bugün

zamanında "thedevil" nickinin kullanılıyor olması nedeniyle alınan, harf oyunlu cin entryler tadında nick. * * *
zannımca;'garipçi' sever sözlük yazarı!
hakkında en az entry girilen yazar galiba diye düşünceler içinde kaldıktan sonra bir entry girelimde bir ivme yakalarız denmiştir. oyle dikkat* çeken entrysine raslanmamıştır. herhalde sorun bizde olsa gerek denip geçiştirilmiştir ve daha dikkatli olunulacaktır.*
an itibarı ile 500 girdiye ulaşmış yazar. * * * * *
(#716716) girdisinde, orhan veli'nin yeni biçimli tüm şiirlerini toplayarak, uludağ sözlük üzerinde küçük bir orhan veli antolojisi hazırlayan yazar. * *
son zamanlarda entrylerine sık rastlanılan yazardır. azimli bir şahsa benziyor.
(#716716) girdisinde saatlerini vererek oluşturduğu mini orhan veli antolojisine bir* artı oy aldıktan sonra, sözlüğün oy anlayışını sorgulayan yazar.
kendısıne nıyetın onemını hatırlatmayı borc bıldıgım yazar.
nedendir bilinmez ama sozlukte kanımın ısındıgı yazarlardan biri, bir entry girdim meşhur ettim diyecektim ama yok yok hepsini kendi yazmış.

o sadece 1 oy alan entry sinide yanlış hatırlamıyorsam ben oyladım.* gercekten bazen bende soruyorum kendi kendime ulan bu kadar yazardan bir tanesinide iyi kotu oy vermez mi diye ?
(#720462) girdisi ile 1000 girdiye ulaşan yazar.
nickinin anlamı konya olan yazar.
(bkz: the dev il) * *
en asil duygunun insanıdır; fakat en asil duygunun duygu kim lan guzel mi?
(bkz: kendi kendine yazana deli derler)
1000inci girdisi hayırlı olsun demek istediğim yazardır.
tam 12 dakikadır nickinin başlığı altına girdi girmeyerek bizleri korkutmuş yazar *
'arada sırada' nın zıttı olan 'sık sık' soz öbeğini ingilizce klavyeyle girmem sonucu oluşan görüntü kirliliğine dur demiş, vatanseverliğini ve sözlük severliğini kullanarak acilen bana mesaj göndermeyi borç bilmiş uuser. *
19 ekim 2006 ankara iftar yapiyoruz zirvesinde tanıştığım ve tanıştığıma memnun olduğum kadim dostum olacağına inandığım yazar.
yemek sırasında cehennem tanrısıyla arama girmeye cesaret etmiş sözlük yazarıdır.*
(#716716) girdisindeki orhan veli antolojisini tamamlayarak, orhan veli'nin bütün şiirlerini sözlükle buluşturan yazar.
gel pc pc ile aynı gün doğmuştur. o gün de bugündür. *
bu gün saat 20.00'de gima'nın önünden elleri cebinde geçmiş olan yazardır. kusura bakmasın uzaktaydı, seslenemedim. *
zirveye* en erken gelen yazarlardan biri olduğundan dolayı en kaynak yere oturmuştur. cehennem tanrısı'yla arasındaki ilişkiyi henüz çözemedim, çözmeye gittim gelecem.*
gün itibariyle evde pineklemiş olan yazardır. "kusura bakma abi, başkasıyla karıştırmışsın sen" dedirtmeyen, diyen insandır. ayrıca bolca benzetilme yaşamaktadır. kesicem ulen saçlarımı, nedir bu.(dur) *
iftar zirvesinde "erken gelen yol alır" düsturunu kanıtlarcasına muhabbete ortak olmuş, cehennem tanrısının baş kankası konumuna gelmiş yazar arkadaşımdır.
aynı kampüste bulunduğum uuserdır. "oss yi hiç çalışmadan kazandım" diyen yazar kişisidir.*ağırbaşlı ve delikanlı insandır, umarım daha çok görüşeceğizdir.

tekzip editi:"oss yi hiç çalışmadan kazandım" diyen yazar, abartıdır, böyle bir şey dememiştir. kafası zehir gibi çalışan yazardır.**
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar