir köprünün yapılmasına karşı çıkmak açıkça salaklik veya muhalefet edecegim diye vatan hainligine kadar gider. Kaynak isteyenler devletimizin istatistik kurumuna tuik.gov.tr'ye bakabilirler.
  • http://galeri.uludagsozluk.com/r/1160595/+

Çatışma zamanında terörist, barış zamanında vekil görünen esasında bal gibi terörist olan çakma vekil.
  • izlemeyin şu orospuluk dersi veren sözüm ona izdivaç programlarını. izlemeyin ki yayından kaldırılsınlar. eskiden ne güzel yararlı şeyler öğreten programlar yayınlanırdı. şimdi kim kimle yatmış. adiliğin makyajlı hali.

paranın satın alalabildiği insanımsılarla güzel işler ortaya çıkmıyor. bu başlık bunu anlatıyor.