bugün

entry'ler (2145)

16 şubat 2024 istanbul elektirik kesintisi

Biktik aq yine kesik elektirik beyoglu bagcilar esenler.

Evlerdeki elektronik aletler kullamimdan degil bu kesintilerden kaynakli bozulacak.

30 31 ocak 2024 istanbul elektirik kesintisi

ariza varmis aya dosenen kabloda.

En kisa surede problem cozulup ayda ki kolonilerimize elektirik verilecekmis.

30 31 ocak 2024 istanbul elektirik kesintisi

Ve Türkiye olarak uzaya ilk seyahatimizi gercekleştiriyoruz.

Hamdolsun.

call of duty warzone

Oyunu ps5 ten oynamaktayiz guzel oyun grafikler guzel oynanis guzel silahlar guzel ama sanki baya zor ölüyorlar.
Adam önümde ates ediyorum vuruluyor yere yatiyor zipliyor kaciyor bana karsilik veriyor beni vuruyor. Vurmadasa avci iken av oluyorum silah seslerine diğer adamlar geliyorlar kim kime dum duma... o zamanda daha cok pusmak zorunda kaliyorum

Adam öldürmeyi neden bu kadar zor yapmislar anlamadim adam öldürmeyeceksek niye oynayalim oyunun amaci bu degilmi bayada silah kastim battle pasimda var ama adamlar ölmediği icin bir ise yaramiyorlar.

Son guncellemeyle batle royale urzikistan mapi gelmis map guzel binalar vs....

Ama cok buyuk vakit adam aramakla ve binalarda bos gezmekle geciyor.

Auto aimi son guncelleme ile zayiflattilar ben bir onceki sezonla bi degisiklik goremedim onda da etkisizdi yeni sezondada.

Ha unutmadan ölduk diyelim parasutle atiyorlar.
Parasutle inerken diger adamlar sizi goruyorlar daha size yere inmeden sizi vurmaya basliyorlar yeriniz belli oldugu icinde kurt surusunun arasina dusmus gibi oluyorsunuz.

Bazi problemlerden dolayi oynayamiyorum 1 bilemedin 2 adam vurup oluyorum 7 aydir oynuyorum toplam winim sadece 10 yardimci olabilecek varsa mesaj atsin.

Oynun guzel, guzel olmasinin sebebi rakipsiz olmasi iyi rakibi olsa belki hic yuzune bakmayiz zaten yakinda bf2042 ye bakicam ea uyeligi satin aldim bakalim o nasil.

call of duty warzone

Oyunu ps5 te oynuyorum cok akici cok hizli ama hic adam vuramiyorum kontroller konusunda cok tecrubeliyim ama rakip cok fena kill almak cok zor pusu kuruyorum atliyor zipliyor yinede beni vuruyor tecrubeli olanlar bilgi versinler la. Yoububede kiler cok fena oynuyorlar biz nasil oyle oyniycaz.

fifa 23

Sozluge epeydir giris yapmiyordum kismet buguneymis bir iki bisey bizde yazalim.

Oyunu ps5 te yaklasik 2 3 aydir oynuyorum oldukca keyifli fazla prof degilim ama yinede tecrubelerimi yazmak istedim.

Ozellikle dunya kilasi ve efsane zorluk seviyesinde kiytirik takimlar bile defans cizgilerini bozmuyorlar arapas, pas asirtma hepsini kesiyorlar kontra atak yapip gol atmak cok eglenceli. Oyunu internete bagli oynadigim icin transferleri yapiyor. Multiplayer oynamakta cok eglenceli yanliz sunu soylemek istiyorum multide psv real barca gibi takimlari alipta oynamayin aq adamlar orta sahadan gol atiyorlar hic eglenceli degil.

Rakibin topunu kesiyorum top yine rakipte kaliyor bu nasil is aq topu nasil alcaz rakipten ara pas atiyorum ayak koyup aliyor kaleciye pres yapiyor az uzakta dur aq bu nasil is. Hava topu atiyorum bu seherde adamin onune atliyor.
Oyle beni pek rahatsiz eden hatasi yok ama efsane zorluk seviyesinde yani normal sartlarda olmayacak seyler yapiyorlar.

Aklima yeni seyler geldikce yine yazarim by by...

tokiden suriyelilere ev cıkması

Bizim burada sokakta kedilere bakan bi teyze var ev sahibi cikin demiş. Ne sansli kadin sokakta kaldik diye seviniyor.

aşk ve gurur

O kadarda iyi bir kitap degil cok romantik. Cabuk okunuyor kolay okunuyor.

Bay collins tam bir orosbu amq yalakasi got veren.

airbnb kapatilsin

Efendimiz hazretlerimizden nacizane ricamizdir.

Bu fuhuş ve esrar yuvasi olan, edepsiz hanelerin yayicisi site kapatilsin.

taksilerin trafik kurallarından muaf olmaları

Bari yaya gecidinde dur.

tiktok kızları ve dilleri

Selam 6 nesildik kimler geldi kimler gecti buradan masada olmayanlar icin kadeh kaldırınız.

Şerefe...

Yazmama eğilimindeydik yazinca odul vermiyolar ya...

Neler gordu bu klavye bu ekran...

Yine ara ara belki girip biseyler istemsizce karaladik, bir takim seyler sildik ama bu sefer silmeyecegiz kim bilir bi daha ne zaman gireriz buraya.

Tiktok tabi dunyanin tamaminda kullanilan mukemmel bir arac biz bile beyazlanmış saclarimizla işimiz geregide olsa kullaniyoruz bu araci yoksa dukanda oturup nereden bulacagiz 1000 tane 2000 tane musteriyi.

Tiktok mukemmel egitici bir ortam cunki kullanması cok kolay ve serbest bir yer.

Dukanda is olmayinca bide kaydiriyoruz ekrani benim dikkatimi ceken daha cok diller!

Diller mi evet diller.

Bu dans eden guzel kizlarimizin dilleriyle ilgili problemleri nedir acaba kah dans ediyorlar kah vurucu sozler soyleyip kendilerini havali gosteriyorlar yada bilmem kimden oneriler diyip karsi tarafi hezimete ugratici taktikler ogretip dillerini göstermiyorlar.

Dudaklarını yaliyorlar *
Dillerini isiriyorlar...

Kizlar bunu niye yapiyorsunuz?

Dansini videosunu hakkiyla yapanlara sozumuz yok bazilari gercekten cok iyi videolar çekiyorlar like atarak izliyoruz bu ablalarimizi.

Ama bu dil konusunu anlamadik yavrum niye dudaklarini islsk islak yaliyosun bise istiyosan acik soyle islak islak konusalim.

Oburude sanki kendisi bi bokmus gibi ozlu bi soz yazip dilini isiriyo.

Ah kizlar ah nedir sizin bu dillerinizden cektiginiz.

Bi kiz var bayada videosu var ve her videosunda o koca agizinin icinde olmasi gereken dili disarda.

Yapma yavrum yapma kardeşim yapma diyorum

doların 8 35 e düşmesi

8.56 yazıyor...

tiktok taki yerli momo

acaba ne zaman alacaklar.

bu kodun yaptığı işlevi yazana 500 tl

res at bro düzelir.

yerli koronavirüs aşısı

iyide Almanya'da üretilen aşı niye Türkiye'de deneniyor.

skyler white

3 sezon 3 bölüm orospu skyler.

buradan çine bir mesaj bırak

yine sebepsiz yere aklıma geldiler hangi siteye girsem covid 19 uyarısı veriyor.

ananızı yarasalar siksin.

Selam

Yine sebepsiz yere aklima geldiniz is guc yok hepinizin gotunu sikeyim aq.

Burada cinlileri ve cini savunacak olanlar icinde bu sözlerim gecerlidir sizin yuzunuzden cigerlerim agriyor maske takamiyorum aq.

lens dururken şişe dibi gözlük takan insan

cizdirmek varken lensi dusunun insanimsi.

aq.

gunaydin.

ulan hayatimda ilkdefa cok guzel bi kizla tanistim onunlada arama covid 19 girdi ben istanbuldayim o antalyada gorusemiyoruz sizin cekik gozlerinizi sikeyim aq yamyamlari.

yazmayacaktim ama dayanamadim benj uykumdan uyandirdiniz gotunu siktiklerim.