bugün

olmamış reklamdır; ne jingle, ne verilmek istenen mesaj ne de kurgu. mısırcıda bir yerden tava bulup köfte pişirmek ise beni dumur içinde bırakmıştır, anlamış değilim.
seneye eurovısıona katılmamız gereken jingle bize vermiş efsaneleşmesi mümkün reklam..
o kadının sesi normalde öyle değil, bunu biliyoruz dostum.
hazır köfte reklamında keman ve darbuka kullanılarak jingle hazırlanması..oops.
sokağın ortasında köfte pişirmek, evdeki çocukların canavar olma ihtimalini getiriyor akıllara*
tahminim bu reklam kötülükle akılda kalma hedefinden yola çıkılarak yapılmış, eğer öyle değilse yazık****
sanki zorlamayla, son dakikada yetiştirilip çıkarılmış bir iş gibi gören nadide reklam.
ibret-i alem bir reklamdır. sokak ortasında köfte tavada, beste güftesinden habersiz, anlamsız vs vs..
çocukların çok hoşuna giden, büyükleri de bir o kadar uyuz eden reklam.
gıcık olduğum reklam.son zamanlarda reklamlar çocuklara hitap etmesi ile reklamlar iyice çekilmez olmuştur.
en sonunda anne köfteyi mideye indiriyor. hem çocukları aç bırak hem de köfteleri sen ye oh ne ala*
buradan izlenebilecek reklam filmi.

http://www.youtube.com/watch?v=JaUdSnDd6zI
beni bütün pınar ürünlerinden soğutmuş reklamdır. bu ne yaratıcılıktır.*
dolmuştan inmesinin akabinde çantadan çıkarttığı tavayla mısırcının tüpünde köfte yapan kadının dramını anlatan reklam. ayrıca bir insanın hayatı boyunca dinleyebileceği en kötü müziğe sahiptir bu reklam.
tahminimce bir boka benzemeyen minimal şiir başlığımızdan araklamışlar reklamı.
(bkz: markadan soğutan reklamlar)
saçmalıktan öteye gitmeyen yahu çalışan anneler sokak ortasında kıvırta kıvırta şarkı söyleyerek yemek mi yapar yuh artık dediğim reklam..
pınar hazır köfte alınmaması için çekilmiş bir reklam olduğunu düşündürten...
bi cacık olmaması gereken reklamdır. kafayı yiyorum 2 saatir hamburger köfteleri yüzünden bu pınarın. aralarına kağıt koyun rahatça ayıralım bu meretleri. paramparça oldu 5 tane canım köfte. ücretsiz danışma hatları varmış aradım, simge'yle konuştum. simge bak burayı okuyorsan beni ciddiye alım, sikerim dedim, sikerim. o köftelerin arasında 1 ay sonra kağıt olmasın işte o zaman çok fena sikerim. aç kaldık sizin yüzünüzden. yazıklar olsun.
en başta hatalarla yaşamaya alışması gereken hanfendidir. öncelikle çalışan bir annenin ordu kıvamında çocuk nüfusunu yaratması, pınar köfteleri dondurucuda depolamak yerine hergün yeniden alması, sıcak yuvası yerine sokakta tanımadığı seyyar satıcıların yardımıyla köfteleri pişirmesi (bu işin kışı var, ayrıca eve giderken soğur o köfteler), servisten artistik hareketlerle inicem diye sakat kalıp yavrularını aç bırakmayı göze alarak kameralara oynaması en büyük hatalarıdır. olmaz öyle şey.
akıllara zarar bir reklamdır.
tavaya 7 adet pınar hazır köfte konularak , 18 pişmiş köfte elde edilen fantastik bir reklam. evet işim gücüm yoktu oturdum saydım teker teker...
düşüncesiz annenin utanmadan şarkı söylediği reklamdır. bir çocuk köfte sevebilir fakat ona hep köfte yedilirmez. ulan bu köpek yada kedi mi atacaksın önüne mamayı susacak ? çocuktur bu şevkat ister sevgi ister. emin olun onunla birlikte bir ekmeğe yağ sürseniz, bir şeyler başarsanız daha mutlu olacaktır çocuk. yazık..
ülkemizdeki rezalet reklamlar halkasına girmiştir. pınar gibi kaliteli bir markanın böyle itici bir reklam yapmasına anlam veremedim.
--spoiler--
annemin köftesi gibi aynı
çalışan annenin baş yardımcısıymış pınar köfteleğeğeeeer
--spoiler--

tava, yağ, köfte, kolesterol, trigliserid, patates kızartması, kalp damar sağlığı, türkiye'de her 2,5 dakikada bir kişinin kalp rahatsızlığı geçirmesi...bravo çalışan anneler, bravo geleceğin mimarları.

tanım: ara herkesi gelsin hepsi, gelsin hepsi,pepsiii yaşatır seni pepsiii tadında bir reklam daha. bir de "pınar köfteleğeğeeeeer" derken yapılan gırtlak nağmesi insanı ayar etmektedir bu reklamda.
gıcık ama ilgi çekmeyi başarmış bir reklamdır.
insanı köfteden soğutan reklamdır.
hadise'nin penty reklamının sonundaki göz kırpmasıyla kapışarak, ahududu ödüllerini zorlayacak reklamdır. özetle, iğrenç.

ayrıca bakınız lütfen: (#6278800)
pınar köfteleeeiiiyeer şeklinde iğrenç bir jinglesi bulunan iğrenç reklam.