bugün

kullanılan şarkının sözlerini, ajdar'ın yazdığı reklam filmi. bu sözleri anca o yazabilir çünkü. başka bi ihtimal yok...

izlemek için;
http://www.youtube.com/watch?v=puEEbh6rqeE
nil karaibrahimgil e olan sevgimin bir anda yerle bir olmasına neden olan reklam filmi. bunca yıldır yaptığı kaliteli işlerle adından bahsettiren, yaptığı her jingle ın dillere düştüğü nil karaibrahimgil in oynadığı berbat ötesi reklam filmidir. lanet olsun nil! bize bunu nasıl yaparsın ?
tipik türk içecek reklamıdır. mixi, pepsi... reklamcılık anlayışınıza sokayım.
üzerine işenmeye değmeyecek kadar kötüdür.
'nil' üzerine yapışık olan, kendinden tiksindiren 'reklam kızı olarak bıdı bıdı bıd söz okuma *' imajını daha da arttıran bir reklam.
nil karaibrahimgil'in bir ajdar, bir cankan, bir ismail yk kategorisinde anılmasına sebebiyet veren iğrençten daha beter reklamdır.
allah için şimdi, nil'in elbisesi güzel. böyle yeşilli, şifonlu, uç uç falan. hoş valla.

"kırk yıl kalsan yine benim malımsaaan
isterem ki bir gün evvel giyeesen amman!"

ne marka gördüm, ne şarkı sözü duydum. elbise güzel, gerisi boş. önemli olan elbise. ayyakkaplar falan çok sonraki mesele, elbise mühim. elbise, el bise. gel bise.

elbise mühim.
ajdar'dan arak bir jingle'a sahiptir.
(bkz: sözün bittiği yer)

şaka gibi ama gerçek. vesselam ajdar büyük sanatçıymış biz değerini bilemedik nil bildi.
şarkısı sikten olmakla birlikte nilin güzelliği bir kez daha ön plandadır...
yazilan entry leri gorunce sevindim. jenerigi ajdar a baglayan tek kisi degilmisim. abi bildigin ajdar sarkisi ya. kardesim boyle bir sarki yapiyorsunuz o zaman ajdar oynamali. goruntu var ses yok.
nil'in mal varlığını açıkladığı reklamdır.

"dişlerim beyaz
dudaklarım kiraz"

devamında "kukum da şeftali" diyecek sandım bir an.

durduk yere insanı sinirlendiren reklamlardan biri. muadilleri:

(bkz: seda sayan pepsi reklamı)
(bkz: pınar hazır köfte reklamı)
"çokum işte çoook"
"dudaklarım kiraz"
"içiyosam sebebi var çoook"
gibi sözler içeren 6 yaş grubuna hitap eden bri müziğe sahip olan reklamdır.
nil karaibrahimgil'in pinpon topu gibi sektiği reklam. bre nil, zıplama dur iki dakika, sen ne zıplıyorsun, madem suyu zıplasın, maden suyunun içindeki on yüz bin milyon baloncuk zıplasın. olmadı, yayında ve yapımda emeği geçenler zıplasın. sen paranı almışsın nasıl olsa, otur oturduğun yerde.
beyinsiz yurdum gençliğini her zamanki gibi aptalca sözlerle hipnotize edip rant sağlayanların yeni promosyonu. tiksinsen bile nereye kadar tiksineceksin? yeryüzünde cehennem ızdırabını yaşatmak için kodladılar herhalde bunları. iç sodayı şimdi, bari gazı alsın lan... allah belanızı versin be!
nil karaibrahimgil nedeniyle maden suyuna olan ilginin artması hedeflenmiş olan reklamdır.
(bkz: yazık lan)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
nil'in daha bir guzel gozuktugu reklam. arog filminde de aynisi olmustu, valla bak.
müziği ne kadar kötü olsada nil gibi tatlı bir insan oynadığı için sevilebilitesi olan reklam.
Sevelim sevmeyelim, Nil'in jingle konusunda son derece başarılı olduğunu yine kanıtlamış olan reklamdır.
maden suyunun basenleri güzelleştirdiğini gösteren reklamdır.

kaynak; reklamda nil'in zıpladığı an.

peşin edit; maden suyu şişesine mi bakıcam, oraya bakıcam tabi.
maden suyundan soğudum. artık bim'e gidince maden suyu almıyorum. dost ayran alıyorum. yakında türkiye ayrancılar birliği adına da bir reklam yaparsa nil karaibrahimgil; o zaman heralde sıvı yetersizliğinden uçarım.
oricinalini izlemek için;
http://www.bobiler.org/monte.asp?m=122315

ahah, çok güzel reklammış.
reklamın patentinin bira reklamında olacağını düşündüğüm reklam filmi!
(bkz: nil karaibrahimgil in oynadığı efes pilsen reklamı)
maden suyunu biraya çevirilmiş hali yayılan reklam.
ajdar'ın çikita muz şarkısının maden suyuna uyarlanmış ve nil karaibrahimgil tarafından söylenmiş versiyonudur. *