bugün

Mulan adlı çizgi filmi izlemenizi isterim. Bir de Aslan Kral.
Benimdir. Bu aralar izlediğim pek bir anime yok. Baya oldu düzgün bir seri takip etmeyeli.
Death note, bleach, shingeki no kyojin, one piece, sword arth online gibi bir çok seriyi izledim.
digimon sayılıyorsa benimdir.
en yüce duyguların insanlarıdır. içlerinde olmaktan gurur duymaktayım ey dostlar.
ruhlar alemiyle ilgili sorunları çözen bi eleman varıdı. adını unuttum, onu izleyin.
ne güzel bir başlık, bana bunlarla gelin. Favorim naruto ve bleach.
death notela başladım gerisi henüz gelemedi .
görsel

minion * banana.
hayattan zevk alan, sosyal hayatında yalnızlıkla boğuşan , kaçış yolu olarak ise froo ba saamaa diyen insan figürüdür.
Hastasıyız her şekil...
death note izledim. o yeter. hem de 3 kez izledim. yazları yapıcak işim olmayınca işte.
acaba anime izlemeden insanlar nasıl yaşıyor?
yaşam için gerekli olanlar 3 temel öğe:
1- kitap okumak
2- anime izlemek
3- çay içmek
(bkz: death note) (bkz: berserk) (bkz: shingeki no kiyojin) gibi animeleri izlemiş biri olarak bu başlığın altındaki yerimi aldım.
dehşetli bir anime takipçisi olaraktan sayılarını az bulduğum kimselerdir. sadece naruto bleach le olmuyor dostlar.
xnxx den değil xhamster dan izlerlerse daha iyi görüntü kalitesi alacak yazarlardır.
Yaşı yirmiyi geçmiş hemen hemen her sözlük yazarıdır. Ne güzel günlerdi.

(bkz: pokemon)

Ben internetle linkle uğraşamam ama anime izlemek istiyorum diyenler için kidz/anime diye bir kanal var.
Anime derken çizgifilmler dahil mi diye merak ettiğim, içinde olabileceğim yazarlardır.

Sünger bob
Madagaskar penguenleri
Kung fu panda
Leon
Oskar çöllerde
phineas and ferb
Ve son gözdem masha and bear,
Rusça, türkçesi yok, ingilizce bulunabilir, ama acun keşfetmiş ve de türkçeye çevirttiriyor. Tv8de ara ara çıkıyormuş, Maşa ve koca ayı olarak yakında popi olur.

Southpark vs simsons.
Sözlükteki En seçkin yazar topluluğudur .
baka baka diye gezmediğiniz sürece sorun yoktur.
(bkz: death note)
(bkz: bleach)
(bkz: deadman wonderland)
(bkz: dangan ronpa)
(bkz: sword art online)
(bkz: kaiji)
(bkz: kigeki)
(bkz: un go)
(bkz: go sick)
(bkz: tokyo ghoul)
(bkz: shingeki no kyojin)
(bkz: a wind named amnesia)
(bkz: full metal alchemist)
(bkz: full metal alchemist brotherhood)
(bkz: steins gate)
Yok ya izliyorum sayılmaz.
Buyrun efenim.
Anime izlerim.

(bkz: kendi kendine kafiye yapmak)
(bkz: naruto)

(bkz: tabi len manyak mısın)
(bkz: sword art online)
bu başlığı canlandırmak lazımdır. bitirdiklerim ve devam ettiklerim şunlardır efendim.

(bkz: one piece)
(bkz: naruto shippuuden)
(bkz: hunter x hunter)
(bkz: death note)
(bkz: Fullmetal Alchemist)
içinde bulunduğum yazarlardır.japon ev arkadaşım vardı o piç aşılamıştı animeyi bana kulakların çınlasın Masashi*