bugün

son bi kaç yıldır dilimize dolanan sarkıların mimari...
demet akalın (afedersin, tatil, mucize,helal olsun bebek..)
ebru gündeş(söyleyin,kızıl mavi)
kutsi (aşkın gururu)
yaşar ipek(sözüm ona sevdin)
..ayrıca özlü sözlerimize de "BAŞIMIN UCUNDA TEK KELiMELiK AYRILIK,BÜYÜK HARFLERLE SESSiZCE ÇIKIP GiTMiŞ" sözünü de kazandırmıstır..
karsısında diyorum ki"söz gümüşse sukut altındır" sen yap biz dinleyelim...
40 yaş üstü beklerken inanılmaz genç söz yazarı, besteci, aranjör.. bir diğer örneği için (bkz: altan çetin)
yaptığı şarkıları kendisi okuması gerek, çünkü o ruhu kimse veremiyor kendisi gibi.
ilk olarak demet akalın'ın 'bana ne' ve ebru gündeş'in 'bize de bu yakışır' albümlerindeki besteleriyle görücüye çıkmıştır. bu iki isim dışında, son dönemde alişan, ebru yaşar, ziynet sali ve murat boz'un albümlerinde de şarkılarını konuşturmuştur. soner sarıkabadayı, murat güneş, sinen akçıl gibi son dönemin trend müzisyenlerinden biridir.
Yazdığı 20 şarkıyla Demet Akalın'ı bir şarkıcı olarak şöhrete kavuşturan o. Parçaları çabuk tüketilen tipte olabilir ama bunun piyasa açısından bir önemi yok. Çünkü o sezon sanatçısını da plakçısını da memnun ediyor. Bu yüzden sibel Can, Ebru Gündeş, Kutsi, Seda Sayan ve Nalan da onun kapısını çalıyor.
son bi kaç yıldır dilimize dolanan sarkıların mimari...
demet akalın (afedersin, tatil, mucize,helal olsun bebek..)
ebru gündeş(söyleyin,kızıl mavi)
kutsi (aşkın gururu)
yaşar ipek(sözüm ona sevdin)
..ayrıca özlü sözlerimize de "BAŞIMIN UCUNDA TEK KELiMELiK AYRILIK,BÜYÜK HARFLERLE SESSiZCE ÇIKIP GiTMiŞ" sözünü de kazandırmıstır..
karsısında diyorum ki"söz gümüşse sukut altındır" sen yap biz dinleyelim...
popüler kültürü ticari kaygısına bürümüş insan evladı. şarkı sözü yazıyor hesapta. demet akalınında o anlamsız şarkılarının mimarı yeteneksiz kişilik.
popüler kültürü ticari kaygısına bürümüş insan evladı. şarkı sözü yazıyor hesapta. demet akalınında o anlamsız şarkılarının mimarı yeteneksiz kişilik.
son 2-3 yılda fena para yaptığını düşündüğüm söz yazarı.
yazabileceği en iyi şarkı tecrübe olan besteci.
son olarak yılan şarkısı ile parasını katlamış olan ünlü söz yazarı.
sesinin güzel olduğunu düşünmüş olacak ki şarkıda demet akalın ile düet yapmıştır.*
ayrıca kendisi büşra pekin'in de sevgilisidir. *

http://www.youtube.com/watch?v=XOrhVT8jTRw
kızıl mavi şarkısı ile tanıdığım, demet akalın' ın söz müzik kaynaklarından bir tanesi. bir diğeri için (bkz: ceyhun çelikten).
yürüdüm şarkısı gerçekten güzel. diğer şarkılarını da seviyordum ama sesi de gerçekten sözleri kadar güzelmiş.
isminden dolayı bir şey yapmaması gereken kişidir. artık ne bok yapıyorsa. ersay ne baboli?
Çok yetenekli bir isim.
Tatlım tatlım şarkısı çok iyi.
Busra pekinin madigudisi.
tatlım tatlım şarkısının hoşuma gittiği taze şarkıcı..
Taze şarkıcı denilen kisi senelerdir şarkı sözleri yazıp besteliyor cokta iyi işler çıkarıyor. işin arka planında çalışmak artık sıkıcı gelmiş olmali ki son senelerde kendi şarkılarını kendisi okumaya başladı ve cokta iyi yaptı çünkü sesi yumuşak ve güzel besteleri de bi o kadar kaliteli yeni işlerle devam etsi temennisiyle.
aleyna tilkinin listeleri alt üst eden o sen olsan bari şarkısının söz yazarıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=ibwSWfbaW0I Ersay Üner - iki Aşık

çok mu güzel bu şarkı yaa..
iki aşık adlı çalışması baya iyi olan sanatçı. sabahtan beri kaç kere dinledim bilmiyorum.
3-4 gündür dilime dolanan iki aşık şarkısını seslendiren şahıs.
iki aşık parçası lirikal açıdan incelendiğinde gayet gayet başarılı
melodram olarak incelendiğinde yine başarılı
yolu açık olsundur efendim replay butonuna tecavüz ettirmiştir.
iki aşık şarkısıyla yıldızı gerçekten parlayan sanatçı.