bugün

entry'ler (2483)

sözlüğün en ruh hastası yazarı

Var birisi. Ve ben o kişiden korkuyorum.

yalnız olmak

Bakın ben normalde yalnız olmayı severim ve bu konuda hiç sıkıntı yaşamam kimsenin ilişkisini de kıskanmam fakat yarın en yakın arkadaşım evleniyor ve diğer en yakın arkadaşımın da ani bir kararla (annesi yüzünden) nişanlısı ve onun da annesi geliyor. Ve bu sebeple sinirim tepemde. Çünkü arkadaşım nişanlısını asla yalnız bırakmak istemiyor tanıdığı kimse yok ortamda diye ve hep ya o da bizimle ya da arkadaşım onun yanında. Ay böyle zamanlarda da insan dostuyla daha çok şey paylaşmak istiyor. Ben mi çok bencilim bilmiyorum. Gelmese keşke işi çıksasjsjd. Sevmediğimden falan da asla değil. Aramız da çok iyi ama o an ben dostumla dedikodu yapmak, sürekli beraber takılmak istiyorum ya. Çok mu şey istiyorum arkadaşlar ühüü.

makyaj

Kızlar kahverengi tonlarında bir kombin yaptım. Yarın en yakın arkadaşımın nikahında giyeceğim. Makyaj olarak hep kahve tonları kullanıyorum. Farklı ne olur ya öneriniz var mı. Gözlerimi de ön plana çıkarması lazım makyajın. Makyajdan anlayanlar tavsiye pls. *

halhal

Halhal seviyorum ya. Yarın nikah kombini için bir tane almam lazım.
Erkeklere yakıştırmıyorum ama sadece kadınlara yakışıyor. *

kahve

Arkadaşımın annesi uyuyor. Mutfağa gidip yıkıp dökerim uyandırırım diye kahve yapamıyorum ya. Bu saate kadar kahvesiz durmak çok zor çok.

eloande nin arkadaşının nişanında giyeceği kombin

Ay merak ediyorum ben de.
Saten elbise üstü oversize ceket… cool oluyor.

Ama regl ve açık renk evet sıkıntılı konu. *

erkeğe ne hediye alınır

Arkadaşlar çocuk evlenirken alacağım saati. Şuan saat olmaz. Düğün hediyesi olarak güzel bir hediye o. *

erkeğe ne hediye alınır

Evet arkadaşlar selamlar..
kuzenim işe başladı.. ah doğduğu gün bile aklımda.. neyse duygusallığa yer yok Şuan. Ona hediye almam lazım. Erkeğe ne hediye alınır hep zorlanmışımdır bu konuda. Önerilerinizi bekliyorum.
Tişört alsam çok mu basit mesela?

arkadaşın nişanına gitmek

Hava kapalıysa ceket pantolon olabilir ya da Elbise de çok abartı değilse olabilir yine üzerine ceketle kombinlenebilir.
Yarın benim de arkadaşımın nikahı var elbise üstü blazer ceket kombini yaptımsjdj. *

arkadaşın nişanına gitmek

Kombinin nasıl merak ettim. Bu işler beni çok zorluyor dasjdj.

oğlak burcu erkeği

Bak bunları bir kaşık suda boğasım geliyor. Hele de aptalsa,salaksa. Sabah sabah sinirim tepeme çıktı. Dalga geçtiğimi bile anlayamıyor mal.

nervio nun ellerinde cenneti koklamak

Şöyle salak saçma şeyler yazıyorsunuz ya Şu benim belalımı üstünüze salasım, sizi komalık ettiresim geliyor.

nervio

Antalyalı değilim ama doğduğum gün Antalya’ya gitmiş biriyimsjdjd. Sayılır mı. *

nane yağı

yüzünüze nasıl sürdünüz, niye sürdünüz merak ettim. Nane yağını direkt yüzünüze sürmediniz umarım. *

humus sevmeyen insan

Humus benim kırmızı çizgim…
Humus sevmeyen insanla muhatap olmam olamam…

Çok da iyi yaparımhehej. *

antalya ya abartılmış şehir diyen göt

Cidden öyle ama… Antalya abartılmış bir şehir değildir arkadaşlar…. En sevdiğim şehir. *

birlikte tiner çekilecek sözlük kızları

Aa töbe est. *

nervio nun ellerinde cenneti koklamak

Şuan temizlik yapan ellerimden cennet yerine çamaşır suyu koklayarak zehirlenebilirsiniz. *

anın görüntüsü

görsel

Yeni gelin evi temizliyoruz. Ve yeni gelin kankimin elinden ilk sunum…. Baklava tabi ki healthy bebeğimsjdj. *

sözlük erkeklerinin bugünkü kombinleri

Allah Allah herkes de kurumsal..