bugün

entry'ler (534)

neden kimse beni sevmiyor

Çirkin olabilirsin.

thebiggraywolf

Çok uzun yazılar yazan yazar. Aslında fena değil baya dolu konuşuyor lakin çok uzun yazdığı için salıyorum.

fazla ciddi,gereksiz çıkışları olan,orta yaşlı olduğunu düşündüğüm yazar.

millet açsa neden kafeler tıklım tıklım

50-100 kişilik bir kafeyi dolu görünce geriye kalan 100.000 aç insan yok gibi mi davranıyoruz?

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

Usualsuspects kesin bu.

görsel

usualsuspects e kadın ayağı göndermek

Çok rica ediyorum biri göndersin.

Kısa vadede gönderen olmaz ise benim “45 numara,taraklı “ ayaklarımın fotosunu isteyecek.

millet açsa niye halk ekmek büfelerinde kuyruk var

Aç olan kesim çok ama ben şu pencereden bakacağım.

ihtiyacı olmayan,sırf az ucuz diye o sırayı beklemeye razı olan insanlar da bu kuyruğu arttırmakta.

kekeme olan biri doktor olurmu

Sevgili masklavi.

acil bir durumda asistan olan doktora veya vatandaşa “şunu ver,acil olarak şunu yap,böyle böyle yapacağız ” gibi direktifleri nasıl verecek seri bir şekilde?

kekeme olan biri doktor olurmu

Evet olur.

- Şu anda yanımda biriyle telefonda konuşuyor. Lakin ağır kekemelik var. 10 saniyelik konuşmaları 1 dk’da tamamlıyor.

Doktorluk gibi 5 saniyenin bile hayat kurtarabileceği meslek dalında bana garip geldi. Yorumlarınız ?

izmirde buluşma günü

izmir’de yaşayan yazarlar ile yapılabilecek aktivite. Bir organize etmeli dedirtti.

psiko bal porsugu

An itibari ile kbb polikliniğinde bekleyen yazar. Ya gırtlak kanserisin haberi alacak ya da polip ameliyatı tarihi belirleyecek.

komşunun ölmesi

üst komşum için bulunduğum temenni.

anın görüntüsü

görsel

arkadaşlar cumaya neden gelmediniz

Hristiyan oldum.

seks sırasında matrix i anlatmaya başlayan erkek

görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

bu hayat böyle nereye kadar devam edecek?

uyan,işe gel,eve git. bu düzeni değiştirmek için içimde de enerji yok. nasıl olacak böyle bilmiyorum.

sözlük erkeklerinin bugünkü kombinleri

boş yorumlar,troll fotolar atılmasa da kombinleri görsek.

erkek olmak çok zor

şu video'nun üzerine söylenecek tek kelime yoktur.

https://www.youtube.com/watch?v=DDTZII2r11s&t=4s

uzağı göremeyen insan

sevdiklerini yakında görmek isteyen insandır.

günaydın sözlük

günaydın sevgili yazarlar. izmir'de have güzel.

bir sözlük kızı ile yakınlaşmak

ismi lazım değil bir yazarla mesajlaştık.sonra çok aktif değilim burada diyerek instasını verdi.

-aaaa ben seni kadın zannediyordum meğer baya yakışıklıymışsın dedi. Bir süre konustuk şehirler uzak olduğu için irtibat kesildi. Üzücü