bugün

entry'ler (14)

napolyon

http://www.napolyon.com/U...81-4dfa-b0ac-b5e5c1680137 internetten para kazanmanın kolay yollarından birisi şahsen faydasını gördüm.

uludağ sözlük te kayıtlı 2000 gizli polis olması

ifşa olduğumun göstergesidir.

ingilizcedeki the kelimesinin çok gereksiz olması

o kadar gereksizi kullanıyor bir bizmi doğruyuz dedirten kelime.

meb in okullarda serbest kıyafet açılımı

serbest kıyafetle gitsek bu seferlik gir ama pazartesi giremessin diyebilecek kapasitede okullar barındıran ülkenin yaptıüı açılım.

rafeef ziadah

we teach life sir, we teach life sir! we palestinias wake up every morning to teach the rest of the world LiFE, sir! sözleriyle insanlığa dersin nasıl verilmesi gerektiğini gösteren Filistin asıllı Kanadalı şahıs.

manga

ismini duyunca herkesin aklına ''bir kadın çizeçeksin'' ancak ismini duyunca Death Note kraldır diyebileceğim bir sanat dalı. Ona manga deniyor ve o bir sanat dalı.

tayyip erdoğan diye bağıran muhabbet kuşu

ibretlik olup devlet erkanına taktim edilebilecek bir kuş, muhakkak ki yaradan onları ibret olsun diye gönderdi.

anime izleyen uludağ sözlük yazarları

death note izlemiş yada okumuş olupta hala yazarlığa yükselememiş olmaktır.

inci sözlük

hiç olmayan fakat inci sözlük bitmiş yaa gibi şeyler duyduğumuz platform, birde liseli tanımı var tabi.

death note

ilginç, güzel, sürükleyici bir anime manga serisi heyecanla okunabilecek veya izlenebilecek türden.

the o c

yeni izlemeye başladığım ama daha ilk bölümlerinden bile heyecana sürükleyen bir dizi sabıırsızlıkla takip edebileceğeniz bir yapıt.

one tree hill

müzikleriyle konusuyla mekanıyla her türlü duyguları barındıran bir dizi, yeri geldiğinde içimden peytona yol gösterdiğim yeri geldiğinde brooke'un duygularını paylaştığım yeri geldiğinde lucas ve nathanın dostluğunu kıskandığım bir dizi gerçekten mükemmel belkide lise çağlarının vazgeçilmez olayları.

çaylaksınız

yazar olacağım ben diye başlayan bir işin daha başında çaylaklıkla tanımlanlaştırılmak.

felipe melo de carvalho

her türlü meziyeti barındıran futbolcu, pitbulluğunun altında meğersem bir panter saklıymış.