bugün

ö,ü,e,i olmalı gibi iğrenç bir cevap verilesi başlıktır... *

edit: biri benden önce davranmış ama silemiycem şimdi uzun iş üşeniyorum...
(bkz: muru4xi)
dünyayı kurtaran adam filminde uzay boşluğunda kaybolmuş tanımlanamayan nesne bendim. sarhoştum ondan tanımlayamamıştılar beni.
(bkz: arjen robben) *
aslında o kadar da uzağımızda değillerdir kendileri...bir kaç ipucudu da vardır kendilerini tanımamız için. şöyle ki:
-vazgeçilmez kural 23 harften oluşan aralarında boşluk bulunmayan bir kullanıcı adı seçerler.
-efendim ikinci ipucu onları daha da gözle görünür kılar.bu onların entrylerini uygun durumlarda kesinlikle alt alta yazılan bazen sayı bazen de - işareti ile sıralamalarıdır.
-çoğunluğu, hatta tamamı beşiktaşlıdır. bu uğurda bağlı bulunduğu ilçenin kaymakamına öğretmen evinde giydirmişlerdir.
-efendim bir diğer deşifre aracı ise onların hala çaylak sıfatından kurtulamamış olmalarıdır.
-efendim son ipucu ise hafif kel (ama öyle kabak gibi değil, şöyle bruce wills'in 10 yıl önceki lezzetinde) ve gözlüklü (zekeriya beyaz gibi, şöyle karizma, çerçevesiz) olmalarıdır. bilmem faydalı olabildim mi?teşekkür ederim.

edit: artık çaylaklıktan kurtulmuş yazar olmuşlardır.

edit 2: tekrar çaylak olmuşlardır
sözlükte gizli gizli dolaşıp yazı yazan insanlar.
acaba kim diye tüm sözlük eşrafını derin düşüncelere salan kimselerdir.
(bkz: şimdi kendimi afişe edemicim)
zirve de görüceksiniz acele etmeyin.
(bkz: ahmet yıldız ölmedi)
(bkz: zambrotta)
(bkz: recep tayyip erdoğan) *
(bkz: kamer genç)
(bkz: ferruzohestanpalas)
galactica liginde top koşturan italyan asıllı meksikalı narsist forvet.
(bkz: ben)
mesut yar, okan bayülgenin asistanı, ekşiye bok atmak için gelmiş olan fatih altaylı bi de şey var. neydi la adı şu komik olmayan komedyen yunus muydu neydi adı?
(bkz: hepimiz yazarız hepimiz ünlüyüz)*
(bkz: erdal obür)
onlarda bir insan.
Kim olduklarını merak ettiğim kişiler.

Not: alfabe'deki ünlü harfleri sayanı yalarım.
ben.

serie a'da oynuyom.
ben.

dancing bear'da çalışıyorum.
gerçek kesitteki sarı benim.
ben.

evde oturuyorum.
sözlükteki gönüllüler tarafından s.kilmeleri mutlak zümredir.
ben.

bizden kaçmaz daki ürkütücü ses benim. paraya ihtiyacım vardı.