bugün

ustune yakisikli kasli sporcu motorcu muzisyen ve parali olsun. ufff.
askim gel al beni. senin icin ameliyatla kadin olurum bak. (kadin olmadan kezo oldum ya lan.)
Valla seçiciyiz kardeşim ya.
Gelip seni almam için bi boydan at bakalım beğenecek miyim Ahshdhd.
Bi de şimdi bu çıktı. O kadar sevgisiziz ki illa belli kalıplar istiyoruz. Zaten birini sevmenin sevgililiğin kuralları bellidir. Sadık olacaksın dürüst olacaksın nazik olacaksın ilgileneceksin. Gerçekten seven biri neden yapmasın ama sevmeden sevgili olanlar maddeye takılanlar yüzünden ilişkilerin de içi boşaldı.
kadınların vakit geçirmeyi sevmediği erkektir. çekici dış görünüş, atar gider, şamatadan hoşlanıyor çoğu. dönüp bahsi geçen sakin erkeğe bakmayı bırak onu siklemiyorlar bile.
KADINLAR sıkılır

Arada olay çıkarması lazım yoksa boynuzu yer.
dışarıda 2 saat geçiren çoğu kişi bu özelliklere sahip erkeklerin tamamına yakınının yalnız olduğunu görecektir.
çünkü kadınlar ne kadar çok sevdiğinize, onun için neler yapabileceğinize aldırmadan kalbinizi çatır çatır kırıp uzaklara gidebiliyor çekinmeden.
hep belli tipler kazanıyor aşkta ve sekste, geri kalanı dışlanıyor.
yalnız bir insandır genelde. alışmıştır hatta.

edit: istisnalar da kaideyi bozmaz. çoğu kadın kasa, güldürmeye, uzun boya bakıyor işte. geri kalanı önem ifade etmiyor onlar için. ya öyle ya da ben paralel evrende yaşıyorum. mesela bir kadının yanında kendisinden uzun olmayan bir erkek görsem alkışlayacağım. o derece...
--spoiler--
dışarıda 2 saat geçiren çoğu kişi bu özelliklere sahip erkeklerin tamamına yakınının yalnız olduğunu görecektir.
--spoiler--

lan disarida gordugun tanimadigin kisilerin bu ozelliklere sahip olduklarini nasil anliyorsun? muneccim yaragi mi yedin naptin amk.
bebeği gibi seven erkek sevilmez. incitmeyen erkek incinir.değer veren erkek değer görmez.
Keşke benim olsaaa.
True işte. Banyoda bile yıkarım diyor ama yalnız
kadınların asla tercih etmeyeceği erkek tipi. Yalan söylüyorlar inanmayın.
var elbette ama insanlar değişir, bugün bebeği gibi seven yarın evcil hayvanı kadar değer vermeyebilir.
Aldatılmaya mahkumdur. Biz sevmiyoruz öyle erkek biraz piç olacak, serseri olacak.
iktidarsız..
pedofili olabilir. güvenimiz bu kadardır kimse kusura bakmasın.
Bulsun beni.
Ben sanmıyorum ki olsun böyle bir erkek.
Umarım sevdiğimiz kişi tarafından böyle seviliriz diyelim ne diyelim. Üzüleceğiz korkusu ile sevemiyoruz da kimseyi artık.
Kadınları kadın gibi sevelim amacı dışında kullanmayalım lütfen!
vurduruyordur.
Bebeği gibi sevmek nedir amk. Bir bebeğe gösterilen ilgi ve bakımı bekleyen kadın zaten ilgi manyağı ruh hastasının biridir. Doyumsuz olduğundan asla tek erkeğin ilgisi de yetmez. iş yerinde, internette, markette, yolda, akla gelebilecek her yerde erkeklerle flört edip ilgi vakumlayabilir.
Bizden değildir.
Bedelli askerliğe gidip pembe tezkereyle döner.
çok fazla sayıda olan erkek. ama çekici dış görünüşü ve güldürme kabiliyeti olmadığı için değeri bilinmiyor.
Bunu hıdrellez dileği olarak yazacağım * ne dilesem diye çok düşünüyordum, teşekkürler.
ihtiyaç anında kırınız. Bu felsefe ile seven sevilen cinsiyet mefhumu olmaksızın bahtiyar olur. Ne o öyle hep mutlu hep sempatik her dem güleç her daim pıtırcık modu.