bugün

gördüğüm en korkunç ve de gıcık dizi karakteri.

(#7068011)
malum dizinin en psikopat karakteridir. bir bölümde gazeteci olan mert'i olduğu yere sıçıttırmıştır.

"sor gasteci sor! babamı kim öldürdü biliyo muyum? biliyorum. biliyoruuumm!!!!!"

edit: son bölümde öldü laaan.
malum bölümde mert in yanı sıra ali'yi de perişan etmiştir.
Oynayan kardeşimiz, Türk dizi ve filmlerinin, "kuyruk acısı münasebetiyle bu işin sorumlusuna çemkiren, onu tehdit eden eleman" rolünün demirbaşıdır zannımca. Salya sümük ağlar bir taraftan, bir taraftan da karşıdakine tehditler savurmaktan geri kalmaz.

-ulak gelecek, hepinize yüzünüzün karasını gösterecek. üeeeeüüüeee!!!
(bkz: ulak)
uyuz gıcık tipli karakter. (bkz: onun durumu ne öle ya)
atv'deki ikinci bölümde öldürülen karakter.

edit: ilk değil ikinci bölümmüş. mes mes mes, jadeh, tiramisu, camsap adlı yazarlara tşk.

noluyo ya herkes ezel mi seyrediyor?
sokaktan toplanmış psikopat tinerci çocuk izlenimi veren oyuncu karakteridir. istanbul sokaklarında bu rolün hakkını verecek binlerce çocuk mevcuttur.

edit: okuduktan sonra farkına vardım efendim, izlenim verme kelimesi fazla olmuş baya baya psikopat tinerci karakterdir.
eren'e,

kardeşim nedir o gıcık tonlamalar, mal vurgular, asabi asabi çıkışlar sonra göt olmalar. tefonun depresyonuna sebebiyet vererek olsa da ölmene sevindim. umarım iyi bir insana benzeyen baban öbür tarafta güzel bir pataklar seni de terbiye nedir, efendilik nedir öğrenirsin.
(bkz: ruhuna el fatiha)
(bkz: öldü bittiye getirmek)*
o nedir ya? nerden bulduklarını merak ettiğim, içimi gıcıklayan, acaip bişeye benzeyen, töbe yarabbim böle böle. ıyy öyle işte. itici. nihayet öldüde oh dediğim karakterimsi bişeydir.
iticiliğini ve soğukluğunu dizideki rolüne bağlamıştım, kendisini bir gün, bir yerde görene kadar... aynı donukluk...
Hakk ın rahmetine kavuşmuştur..
küçücük olmasına rağmen rolunün hakkını vermiştir babalar gibi.
konuşurken ağzı şekilden şekile girebilen bi de burun delikleri yerinden oynayan karakter.
ölmesine sevinilen dizi karakteri. yoksa ben öldürecektim. sıkıysa deme hemuğa korum.
su ister misin dendiginde bile istemeeeeeeeeem diye anıracak gibiydi mal.
ali: psikopat mısın lan sen? *
gercek adı Atakan Yağız olan oyuncu kisiliktir.
çok manyak bir gırtlak vardır bu kişilikte. sakın kuyruğuna basılmaya!
kulak memesi kıvamına gelinceye kadar dövülesi dizi karakteri.
her ne kadar itici gibi görünsede rolünün hakkını vermiştir.
biz türklerin 'psikolojik sorunları olan insan' anlayışı. (bkz: Forrest gump)
salak parayla mı sorusunu sormamıza neden olan canlı. insan demedim.

edit : sadece 1 kişi eksilemiş. bu da aramızda olabileceği anlamına gelir.
(bkz: sözlükteki ünlüler)
sözlük ahalisine inat ölümüne üzüldüğüm geleceğini parlak gördüğüm oyuncudur.

"s" leri arızalı söyleyişi çok sempatik.