bugün

entry'ler (748)

yerli ürünleri dinci markası diye karalamak

türkiye'de paranın dincilerde olmasından kaynaklı haksızlıktır. amerikan ürünü almak da bir o kadar boktandır.

kötü sözlük

hiç bir geleceği olmayan sözlüktür. yönetimi sözlük yönetmekten bir sikim anlamamakla birlikte yakında ismini troll sözlük olarak değiştirecek inci benzeri sözlük.*

kötü sözlük

yazarlarının salaklığından doğan sol frame sikme hastalığı sebebiyle hem okur hem yazar kaybeden, bilgi barındırtmayan, geyik sözlük.

kötü sözlük

hala açılmamış sözlüktür. açılışı 20 ocaktı, yetişmedi 22 ocak oldu. şimdi hala bekliyoruz. açılacak umarım yarım saat sonra.

starbucks ta kart oyunu oynayan tipler

starbucks'ı kahvehaneye çevirmiş tiplerdir. (tariz)

yılbaşında taksime çıkan adam

bu gerçek terör eylemidir. niyete bağlıdır.

tanrı nın dünyayı yaratırken pi yi üç alması

ee yani. kafasına göre yapmamıştır hesapları.

pkk da türk askeri de şehittir

ne kürdüm, ne de müslümanım. fakat şu açıdan düşünmek gerek. pkk'nın dağda savaşan topluluklarından kimse çok kültürlü, üniversite mezunu değil. cahil insanı kışkırtıp, dağa çıkarmak ve tsk'ya karşı savaştırmak kolay. ayrıca şu denebilir, o zaman eğitim alsınlar!? kolay mı eğitim. ayrıca dağa çıkan kişinin maddi sıkıntıları olmasa dağda yer almaz keyfinden. olay direk işsizlikten çıkıyor direk. bu da hükumetlerin suçu. suç direk meclistekilerde!

bu cahil insanlar sonuç olarak bir dava için ölüyorsa bu da şehit olmaktır. gerçi dini bir kavram şehit olmak. buna da inanmıyorum pek ama her neyse.

noldu

fenerbahçeliler derdi ki: bizi yendiniz, manchester size koyar. evet bunu bütün taraftarlar adına soruyorum: n'oldu?

13jk

beşiktaşla dalga geçmelerine rağmen alınan sonuçla yüzü kızaranların götüne giren harf ve sayı dizisi.

beşiktaş taraftarların yaş ortalaması

+5 dk uzatma süresinde taraftarların saçları ağarmış, çocuklar 10 yaş yaşlanmıştır...

25 kasım 2009 manchester united beşiktaş maçı

ağlatan zaferler serisinden... manchester ulan! yendik ulan!

kktc de asgari ücret 1237 lira

ekmeğin bile bilmem kaç lira olduğu memlekette az bile olan ücrettir. türkiye kadar ucuz değil. bildiğim kadarıyla sadece alkol ve tütün ürünlerinde ucuz. o da gümrüksüz olduğu için. arabalar ucuz bir de. kiralar, gıdalar ucuz değil.

yedinci cadde referandumu

7. caddenin trafiğe kapatılmasını da yakından ilgilendiren bir referandumdur. açıkcası önemlidir çünkü bu çok iyi bir şey olacaktır.

15 eylül 2009 beşiktaş manchester united maçı

bir beşiktaşlı olarak konuşmak istiyorum:

beşiktaş'ın bu yıl iddiasız sönük bir takım olduğu açıkca bellidir ve fark yememesi bile benim için bir sevinç. old trafford'da yapılacak maçın kaç kaç olacağı merak konusu fakat beşiktaş gerçekten bu yıl gereksiz adamlardan oluşan gereksiz bir küme kurtarma çabasındaki bir türk takımı gibi. çok üzülüyorum. fakat şunu da söylemek istiyorum. sevinmek için sevmedik!

lady gaga

hermafrodit olduğu açıklamış şarkıcı.*

canon eos 500d

makina çıkalı 4 ay oldu rahat. hatta daha da fazla. fiyatı hala yüksek. ilk çıktığında 2500 tl idi.

genel özellikler:

•15.1 megapiksel çözünürlük
•full hd video kayıt (1920×1080 piksel. saniyede 20 kare
•3 inç lcd ekran (920 bin piksel)
•9 noktalı netlik sistemi
•3200’e kadar iso değeri kullanabilme (hi modunda 12800)
•saniyede 3.4 kare seri çekim
•22.3x14.9 mm cmos sensör
•gerçek zamanlı görüntü verebilme
•entegre toz temizleme sistemi
•türkçe dil desteği
•sdhc uyumlu sd bellek kartı yuvası

çakma satanist

emo gibi tarz satanistidir. felsefeyi anlayamamış zavallıdır.

uludağ sözlük ün kalitesinin düşmesi

şu an oluşturulmuş anket başlıklardan belli olan durumdur maalesef.

google reklamlarının dini ağırlıklı olması

(bkz: allah seni seviyor)