bugün

gossip girl'ün en acar elemanı olan chuck bass, yanından her gün farklı iki muhteşem hatunu ayırmayan upper east side'ın zengin bebelerinden biridir. yüzlerce hatun götürmesi münasebetiyle adeta ismini haklı çıkaran bir kahramandır.
gözlerini kısarak o muhteşem ses tonuyla öyle bir "i'm chuck bass" deyişi vardır ki, anlatılmaz yaşanır..
gerçek ismi ed westwick olan yakışıklı,gossip girl ün tecavüzcü coşkunu.
hem bu kadar çirkin hem de bu kadar sinsi modeline ancak nostaljik türk filmlerinde rastlanabilen piç karakter.
nuri alçonun öğrencisiymiş bu. atkısına hastayım.* 2.sezonda ortalığı her zamankinden çok birbirine katmaktadır.
bülent ersoy'un erkek haline benzeyen dizi karakteri.

görsel
görsel
kitabını okurken gözümde canlandırdıgım chuck'ın aynısını gördüm dizide. helal olsun.
kardeşi için;
(bkz: ab bas)
aslında ingiliz olan ama gossip girl'deki aksanıyla ingiliz olabileceğini kimsenin düşünmediği, gerçek aksanını ağızdan sular akıtarak saatlerce dinleyebileceğim çakıp basan gossip girl karakteri.

(bkz: ingiliz aksanı)
(bkz: hastasıyım)
gerçek hayatta aynı dizide vanessa karakterini canlandıran hatun kişisiyle beraber olan bülent ersoy çakması elemanın canlandırdığı karakter.
dizi başladığında en nefret ettiğim karakter olmasına rağmen şu anda serena dan sonraki en sevdiğim karakter.yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.
ekşi sözlükte yazılmış araklıyorum bu ifadeyi. demedi demeyin. kızların efendi adam yerine piç tercihinin en açık örneğidir bu adam. kızlar buna hasta. vallaha yaşanmaz bu dünyada. tipe bak lan bu ne diyorum ben ama kızlar yerim falan yazmış. aklım şaştı. bildiğin piç lan bu. ipnedir kesin. göt. çok kızdım şerefsize. angut. o değil de nuri alço lan bu amık. orjinal küfür ürettim top yüzünden. bu arada dünyanın en küfürlü metni oluyo galba. kızları bu açıdan çözemiyorum arkadaş piçleştikçe seviyolar. bu arada ben çok izlemedim ama ne zaman denk gelsem piçlik peşindeydi adı ble sapkın olan bu karakter. gossip girl nasıl dizi lan öyle? türkiye'de yok dimi olum öyle şeyler? varsa bize niye yok lan allahsızlar? belki otisabi yaşıyodur ama yoktur bence öyle olaylar. yoktur di mi lan?

o değil de bu adama riçi riç'e saldıran kenar mahalle çocuğu gibi dalmak istiyorum, türkiye'ye falan gelip de bursa'ya uğrarsa dalıcam ite, olmadı tükürücem ipneye. kesin gaydir bence. ayrıca kızlar bu adamı seviyosunuz ya yazıklar olsun emeklerime. yazıklar olsun size.

tanım: nuri alço. çak bas.
adı türkçe düşünüldüğünde karakter-isim ikilisinden cuk sesi gelen. merak etmekteyim senaristler türkçe biliyor mu diye.*
aksanına hasta olduğum gossip girl karakterii bi insan güzellik ve çirkinlik sınırını bu kadar iyi koruyabilir. kıyafet seçimi başka insanlar için vahşet olsa da ona gidiyoo ... ayrıca ;

(bkz: oy ben o aksana öleyim)
acıların çocuğu gibi olmamasını dilediğim karakter.
--spoiler--
http://img257.imageshack.us/i/chuckbass.jpg/
--spoiler--
ses tonu ve telaffuzu ile izletmiştir kendini.
sanki tarihin en muhteşem karakteridir. o nasıl bakıştır, o nasıl ses tonudur, o nasıl aksandır ?
gossip girlin kötü karakteridir kendisi, hiç şüphesiz gossip girl izleme sebebidir.bir ı am chuck bass deyisi vardır ki hayranlık uyandırıcı.
(bkz: basshole)
(bkz: basstard)
an itibariyle gossip girl'in cnbc-e de yayınlanan bölümünde ** blair'in kendisine sorduğu, "nate'le beraber yaşamak istiyorum; ama önce söyle, bana karşı hissettiklerin gerçek miydi oyun muydu? gerçekse bile eminim hep birlikte bir çaresine bakabiliriz" sorusuna, gözünü bile kırpmadan yavrucuğum* leighton meester'ı ağlatarak "oyundu, kaybetmekten nefret ederim, gitmekte özgürsün" demiştir.

hemen akabinde "niye böyle yapıyon ki?!" diyen serena'ya verdiği "'cos i love her, but i can't make her happy"* cevabıyla, aşık veya acılı bünyeleri, hüzün, sis, vay be helal aq, ve daha nice bulutlardan bulutlara sürüklemiş, böyle bir havada hissettirmiştir. izleyen insanlar, kendilerini sorgulamış "adama bak lan, valla seviyor; aynısını biz yapamayız" demiştir. senaryoyu sorgulatmıştır.

keşke yanımızda olsa da elini öpsek, saygı duysak dedirtmiştir.

ayrıca bunun bi de eski arkadaşı var, nate, topsun olm.******
(bkz: gossip girl izleyip ağlayan erkek)***
kırmızı beyaz lacivert bordo renkli 250$ lık J. press marka şahane ipek atkısıyla dizide arzı endam eden sevgisi, arkadaşlığı, nefreti, aşkı, kırgınlığı, kızgınlığı, tarzı bile bi başka olan karakter.
diziyi izleme sebeplerinden biridir.
o boynundaki atkıyı nerden bulduğunu görmek isteyenler için.
http://www. jpressonline. com/accessories_scarves. php
gossip girl'ün ara vermesiyle en çok özlenen karakterlerden biri olmuştur.
gossip girl dizisinde dünyayı ben yarattım havası estiren eleman. ı`m chuck bass demesi vardır insanı harcar.

http://www.youtube.com/watch?v=F7HP2YQBRQQ&feature=related
ağız sulandıran blair waldorf karakterinin sevgilisini oynayan züppe.

ben izlemiyorum, arkadaş dedi..
ankara şubeliğini almak istediğim kişidir. benim için bir ilahtır.

(bkz: i m chuck bass)