bugün

chuck bass

ekşi sözlükte yazılmış araklıyorum bu ifadeyi. demedi demeyin. kızların efendi adam yerine piç tercihinin en açık örneğidir bu adam. kızlar buna hasta. vallaha yaşanmaz bu dünyada. tipe bak lan bu ne diyorum ben ama kızlar yerim falan yazmış. aklım şaştı. bildiğin piç lan bu. ipnedir kesin. göt. çok kızdım şerefsize. angut. o değil de nuri alço lan bu amık. orjinal küfür ürettim top yüzünden. bu arada dünyanın en küfürlü metni oluyo galba. kızları bu açıdan çözemiyorum arkadaş piçleştikçe seviyolar. bu arada ben çok izlemedim ama ne zaman denk gelsem piçlik peşindeydi adı ble sapkın olan bu karakter. gossip girl nasıl dizi lan öyle? türkiye'de yok dimi olum öyle şeyler? varsa bize niye yok lan allahsızlar? belki otisabi yaşıyodur ama yoktur bence öyle olaylar. yoktur di mi lan?

o değil de bu adama riçi riç'e saldıran kenar mahalle çocuğu gibi dalmak istiyorum, türkiye'ye falan gelip de bursa'ya uğrarsa dalıcam ite, olmadı tükürücem ipneye. kesin gaydir bence. ayrıca kızlar bu adamı seviyosunuz ya yazıklar olsun emeklerime. yazıklar olsun size.

tanım: nuri alço. çak bas.