bugün

görsel
Ammman istemez anacım kalsın.
Hayalim.
görsel
Devamında serdar ortaçdan poşet veya demet akalının çanta şarkısını dinlettirir.
+3000 karmanın ismi olmalıdır.
[kat: en iyi düğün şarkıları]
35 yaşında eliyle ilişkiye devam eden versiyonu şu şekildedir;

Öpemedim kimseyi bilmem buseyi
elimin menzilinde çükün gölgesi
abazalık yüzünden kırdım herkesi
aletimin dikine gidemiyorum

beni mi buldu şansın böylesi
otuzbiri bırakırım her pazartesi
abazalık yüzünden kırdım herkesi
şeytanın bacağını kıramıyorum

bir türlü iş tutamıyor
tutsa da bitiremiyor
sexe inancım azalıyor
git gide kalp ipneleşiyor

kimler kimler mala vuruyor
ben niye vuramıyorum?

aletle kanlı bıçaklı
bir türlü iş tutamadı
hayalim üç kelime
o da şöyle
damcık g.t ve de meme

hoppaaa
3 ihtimali bir arada bulundurmayan durumdur. öyle istisna denebilecek bir arkadaşımız varsa, biz de soralım nasıl yan yana getirmiş bu 3 temel ögeyi.
-hiçbir zaman üçü bir arada olmamıştır aslında, fakirlikten.
şu anda internet kafede cafe sahibinin güldür paltır son sesle dinlediği demet akalın şarkısı.
ilk ikisine sahip olduğum fakat 3.sü için çalışmalarına devam ettiğim cümle *
bir arada olması zor üçlü. elbet bir problem çıkar hayatta. en nihayetinde peri masalında yaşamıyoruz.
(bkz: yalanını yiyeyim)
"bir sen, bir ben, bir de bebek"le kardeştir.
evli ve cocuksuz esittir mutsuz izlenimi yaratır .sosyal baskılara yeter dedirtir mutlulugun bir yolu bu mudur ?? herhalde bu ki herkesin bir bildigi mi var acaba dedirtiyor.
demet akalın zırvası.
kına gecelerinin vazgeçilmez şarkısıymış meğersem. çok hasta masta katıldığım bir kına gecesinde, tüm bekar kızlar çığlık atarak söylerken fark ettim ben bunu. *
(bkz: ütopya)
gittiğim...

yanlışlıkla önünden geçtiğim...

her düğün salonunda mutlaka çalmaktadır.

hatta çoğu zaman çıkış parçasıdır.
kanıt gerektirmeyen aptalca sözlerin apart şarkısıdır. demet akalın keşke siyu dilinde söylese hem daha erkeksi hem...
bu yaz gitmiş oldugum butun dugunlerde banko calınan * rezalet bir parça. "evli mutlu cocuklu" kısmını her seferinde kesip pistte bulunanlara soyletmelerinin esprisi bi zaman sonra kaçtı zaten. ankaralı namık dinlerim daha cok eglenirim bu memlekette.

hayır her seferinde yapıldıktan sonra etrafta dans edenleri izleyenlerde illallah etmeye baslıyor bi zaman sonra. "tamam ulan yeter" havalarına giriyor millet haklı olarak. arada şarkıya dahil olan piyanist santorler vardır ki, onlar tadından yenmez.
(bkz: 7th heaven)
tayyip mantığıyla yazılmış da diyebiliriz.
(bkz: demet akalın tipi mutsuzluk)