bugün

bizim akrabalarda hatırladığım 3 doblo kullanıldı.
hiçbirinde tuğra yoktu.

birinde üç hilal, birinde mustafa kemal atatürk imzası vardı.

ama sanırım illa bir şey olmalı o arka camda. *
Bir de hunharca doblo kullanan başörtülü teyzeler var. Makas atıyorlar vs.
Onlar ne iş çözemiyorum? Arabanın fullünde mi var nedir?
Tuğra ne kadar cok yazilmis. Demek ki bu adamlar tugrayi seviyormus.
Boğazici köprüsünü kullanamamaları.
arabanın arka camındaki kocaman osmanlı tuğrası.
hepsi birilerini favori eniştesidir.
içliksiz gezmezler.
(bkz: enişte)

saygılar sunuyorum azizim...
Konuşkan olmaları ve ticaret erbabı.
yurdum insanıdır...
Aracın arkasında neredeyse her zaman bilumum mangal, katlanabilir masa ve sandalye bulunur.
elbette genelleme olacak zira bu gözler doblo kullanan yazılımcı bir musevi de gördü ama gelin itiraf edelim, piknik, tuğra ve akp'dir bu ortak özellikler.
yobaz olması kuvvetli ihtimal.
Fiat doblo kullanmayan insanlardan değillerdir.
fiat doblo kullanıyorlardır.
akp'li, comar ve yobaz olmalaridir.
Belki şirket vermiştir, kullanmaya mecbur kalmıştır. Akp li değilim lan ibneler. :( ühühühü
(bkz: doblo kullananların akp li olması)
varsa sis farları mora, pembeye, yeşile bilemediğiniz en iyi sarıya boyanan-kaplanan ayrıca aracın her yerini krom aksesuarlarla kaplayan insanların kullandığı aracın ortak özellikleridir.

he en önemlisi de arka camda hatta kimilerinde bagaj kapağına kadar devam eder isimler yazılır. varsa çoluğunun çocuğunun yoksa en yakın eş dost akrabayı talukat konu komşu vb. isimler.. acayip bir ambiyans.
enişte olmaları.
Küçük bir bel çantası takmaları.
karılarının kardeşi vardır.
sanayiye gidip arkaya aninda osmanli tuğrası yapistirma ozellikleri belki istemsiz bir sekilde oluyor bilmiyorum ama doblosu olan bunu yapmali yapacak.
(bkz: piknik)
Taksimde palayla insan kovalarlar, makarnayı severler, bedava kömür baldan tatlıdır, hüüğlooog demeyi severler, milli birlik ve beraberlik bedava sucuk ekmek temeline dayanır ve askerlerin kafalarını keserler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar