bugün

entry'ler (544)

11 kasım 2012 mersin idmanyurdu galatasaray maçı

imparator'un adaletsizliği yüzünden kaybedilen 2 puana sahne olan maçtır. evet, burak yılmaz dan bahsediyorum. hat-trick hero'muz bile olsa formsuzsa oyundan alacaksın arkadaş. bu maçlık kendisinin* yerine melo ya da sercan'ın bile daha etkili olacağından eminim.

selen seyven

çok güzel yüzü kıvrımsız vücudu* ile harcanan oyuncudur.

mert nobre

gol atması ile değil de golü atış biçimi ile şaşırtmış futbolcudur. zira ben kendisinin bu kadar cin fikirli bir forvet olduğunu bilmezdim.

10 kasım 2012 trabzonspor akhisar bld maçı

kötü gidişin trabzon'a dur diyeceği maç.

assasins creed revelations da türkçe kısımlar

'yazıklar olsun' ve 'piçler' aralarında en çok aklımda kalandır. gerçekten oynarken tebessüm ettiren kısımlardır.

10 kasım 2012 kasımpaşaspor mp antalyaspor maçı

shota arveladze'nin geleceği açısından bakıldığında sonucu sevindirici olan maçtır. bir süre daha kendisini ve dolayısıyla ilginç demeçlerini izlemeye devam edeceğiz.

tuğçe özbudak

göğüslerinin silikonlu olduğunu iddia eden bir sözlük yazarına twitter üzerinden "%100 original"(evet orjinal değil original) cevabını vermiştir. kendisinin bu inkarını "estetik yaptırıp doğal sanılmasını isteyen kız" hareketi olarak algılıyorum ve itiraf ediyorum ki "o bacak/bel kalınlığında bir kadının o göğüslere sahip olması ihtimalinden korkup kötüleyen kişi" de maalesef benim. inanmıyorum arkadaş doğal
olduğuna, yıllarca kendini göğüs analizlerine, incelemelerine adamış biri olarak i-nan-(a)-mı-yo-rum!

edit: işler güçler gibi enfes bir dizi yokken bu başlığa entry girmiş insanım ben. önemli olan erken keşfetmek.

uefa yı alırız diyen fenerli

taraftardır,normaldir. bu arada galatasaray'ın kupayı aldığı dönemde gerçekten de chelsea "chealse" değildi çünkü chelsea'ydi.

ricardo andrade quaresma bernardo

milan baros ile takas edilebileceği duyumcular ve fikret orman tarafından dile getirilen oyuncudur. fikret orman teklif geldiğini ve takasa olumlu baktığını söyledi ama yönetim kurulu muhalefet ediyormuş. Muhalefet çok da mantıklı bence, baros eski baros değil ama quaresma iyi bir motivasyon ve biraz da pohpohlanma ile eski günlerine dönebilir. tabi bir galatasaraylı olarak insan fikret orman masaya yumruğunu vursun demeden edemiyor.*

öyle bir geçer zaman ki

osman karakteri için çok kötü bir oyuncu* seçmiş casting ekibine sahip dizidir. oynayacak kişinin asla oyunculuğuna eleştirim yok ama görüntü olarak küçük osman nere büyük osman nere dedirtiyorlar insana.. büyük tutarsızlık var. http://tinypic.com/r/dq3j1k/6

burak yılmaz

5 milyon euro'ya alınan, 30 gol üzeri atarak kral olmuş forvet oyuncusudur. bırakın yılın kazığı tabirini, kazık olarak görenin bile alnını karışlarım. yeteneğinden şüphe duyanlar trabzonspor'un 2011-2012 sezonunda attığı golleri bir izlesinler derim.

karadayı

çetin tekindor ile gülcan arslan'ın üst üste beraber oynadıkları ikinci dizileri*** olacak. bakalım yine baba-kız mı olacaklar..

allan mcgregor

hastalığa sevinilmez ama sakatlığı oldukça mutlu eden kalecidir. iyidir, kötüdür, bilemem tartışamam da tanımıyorum çünkü, hiç izlemedim ama cenk gönen gibi 1-2 yıl daha tecrübe kazanınca kaleyi kimselere bırakmayacağından emin olduğum hem genç hem türk bir kaleci varken bahsi geçen kalecinin forma giyecek olması çok büyük bir hata gibi geliyor.

dilerim cenk bu fırsatı iyi değerlendirir de mcgregor dönse bile kulübeden çıkamaz.

fehmi mert günok

2003te yani 22 yaşında kaleyi devralmış Volkan demirel ile kıyaslanmasının kabak tadı verdiği kalecidir. bu adam şu an 23 yaşında ve volkan oldukça en az 3-4 sene daha yedek olacak, senede 4-5 maçtan fazla fırsat bulamayacak. bu adam efendi, yakışıklı, yetenekli olabilir ama kabul edelim kiralanmadığı sürece geleceği yok. gidin ertuğrul taşkıran'ı kıyaslayın illa birini kıyaslayacaksanız volkan ile.

abdullah avcı

adam gibi adam olarak tanımlayabileceğimiz teknik direktördür. ancak fehmi mert günok tercihi ile hem çocukcağızı zor durumda bırakmış, kritik spartak moskova maçı öncesi iyice moralini bozmuştur, hem de bizzat kendisi eleştiri oklarını üzerine çekmiştir. tecrübesi az ve 4-5 yıl boyunca da volkan demirel nedeniyle artamayacak olan genç kaleciye yanlış yerde yanlış zamanda forma vererek hem kendisi için hem mert için işleri daha zor hale getirmiştir.

bülent ülgen

trt haber'deki 2 ağustos 2012 eskişehirspor olympic marsilya maçındaki yorumcu abiden sonra gönüllerde taht kuran bir başka isimdir. futbolu bu kadar seven bir toplumu kanal değiştirmeye itti bu adam. hobi olarak bile yapmasın bu işi, futbolla ilişkisini kessin bir an önce.

kim milyoner olmak ister

tam da şu anda yarışan kız anne hathaway in türkiye şubesidir. http://tinypic.com/r/209t1qh/6

profiterol

bazı pastanelerin içine antep fıstığı koyarak lezzetine lezzet kattığı tatlıdır. (bkz: beyaz fırın)

trendyol

istenilen kıyafet kategorisinde seçilen bedeni gösterme gibi bir imkan tanıyor, bu yüzden bile türünün en iyi örneğidir. ben gömleklerin tüm bedenlerinin içinden kendime seçim yapacaksam ama bedeni bilmeyeceksem ne anlamı var kardeşim.

12 ağustos 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

aziz yıldırım'ın ani bir kararla yerinde izlemekten vazgeçtiği maçtır. iki nedeni olabilir bunun, ilki gerilimi düşürmek, tıpkı ünal aysal'ın düşündüğü gibi, ya da şike davası hala sıcakken tribünlerinin yarısı deplasman, özellikle de ezeli rakip galatasaray, taraftarınca doldurulmuş bir stadyumda maç izlemeye sıcak bakmamaktır.