bugün

entry'ler (2161)

aşkım sakso ne demek diye soran kız

bu tür kızlar genelde erkeklere özgü tüm lugata hakim olma derdindedir. bir keresinde boyu benden uzun bir kız arkadaşım benle taşak geçmişti de ben de üçüncü bacağı ekleyince senden daha uzunum ama demiştim. kahkaha attı, güldük, eğlendik. bir yarım saat sonra telefon yine çaldı. açmamla küfür kıyamet, bir bağırış koptu. anlatamam. gerizekalı hem anlamadığı şeye gülmüş hem de abisine abi üçüncü bacak ne demek diye sormuş. abisi de vermiş gamatayı tabi. sen kimlerle konuşuyorsun diye.

şöyle bi düşündüm de bütün ibnelik bendeymiş amk.

predestination

klasik bir paradoksu çok temiz anlatarak izleyicilerine derin bir ha siktir çektirmişlerdir. konsantre olup izleyince kendi kendini sikebilen bir adamdan çok daha fazlasını göreceksiniz. şiddetle tavsiye etmekteyim.

babasıyla kahvehaneye gidip oralet içen çocuk

babasıyla kahvehaneye gidip çay içen çocuk kadar ağırbaşlı değildir.

hannibal

bu diziyi iptal edecek kafanın ta amına çakayım ben yorumunu sonuna kadar hak eden amerikan paragöz kafasının yeni icadı. rezil herifler.

ekşi sözlük

sik gibi bir oylama sistemi ve başlıkta beğenilen entarileri ön plana çıkarma sistemi ile ulu'da yazmakla aynı zevkin alınmadığı sözlük. içerik elbette daha kaliteli, bunun da basit bir sebebi var. mallık yaparsan şutlarlar. üç sene daha sırada beklersin. apple'ın yarattığı algıyla neredeyse aynı.

oral sexin abartildigi kadar zevk vermemesi

kadınlar için abartıldığından daha fazla, erkekler için abartıldığından daha az. uygun dozu bulunuz.

atatürk geri dönse söyleyeceği ilk söz

yazıklar olsun size derdi. bu millet için tekrar emek harcamayı değer bulmazdı muhtemelen.

otobüs bekleme rekoru

ben tam iki saat beklemiştim bi keresinde. meğerse son seferden on dakika sonra durağa gelmişim. taksi tutacak para yok üzerimde, sadece otobüs kartı var. iki saat yürüyeceğime on dakika daha diye diye iki saat oturdum. sonra yürümeye başladım yavaş yavaş ama hala umudum da var yani. gelirse geri koşar yetişirim diye. derken evin yolunu yarıladım. eve vardığımda yürümeye başlayalı yine iki saat olmuştu. perişandım. kızmadım otobüse. ve hayata da. bu entry nereye gidiyo amk. rekor iddiasında bulunacakken uçan adam gibi trajediye dönüştüm bi anda.

evrim teorisi

doğruluk payı vardır. evrim diye bir şey var. canlılar öğrenir ve gelişirler. hem fiziken, hem ruhen hem de zeka yönünden. ancak tek hücreli canlılardan insanlara uzanan yolun şans eseri, rastgele bir şekilde açıklamak mantıklı değil. ilk canlının nasıl oluştuğu burada kilit nokta gibi duruyor. başlangıcı yapan zaman ve mekandan bağımsız bir boyutta yaşayan akıllı ve güçlü bir enerjiye ya da diğer adıyla allah'a ihtiyaç var. yaşamın ve mekanın başlaması için. yine de evrim tam olarak bizim bildiğimiz gibi değilse de doğrudur.

babayla birlikte eve gelen ayak kokusu

emek kokar.

ahırdaki mermi deliğinden içeri süzülen ışık

filmin ilerleyen sahnelerinde kurşunların havada uçuşacağının delilidir.
bir miktar sisli olmasına rağmen yine saniyede 300.000 km ile yukarıdan aşağı doğru ilerler ve ortama esrarengiz bir hava katar.

erkekleri çekici yapan detaylar

kadınları çekici yapan detaylar vardır. oysa erkeklerde çekicilik algısal bir meseledir.
bir kadın bir erkeğin herhangi bir özelliğine tav olabilirken bir diğeri buna gülüp geçebilir.
öte yandan güzel meme, güzel memedir.
öküzüm.

400 liraya alınan samsung note 3

biraz daha sabredilip 650-700 liraya asus zenfone 5 alınabilir ki bu durum için verilebilir en doğru karar da budur. replikaya güven olmaz, paranıza yazık olur.

küçük penisli erkek psikolojisi

işlevselci insanlardır.

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

yunaytıd. (birleşik, birleşmiş)
vata fak. (ne yarak yiyon amk)
ay kant stend yu. (sana katlanamıyorum)
hav yu duin. (napıyon)
ocekşın. (itiraz ediyorum)

sevgilinin street fighter da amına koymak

aynı eylemin gerçek dünyada vuku bulamamasından mütevellittir.

acun ılıcalı yı acun ılıcalı yapan detaylar

kaderin köşe hatlarını zirvede yaşaması. hem çok sanşsız hem çok şanslı.

geniş aile

türkiye'deki gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biridir. bence tüm dünyada ilgili dizilere kafa tutacak seviyede iyi ve zeki esprilerle doluydu. tek bir kötü yanı vardı o da leyla ile mecnun, işler güçler ve kardeş payı'nda olduğu gibi ana hikayenin olmaması, hikayenin sadece şakalar etrafında savrulması ve bir süre sonra kendini tekrar etmeye başlamasıydı. bu tür dizilerde başrollerimiz nedense bir türlü ''başaramazlar.'' başarırsa dizi biter gibi değil de daha temiz ve sadece diyalogları değil, ana hikayeyi de iyi sarmalamak gerekli sanırım. yine de türünün eşsiz örneklerinden biridir türkiye'de.
izleyiniz, izlettiriniz.

intihar etmek için en ideal gün

yediden fazla entry bulunduğuna göre özel gün ve bayramların da dahil edilebileceği gündür. ben olsam 29 şubat'ı beklerdim. hem o zamana kadar fikrinizi değiştirmek için kendinize şans vermiş olursunuz, hem de dört yılda bir geldiğinden ölüm yıl dönümünüz her sene hatırlanmaz ve insanlar daha az üzülür. bence mükemmel. daha iyisi intihar etmemek tabi. durduk yere göte girebilecek entry girmeyelim şimdi.

iki erkek öğrencisiyle sevişen abd li öğretmen

bize böylesi denk gelmedi hocasıdır.
çocuğun biri 17 yaşında, diğeri 20'li yaşlarda. zaten tutuklanmadı da karı, cinsel suçlu sayıldı sadece ve bi daha iş bulması doğal olarak imkansız. kendi etti kendi buldu yani.