bugün

Eniştedirler.
Geneli esnaftır.
Gelen öküz gibi vergileri düşürmek için bu arabayı alırlar.
Hatta hediye bile alabilirler yakınlarına. *
(bkz: çomar)dırlar.
benim berberim sezgin bey dir.

kendisi tam bir akp lidir. hatta benim olmadığımı duyunca kan beynine sıçramıştır.
Kesinlikle piknik seven insanlardır,ve tanıdığım çevreden akp yi çok seven insanlardır. Ayrıca bazı yazarlar çomar demişler çomar falan değillerdir. Doblo ticari bir arabadir ve esnaflar çiftçiler sıklıkla bu ve benzeri arabalar kullanmaktadır.
Kesinlikle piknik seven insanlardır,ve tanıdığım çevreden akp yi çok seven insanlardır. Ayrıca bazı yazarlar çomar demişler çomar falan değillerdir. Doblo ticari bir arabadir ve esnaflar çiftçiler sıklıkla bu ve benzeri arabalar kullanmaktadır.
Kumaş pantolon giyerler, genellikle hafif kilolu ve kıllıdırlar. Arkada Osmanlı arması vardır ve arabada müzik açıp spor otomobilde olduklarını düşünürler.
bir cogu ticaret ile ugrasir. bildigin sirket arabasi cunku.

doblo bir, clio iki.
Taksimde palayla insan kovalarlar, makarnayı severler, bedava kömür baldan tatlıdır, hüüğlooog demeyi severler, milli birlik ve beraberlik bedava sucuk ekmek temeline dayanır ve askerlerin kafalarını keserler.
(bkz: piknik)
sanayiye gidip arkaya aninda osmanli tuğrası yapistirma ozellikleri belki istemsiz bir sekilde oluyor bilmiyorum ama doblosu olan bunu yapmali yapacak.
karılarının kardeşi vardır.
Küçük bir bel çantası takmaları.
enişte olmaları.
varsa sis farları mora, pembeye, yeşile bilemediğiniz en iyi sarıya boyanan-kaplanan ayrıca aracın her yerini krom aksesuarlarla kaplayan insanların kullandığı aracın ortak özellikleridir.

he en önemlisi de arka camda hatta kimilerinde bagaj kapağına kadar devam eder isimler yazılır. varsa çoluğunun çocuğunun yoksa en yakın eş dost akrabayı talukat konu komşu vb. isimler.. acayip bir ambiyans.
(bkz: doblo kullananların akp li olması)
Belki şirket vermiştir, kullanmaya mecbur kalmıştır. Akp li değilim lan ibneler. :( ühühühü
akp'li, comar ve yobaz olmalaridir.
fiat doblo kullanıyorlardır.
Fiat doblo kullanmayan insanlardan değillerdir.
yobaz olması kuvvetli ihtimal.
elbette genelleme olacak zira bu gözler doblo kullanan yazılımcı bir musevi de gördü ama gelin itiraf edelim, piknik, tuğra ve akp'dir bu ortak özellikler.
Aracın arkasında neredeyse her zaman bilumum mangal, katlanabilir masa ve sandalye bulunur.
yurdum insanıdır...
Konuşkan olmaları ve ticaret erbabı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar