bugün

oldukça az olan yazarlardır.
sayıları oldukça fazladır.

naruto bleachfull metalalchemist ve diğer anime başlıklarına bakarsanız göreceksiniz.
eski animeler özellikle, tsubasa izliyorum hala. orta sahayı geçtiği gün bırakıcam.
benim de icinde oldugum yazarlar grubudur.
sahsi olarak favorim death note mangalari ve animeleridir.
izlerken bazen ağlayan yazarlar da yok değildir.
şeker kız candy izleyen yazarlardır. evet.
hellsing ve death note la içinde bulunuğum yazarlardır. hastasıyız victoria seras ın.
death note izlemiş yada okumuş olupta hala yazarlığa yükselememiş olmaktır.
benimdir.. death note u 20. bölümlere kadar izledim daha sonlar izlemedim ama saçma diyorlar sonu ama izlediğim kısma kadar heyacanlı idi. tavsiye ederim..
dahil odluğumdur. hatta eski sözlük hesabım tsukiyomi bile ne demek istediğimi anlatıyor. mangekyou sharingan !
en daimi üyeliğine adaylığımı koyduğum gruptur. otakuluk bizim işimiz!
Sword Art Online Serisi Online Türkçe Altyazılı izle. . .
ben tabi ki.
death note, Elfen Lied, naruto, Code Geass, Full Metal Alchemist, Bleach, Tsubasa Chronicle, hell girl ve hepsinin başını çeken Cowboy Bebop. anime izlemeyenlere üzülüyorum.
laboratuvarda, çalışmak yerine 10 kişi oturup izlenilen rurouni kenshin i özleyen yazardır.
14/24 yaş arası pempe ve mor seven sözlük kızlarıdır. boş işler işte...
one piece ve naruto yu yıllardır izleyerek katıldığım gruptur...boş işler diyen kişilerle izlemeden önce aynı düşünceleri paylaşıyordum. izledikten sonra başından kalkamadan 574 bölümü bir oturuşta bitirdim. öyle ki 574.bölüm de bittiğinde götümü sandalyeden kazımak zorunda kaldık.
okul öncesi öğretmenliği okuyor olabilirler.
şimdiye kadar bir çok anime izledim ama bunlar gibisini görmedim arkadaş. biri alabildiğine şizofrenik, diğeri alabildiğine gaz.

(bkz: serial experiments lain)*
(bkz: bleach)*
Çocuk işi olarak görülen ama kesinlikle alakası olmayan japonları sevme nedenleri içinde en önemlisidir. Shinsekai yori'nin dokuzuncu bölümü ne zaman geliyor bilen duyan var mı?
Rias, yuno ve lala isimli anime karakterlerini tanıyor olma ihtimali yüksek olan yazarlardır.
(bkz: d gray man)
(bkz: bleach)
(bkz: deltora quest)
gibilerini izliyor olabilirler. hepsi de süper animelerdir.
çocuklar için diyenler henüz avatar: the last airbenderi izlememiş olmalı.
(bkz: death note)
(bkz: full metal alchemistle)
(bkz: code geass)
(bkz: naruto)
* * * *
animelerin çocuklar için olduğunu düşünenleri psycho pass, gantz ve shingeki no kyojin izlemeye davet eden yazarlardır.
ekleme:mushishi'yi de unutmamak lazım.