bugün

" yazgımla kanlı bıçaklı
kalbim hep alacaklı" kısmı nedense akla kazınan eğlenceli şarkı. sözleri:

Fırtına öncesi veda busesi
Gönlümün mevzilinde aklın gölgesi
Ayrılık yüzünden kırdım herkesi
Şeytanın bacağını kıramıyorum
Beni mi buldun şansın böylesi
Yemin bozuyorum her pazartesi
Ayrılık yüzünden kırdım herkesi
Hayatın akışına uyamıyorum
Güzeller hep seviliyor
Sevenler hep üzülüyor
Aşka inancım azalıyor
Git gide hevesim kaçıyor
Kimler kimler yuva kuruyor
Ben niye kuramıyorum
Yazgımla kanlı bıçaklı
Kalbim hep alacaklı
Hayalim üç kelime
Oda şöyle evli mutlu çocuklu.
ersay üner in şarkılarından daha güzel gibi olan şarkı.
evli ve çocuklu olarak sadeleştirilebilecek cümle * * *
demet akalın'nın çocuklu kliplerini hiç alışık olmadığımdan mıdır bilemedim ama hiç yakışmadığını düşündüğüm, yapmacık klibe sahip şarkıdır. demetciğim sen bebekte 3-5 tur at, ne bileyim dans et filan ama çocuklu klipler sana yakışmıyor.
demet akalın'ın kendisiyle uyuşmayan bir şarkısı olmuştur.

zira gördüğümüz her magazin programında 4 ay önce evlendiği kocasından boşanacağını bastıra bastıra söylerken şarkısında geçen hayallerini kıçına bile takmadığı apaçık bir gerçektir.

demek ki neymiş? şarkı yazmak uğruna, halkın ortak değerleri de kullanılabiliyormuş.
Nescafe gibi 3'ü 1 arada şarkısıdır fakat mümkün olması zor bir durum olabilir.
(bkz: sana ne bundan)
(bkz: gripin)
yeni demet akalın parçalarından bir tanesi.
olması geren versiyon= dul, mutsuz , doğum kontrol hapı..
demet akalının halen daha ibrahim kutluayı unutamadığının göstergesi olan şarkı.
içinde çocuk barındıran ilk demet akalın klibi değildir.

(bkz: http://video.google.com/v...55859&hl=tr&emb=1#)
mutluluğun formülünü yıllar önce yapılan bir izel* şarkısından çalan şarkı. e haliyle bu kadar çok sanatçı** varken, sıçar gibi üretilen popüler şarkılar da birbirinin aynısı oluyor. büyük düşünürün de dediği gibi, topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki...
(bkz: oneo)
(bkz: etli butlu sucuklu)
Genellikle Türk kızlarının ortak hayalidir. Demet Akalın'da dile getirmiştir bunu. Demet olmasa kim nerden bilebilirdi ki böyle bir hayali. çok şükür topumuz öğrendik.
kipir kipir bir sarki iste.
(bkz: bu adam benim babam)

olmadı sanki.
''Kimler kimler yuva kuruyor ben niye kuramiyorum'' kismini ''kimler kimler koca buluyor ben niye bulamiyorum ''diye soyleyen insanlar bile var. (bkz: ben bugun bunu gordum)*
nescafe 3 ü 1 arada yı anımsattırmıştır.
mutlu çocuklu olabilirde elvi uymadı.
duyunca içimde kusma isteği uyandıran mal*ın şarkı.
tekirdağ lı olmanın da verdiği bir güdüyle evli mutlu kızanlı diye söylediğim bir parçadır.
demet akalın'ın kişiliğini gösteren bir şarkı daha, bugünlerde her tarafta her kanalda durmadan döndürüp duruyorlar, bir boka benzemediğini düşünüyorum(milyonların böyle düşündüğünü biliyorum, milyarlarda dinlese aynısını düşünür.)
çok eşli, çok mutlu, çok çocuklu versiyonuda bulunur...
sanatsal değeri olmayan tüketim şeysi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar