bugün

https://www.youtube.com/watch?v=VcAcrx52YdY
Fazla söze gerek yok *
Nostalji olsun biraz.
satışları arttıracaktır.
içiyorsam sebebi çok maden suyundan çok rakı, viski, şarap ya da bu tarz alkollü içecekler için kullanılması gereken bir motto olmalı.
şarkısını ilk dinlediğimde "ajdar mı yazmış lan bunun sözlerini" diyerek dalga geçtiğim, sözlükte ve çevremde aynı benim gibi düşünen onlarca insanı gördüğüm tanıtım şeysi.

ajdar; biz ne kadar dalga geçsekte bir tarz yakalamış lan demek ki şeklinde düşüncelere zerk etmiştir beni.
nil karaibrahimgilin kendine tekrar tekrar baktirdigi reklam filmi.
ajdar'ın çikita muz şarkısının maden suyuna uyarlanmış ve nil karaibrahimgil tarafından söylenmiş versiyonudur. *
maden suyunu biraya çevirilmiş hali yayılan reklam.
(bkz: nil karaibrahimgil in oynadığı efes pilsen reklamı)
reklamın patentinin bira reklamında olacağını düşündüğüm reklam filmi!
oricinalini izlemek için;
http://www.bobiler.org/monte.asp?m=122315

ahah, çok güzel reklammış.
maden suyundan soğudum. artık bim'e gidince maden suyu almıyorum. dost ayran alıyorum. yakında türkiye ayrancılar birliği adına da bir reklam yaparsa nil karaibrahimgil; o zaman heralde sıvı yetersizliğinden uçarım.
maden suyunun basenleri güzelleştirdiğini gösteren reklamdır.

kaynak; reklamda nil'in zıpladığı an.

peşin edit; maden suyu şişesine mi bakıcam, oraya bakıcam tabi.
Sevelim sevmeyelim, Nil'in jingle konusunda son derece başarılı olduğunu yine kanıtlamış olan reklamdır.
müziği ne kadar kötü olsada nil gibi tatlı bir insan oynadığı için sevilebilitesi olan reklam.
nil'in daha bir guzel gozuktugu reklam. arog filminde de aynisi olmustu, valla bak.
nil karaibrahimgil nedeniyle maden suyuna olan ilginin artması hedeflenmiş olan reklamdır.
(bkz: yazık lan)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
beyinsiz yurdum gençliğini her zamanki gibi aptalca sözlerle hipnotize edip rant sağlayanların yeni promosyonu. tiksinsen bile nereye kadar tiksineceksin? yeryüzünde cehennem ızdırabını yaşatmak için kodladılar herhalde bunları. iç sodayı şimdi, bari gazı alsın lan... allah belanızı versin be!
nil karaibrahimgil'in pinpon topu gibi sektiği reklam. bre nil, zıplama dur iki dakika, sen ne zıplıyorsun, madem suyu zıplasın, maden suyunun içindeki on yüz bin milyon baloncuk zıplasın. olmadı, yayında ve yapımda emeği geçenler zıplasın. sen paranı almışsın nasıl olsa, otur oturduğun yerde.
"çokum işte çoook"
"dudaklarım kiraz"
"içiyosam sebebi var çoook"
gibi sözler içeren 6 yaş grubuna hitap eden bri müziğe sahip olan reklamdır.
nil'in mal varlığını açıkladığı reklamdır.

"dişlerim beyaz
dudaklarım kiraz"

devamında "kukum da şeftali" diyecek sandım bir an.

durduk yere insanı sinirlendiren reklamlardan biri. muadilleri:

(bkz: seda sayan pepsi reklamı)
(bkz: pınar hazır köfte reklamı)
yazilan entry leri gorunce sevindim. jenerigi ajdar a baglayan tek kisi degilmisim. abi bildigin ajdar sarkisi ya. kardesim boyle bir sarki yapiyorsunuz o zaman ajdar oynamali. goruntu var ses yok.
şarkısı sikten olmakla birlikte nilin güzelliği bir kez daha ön plandadır...
ajdar'dan arak bir jingle'a sahiptir.
(bkz: sözün bittiği yer)

şaka gibi ama gerçek. vesselam ajdar büyük sanatçıymış biz değerini bilemedik nil bildi.
allah için şimdi, nil'in elbisesi güzel. böyle yeşilli, şifonlu, uç uç falan. hoş valla.

"kırk yıl kalsan yine benim malımsaaan
isterem ki bir gün evvel giyeesen amman!"

ne marka gördüm, ne şarkı sözü duydum. elbise güzel, gerisi boş. önemli olan elbise. ayyakkaplar falan çok sonraki mesele, elbise mühim. elbise, el bise. gel bise.

elbise mühim.
nil karaibrahimgil'in bir ajdar, bir cankan, bir ismail yk kategorisinde anılmasına sebebiyet veren iğrençten daha beter reklamdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar