bugün

mac adreslerine ban atmak lazım yoksa geri geliyor.
ne oldu o iş?...
Bugünkü ağlayan katılımına göre mendil, sade soda ve ağlanacak geniş omuz sağlanacak olan kampanya. Ağlayan küskün panpalar tam sayılarını belirtirse sevinirim. Ona göre düzenleme yapayım. Başka ağlayacak var mı ?
Biri dün icardi1905 s.ksin sizi şeklinde olaya bilimsel yaklaştı. O andan beri harputlu ishak efendinin cevab veremedi kitabını okuyorum.
desteklenmeyen kampanyadır. adamın hayatında zaten bir burası bir de gs maçları var. misal sözlük olmasa bildiğin arafa düşer kızgın güneşin altında saatlerce kalmış karpuz gibi ikiye ayrılır. dokunmayın gardaşıma. o kendi hayal dünyasında gezsin "sivasın penaltısı kesin penaltıydı şüpheye yer yok olmmmmm" diye diye..
Yöneltenlerin yorumları gözyaşı ve salya sümükten gözükmeyen kampanya. Ne yazdığınızı zaten göremiyorum da bari bu kadar şelaleye çevirmeyin ortalığı. Okunmuyor. Zaten okunmuyor da o ayrı.
seni sinirlendirmek için yapıyorlar abır, sen bakma bunlara...
tamam bakmıyorum mk..
görsel
Ooo bayağı göle döndü burası. Galiba tır tutmam gerekecek.
Sırılsıklam bir kampanya. Her yer ıslandı. Sözlüğün suyu kesilecek fatura miktarından.
Bu kadar ağlamayın lan. Hem siz sanki çok mu masumsunuz ? Tahammülsüzler sizi ! *
imzamı attığım kampanya.
Tırın yola çıktığı kampanya. Fazladan da sipariş ettim. Yeter size.
11 entry girilen başlıkta 4 entry kendisinin ve başlık unutulmuşken başlığı hortlatan kendisi.

Sizce başlığı sözlük yazarları mı hortlatıyor yoksa kendisi mi?
Daha fazla ağlanıp masuma yatılacaksa ikinci mendil yüklü tıra haber verilip dahil edilecek kampanya. Bu kadar mısınız başka rol kesecek köfte var mı ?
dayımın sevmediği ama benim sevdiğim yazar. adam size su yerine soda getiriyor be. azcık teşekkür edin elinizde pankart tutacağınıza...
Anlaşıldığı kadarıyla daha bayağı rol kesip gözyaşı dökecek olduğundan hakkında ikinci mendil stoğunun hazırlandığı kampanya. Siz de ayna karşısında iyi çalışın da inandırıcı olun, tamam mı ?
toplumun büyük bir bölümünün ısrarlı talebidir...
ben de bir şey eksik diyordum. bugün de birileri masum ayağına yatıp ağlamaya başlamış.
maden suyu ve mendilin sağlanacağı kampanya. ağlamaya devam !
T*şaklarına beton yetmediği için tutmayacak kampanya.
Kendini sütten çıkmış ak kaşık sananların ve maden suyu ile selpak ihtiyacı olan insanların desteklediği kampanya. Bence haklılar.

Silik olursa seyfo dayı gibi bir maden suyu içerim..
Şahsen silik olmasını istemediğim bir yazar. Malum takımlı bir fanatik olması silik olmasını gerektirmez.
bu adamın kime zararı var.?
desteklemediğim kampanya.
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
Donuzdaki kebapların ay pardon tavuk kanatların ay çok pardon köftelerin başlattığı kampanya.
sahteliğin parladığı timsah gözyaşları akıtıla akıtıla cümlelerin sırılsıklam hale geldiği kampanya.
arkadaşlar düzenleyip katılan ve sahte gözyaşlarıyla şikayet edenler yüzünden yurt içi tedariği yapamıyorum, stoklar tükendi. kaç kişi gözyaşı kasacak belirtin de ona göre getirteyim. tamam mı ?