bugün

entry'ler (2436)

ayak fantezisi

Fantezilere pranga indirenlere garip gelen durumdur.

insanların mutsuz olmasının tek sebebi

Artık her şeyi kolay elde edebilirlik. Kıymet bırakmadı , haz yaşatmıyor. Bir insan, bir eşya fark etmiyor. insalar ellerindekiye mutlu olmuyor hep daha iyisi daha güzeli.. hepinizin canı cehenneme.

at suratlı denince ilk akla gelenler

Nedense “Asena” geliyor.

fareler ve insanlar

Uzun zamandır ertelemiştim okumayı ve bugün sabah bitirdim akşam oldu hala etkisinden çıkamadım. Epey olmuş sözlüğe girmeyeli de buraya çizip karalayayım dedim. Öncelikle okumayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. ince olmasına rağmen her duyguyu yaşatan bir kitap.

Son kısımda George’nin Lennie’ni öldürmesi beklemediğim bir sondu ona sıktıktan sonra silahı kendi şakağına dayamasını bekledim ne yazık ki olmadı. Soru işaretleri cevap bulacak derken kitabın bitmesiyle soru işaretleri çoğaldı. Acaba George’nin Lennie’ni öldürmesi; başkalarının dostuna işkence ederek öldürmesine engel olmak için miydi yoksa hiçbir zaman hayallerini yaşayamayacağı inancından dolayı hayallerine sıktığı kurşun muydu? Hangisiydi?

Edit: Lennie karakteri size de Yeşil Yol’daki John Coffey i hatırlattı mı? Lennie zihnimde iri yarı bir Coffey olarak canlandı.

hoşlanılan kıza şarkı sözleriyle açılmak

Ay lav yu ay lav yu
Du yu lav mi yes ay du.

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

Evvel yükseklerden uçtu, düze indi şimdi gönlüm.

girildiği ilk anda dışarı çıkılmak istenen yerler

(bkz: 500t) vb.

bağcılar

istanbul'un en Gözde güzide semtleriförşeçdş daha fazla devam edemeyeceğim. Çoğu şehrimizden büyüktür.

napıyon koç diyen kız

(bkz: Bediş)

sevgilisine 100 tane gül gönderen erkek

Erkek? Parası cebine fazla gelmiş zaar. Ama favorim her zaman bahçeden kırdan yeşillikten koparılıp verilen o anlık çiçeklerdir.Adam seni mutlu etmek mutlu görmek istiyor var mı ötesi.. Evet sözlük bu aralar çok duygusalım çok.

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

Kendi kendime sayıklıyordum harbi boşverince mutlusun rahatsın diye saldım bayıra mevlam kayıra ayku. Bu saatten sonra kafama bir şey takarsam dedikten 2 saniye sonra arkada çalan ya sonra şarkısı. Ne manağğ.

mazlumların gür sesi

Müslüm Gürses. Saygılar.

erkeği seksi yapan unsurlar

Kim ne derse desin sesi. Hani ölümüne çirkin olsun ama o ses güzelse olay bitmiştir ve ses tonu güzel olan erkekler gerçekten 1 0 önde başlıyorlar. (Bu elinde olmayan doğal olanından)

Lacivert gömlek Nokta (bu da elinde olan yapay olanından)

gelinliğin üstündeki kırmızı kurdele

iticidir. Onun yerine bir gümüş kemer daha hoş değil midir sorarım?

küllenen aşk

Beni terkedip gittiğin halde sana intizara kıyamıyorum daha nedir? Geri dööööğn..

Bir adet Cengiz Kurtoğlu şarkısı.

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

Kahve içip fal bakmak bu kafa benim kafam mı?

kurttan doğduğuna inanacak kadar gerzek olmak

Lisede mi okumadınız? Sözlü edebiyat ürünüdür. Bir milleti derinden etkileyen olaylar anlatılır birazda abartılarak dönemin şartlarına göre bu kadar atıp tutacağınıza kültürünüze sahip çıkın.

arabada dinlemelik dıptıslı baslı şarkılar

başlık güldürdü. dıptıssız baslı olmaz mı?

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

Sevgisizliğine bir kalp verdim artık geri ver..

kendinden güzel kız gören kız tepkisi

Bi ton tepki var ama genel davranış hemen bir kusur bulma oluyor genelde şekil a b c.