bugün

o nasıl bir mahluktu öyle. evlat olsa sevilmez denilen türden. babasında hayır yoktu zaten öldürülen güvenlik görevlisinde de yavşaklık vardı. öyle babadan öyle çocuk çıkar işte. essy neden seviyor bilmiyorum aykırılık yapacak ya bütün olayı bu.
Bayılıyorum şu velete ya. Tam psikopat manyak ruh hastası ama özünde o kadar masum ki.
En mutlu olmayı hak eden sendin miniğim...
o çocuk çok kaptırıyor kendini rolüne kanımca.
serdar gibi bir şerefsiz dururken ölen masum tüyü bitmemiş yetimdir.
(bkz: atakan yağız)
sözlük ahalisine inat ölümüne üzüldüğüm geleceğini parlak gördüğüm oyuncudur.

"s" leri arızalı söyleyişi çok sempatik.
salak parayla mı sorusunu sormamıza neden olan canlı. insan demedim.

edit : sadece 1 kişi eksilemiş. bu da aramızda olabileceği anlamına gelir.
(bkz: sözlükteki ünlüler)
biz türklerin 'psikolojik sorunları olan insan' anlayışı. (bkz: Forrest gump)
her ne kadar itici gibi görünsede rolünün hakkını vermiştir.
kulak memesi kıvamına gelinceye kadar dövülesi dizi karakteri.
çok manyak bir gırtlak vardır bu kişilikte. sakın kuyruğuna basılmaya!
gercek adı Atakan Yağız olan oyuncu kisiliktir.
ali: psikopat mısın lan sen? *
su ister misin dendiginde bile istemeeeeeeeeem diye anıracak gibiydi mal.
ölmesine sevinilen dizi karakteri. yoksa ben öldürecektim. sıkıysa deme hemuğa korum.
konuşurken ağzı şekilden şekile girebilen bi de burun delikleri yerinden oynayan karakter.
küçücük olmasına rağmen rolunün hakkını vermiştir babalar gibi.
Hakk ın rahmetine kavuşmuştur..
iticiliğini ve soğukluğunu dizideki rolüne bağlamıştım, kendisini bir gün, bir yerde görene kadar... aynı donukluk...
o nedir ya? nerden bulduklarını merak ettiğim, içimi gıcıklayan, acaip bişeye benzeyen, töbe yarabbim böle böle. ıyy öyle işte. itici. nihayet öldüde oh dediğim karakterimsi bişeydir.
(bkz: öldü bittiye getirmek)*
(bkz: ruhuna el fatiha)
eren'e,

kardeşim nedir o gıcık tonlamalar, mal vurgular, asabi asabi çıkışlar sonra göt olmalar. tefonun depresyonuna sebebiyet vererek olsa da ölmene sevindim. umarım iyi bir insana benzeyen baban öbür tarafta güzel bir pataklar seni de terbiye nedir, efendilik nedir öğrenirsin.
sokaktan toplanmış psikopat tinerci çocuk izlenimi veren oyuncu karakteridir. istanbul sokaklarında bu rolün hakkını verecek binlerce çocuk mevcuttur.

edit: okuduktan sonra farkına vardım efendim, izlenim verme kelimesi fazla olmuş baya baya psikopat tinerci karakterdir.
atv'deki ikinci bölümde öldürülen karakter.

edit: ilk değil ikinci bölümmüş. mes mes mes, jadeh, tiramisu, camsap adlı yazarlara tşk.

noluyo ya herkes ezel mi seyrediyor?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar