bugün

Zeytinli de yapılacak olan rock festivalidir.
Gecen sene en sevdigim gruplari ve sarkicilari bunyesinde barindiran , gitmeyi cok istedigimiz ama gidemedigimiz festival bu sene umarim gideriz..
Yerimizi şimdiden alalım festivali. Bu sene gittim seneyede gidicem sonra gidicem gene gidicem. Evet.
tam kadro orda olacağımız festival.
biletleri 120 liraya satışa çıkan festival. ama gitmeyecek miyiz, tabi ki gideceğiz. *
bu sene iyi sex dönen festival.

adamlar müzik dinlemeye değil esrar çekip sevişmeye gelmiş bilader.
(bkz: çok fena sikis dondugu dusunulen yerler)
hector diye anıran ergen orospu çocuklarını afaroz ederlerse bu sene zevkle gideceğimdir..
Bu sene de orada olmayı planladığım festivaldir.

Biletler ilk çıkış fiyatı olarak pahalı geldi, tepkilere göre ilerde düşebilir gibi bir his var içimde. His değil de istek desem daha doğru olur sanki.*
müzikle alakası olmayan Abazaların toplandığı kamp alanı. fiyatı arttırılmalı bence. hitap ettiği kitle dışında amaca sahip olanların eli ayağı çekilmiş olur. imkanlar daha iyi olur. sürümden kazanacaksınız diye iti kopuğu oraya doldurmanın anlamı yok.
her sene hemen yanibasimda olmasına rağmen gitmedigim müzik değil seks için orda olunan organizasyon. Ayrıca buraya giden serefsizler içki saati bitince kavga ederler düzenli olarak her sene. Ne kadar beyinsiz angut varsa buraya dolusur. Acilen fiyatı yukseltilip gerçekten dinleyici olanlara hitap etmelidir.
seks için olduğunu savunan değerli bireylere anlam veremediğim, çok kaliteli olmasa da yine de dinlenebilir müziklerin sergilendiği, şu an türkiye' de gidilebilecek düzenli olan tek festival.

bir dişi olarak geçen sene ne seks ne de kumsal için gittim. sevdiğiniz gruplar var, kamp & çadır vs.. seviyorsunuz, türkiye' de farklı illerde yaşayan arkadaşlarınızı ancak bu tarz bir organizasyonda toplu olarak görebiliyorsunuz. hasret gideriyor beraber içip müzik dinliyorsunuz. bunun neresi anormal? genellemeler gerekli mi?

geçen sene çok sağlam bir kadro yoktu. pentagram' ı son güne bırakmış olmaları çoğu kişinin dinleyememesine sebep oldu. sattas benim için head linerdı açıkçası. bu grubu dinlemekten çok keyif aldığım doğrudur. akabinde alternatif sahnede çıkan shukar muzika olayı kopartmıştır mesela. ben şahsen 2015 zeytinli' ye gitmiş olmasaydım, bu grubu keşfetmem +2 yılımı daha alabilirdi.

demem o ki, belli amaç uğruna giden bir kitle olsa da - ki bence sayıca üstün değiller, zira seks artık umuma açık yerlerde yapılabilen bir şey, tuvaletlerde sevişenlere defalarca denk gelmişsinizdir - yine de sadece birlik, dirlik ve eğlence için giden binlerce insan var. her şeyi seks ile oranlamak aslında aklı sürekli sekte olan kişilerin işi bence. ne demişler kişi kendinden bilir işi...

sevgiler.
Bu sene festivale çarşamba günü kapı açılış saatinde girip pazartesi sabah saatlerinde çıkış yapmış biri olarak söylüyorum ki benim, eşimin ve birlikte gittiğimiz arkadaşların herhangi bir problemle karşılaşmadığı kusursuz bir festival olmuştur. seneye daha geniş bir kadro ile oralarda olmayı planladığım festivaldir.

dip not : kendi arabanız varsa gündüz festival alanında değil, çevre beldelerde denize girmişseniz ( assos, küçükkuyu, altınoluk, ören, ayvalık, cunda ve şeytan sofrası civarlarında ) festival alanının tuvaletlerini temizlendiği vakit sabaha karşı 4-5 gibi kullanıp festival alanında olmayan duşları kullanmadıysanız, akşam üzeri kaldırımda portatif sandalyelerinizi kurup güzel muhabbetler edip, istediğiniz grubu dinlemek için içeri girmişseniz, iki araba ile gidip bir tanesi ile otopark sonunu çözmüşseniz mükemmel bir festival geçirmişsinizdir.

Seneye orada tanıştığım süper insanlarla karşılaşmak dileği ile...
Zirvebox bölümüne eklenmiştir.
Bu sene daha iyi bir organizasyon ile hep birlikte ( uludağ sözlük olarak ) daha iyi vakit geçirmek için fırsat diyorum.

http://www.uludagsozluk.c...&ne=5n1k&zid=1283
25-26-27-28 ağustos tarihlerinde yapılacak festival. Evet.
Bol bol "hectooor" bağırmaları duyacağınız fantastik festival. Daha önceden gidenler bilir.

Not: hector sırrı kesinlikle saklıdır, kimseyle paylaşılsmaz.
Bu sene dus sorununun cozulmesini bekledigim festival.
bi de kamp alanina yiyecek sokmaya izin verseler tadindan yenmez.
bu sene gideceğim festivaldir.
balikesir merkez den prezervatif satmak icin gelecegim festival.

gelisim balikesir turizm ile olacak ama donusum vw polo ile bitecek.
Bu yıl da katılacağım festival.

(bkz: Çadırcı qızlar eqlesin)
Bu sene çadırımı kapıp gideceğim festival her sene gibi bu senede eğlenceli geçecektir.
Yaz sonlarına doğru Balıkesir'de yapılmaktadir. Geçen sene gümbür gümbürdü. sevilen rockcı abilerimiz gelmişti ha gittim mi hayır ama takipteyiz işte belki bir gün gideriz diye. Eğer sevdigim abiler ablalar gelirse gidecegimdir herhalde galiba sanırım.
Kendi çadırımızı götürmek zorunda mıyız? istanbuldan oraya bir de çadır taşımak hiç iç açıcı gelmiyor. Bilenler bilgilendirsin lütfen.
görsel
abi bu ne ? sanatçı koymamışlar ortalıkta . heyecanla beklediğim gün saydığım festival .
gidilebilecek bir şey galiba bu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar