bugün

gelmedi elimden
dökülemedi inan dilimden
susuyorsam sevdiğimden
tutuşmuş beraber ellerimiz yangın ezelden
gidiyorsam çok sevmekten
yanmaktan, ölmekten.

biraz da utancımdan.
şeytan, olması kuvvetle muhtemel
"o zaman da ayni karanlik ayni yarasaydi,
manolya delirmezden once."

"karanlik ayni, yarasa ayni
bu eller bu yuz`den yikandiktan,
manolya delirdikten sonra."

(manolya`dan)
dizeleriyle merhaba dedigim yazar.
(bkz: cehennem silahı)
yunan mitolojisinde Hades'tir.
her gün bir takım bünyelerin sözlüğe girer girmez baktıkları isimdir cehennem tanrisi, hep istemişimdir sürekli takip edenim olsun, sürekli ne yazmışım diye baksınlar, sonunda muradıma erdim sanırım, allah yarattığı her şeyden razı olsun, köpekler de buna dahil.
tamamen serbest çağrışım;
(bkz: cehennem sanrısı)
bu gece biraz sinirli, belki de her gece sinirli yazar.

değilse

bu gece bana kızgın, değilse bana hep kızgın yazar.

değilse

kusuruma bakmasın nick altını meşgul ettiğim yazar.

edit: hiçbiri değilmiş.
edit 2: bu kişinin hakkında entry girmek yasak sanırım. değilse neyi fazla yapması gerektiğini biliyor olsa gerek. değilse değil işte...ne diyeyim?
(#2443068)

estagfurullah dedigim , olur boyle seyler diyerek sirtini sivazladigim " kardes " . entryleri dolu doludur. takip ediyoruz.

bu bir sahur arasi entrysidir. *

edit : gec farkedilen " bana bak " olayindan sonra , muhatap olunmayacak yazar. cani isterse ve bildirirse isbu entry kendi kendini imha edebilir. lakin " hos bir seda " birakmadi , ne kulakta , ne gozde , ne de gonulde.
kardesce duygularla " sevilen " bir yazar.
ayar üstüne ayar veren, kişisel hakaretleri üstü kapalı yapmayı becerebilen yegane yazar insanı. saygısından şüphe etmediğim ama yanlış anladığı entrylerde de düşünmeden ayar veren yazar.
(bkz: beni sizler yarattınız)
kesin, şeriatcı ve yobaz. *
manidar sozler yazari.

iyi oynayan kazansin.
tanrı tanrıdır. herseye bir tanrı bulursak işimiz var. Örnek : su tanrısı, köy tanrısı, fakir tanrısı ...
içi boş insanlardan bolca bulunan arka bahçeme hoş geldim, iki satır yazıya cevap verecek kelime bulamayıp entrylerimi kötü oylayan insanların varlığı beni eğlendirsin diye geri geldim, çıplak göte şaka yapmak için, götünüzü de gönlünüzü de açmak için geri geldim, cehennem tanrisi geri geldi, sakın dost olmaya kalkmayın, en büyük düşmanlarım dostlarımdır.
dusmanlarini dost gorse de dostlarini dusman gormuyordur insallah. yanlisimiz varsa kusura bakmasin. kendisine hic dusman olmayacak insanlarin da var olacagini biliyordur insallah...
bir zamanlar buralar hep dutluktu'dan ziyade, bir zamanlar buralar karnaval yeriydi. cıvıl cıvıldı.

bir sürü dostu vardı diyeceğim, düşmanları imiş dostları meğer. bir sürü düşmanı varmış aslında. neyseki görmüş, farkında olup bitenlerin. hep yazsın, hep okuyalım. teşbihte hata olmaz!

bu arada 35 lik zenci ile konuştum, bu aralar çok yoğunmuş. *
(bkz: şeytan)
gördüğüm en eksi karmaya sahip yazar. kendimle gurur duydum şimdi.

edit : grand ekinoks kendi karmasına bakmamı istedi. bu sefer de utandım kendimden, karışık duygular içindeyim. çok çalışmam lazım çooookkk.
(#3048168)

insanlık ve özgürlük -özellikle insanlık- hakkında bu kadar kapsamlı ve net bir fikir sahibi olmasına bir hayli şaştığım yaşam formu. odtü'de okuyor olmasından korkuluyor.
cehennem meraklısı.
manitanın biri cehennem tanrisi'na sormuş!

+benim hoşlandığım bir avukat var, ona versem bana ne olur
-cehenneme gidersin

+hoşlandığım mühendis var ona versem ne olur
-cehennem gidersin

+peki, şöför var bide, ona versem?
-kesinlikle cehenneme gidersin!

+sana versem?
-haaaa, sen cennete gitmek istiyorsun!

cennete tur düzenliyorum, ilk önce cehennemi geçmek gerek.

peşin edit: bu yazı tanım yok diye silinir veya şikayet edilirse, eylemciler, direkt cennete gönderilir haberiniz olsun.
--spoiler--
aslında suç biz de biraz da abi. belki de bütün suç bizde!

en başından beri yanlış işler yaptık. yanlış insanlarla doğru yerde, ya da doğru insanlarla yanlış yerde karşılaştık. hani çarpıştık önce dalgınlıkla, sonra elinden yere düşen kitapları alıp verdik onlara. ayağa kalkarken göz göz geldik, aşık olduk. sonrası da malum, o zengin kız, biz kahyanın gariban oğlu...
--spoiler--

ne diyorum ben amına koyayım ya?

(bkz: garfield/#3128021)

bu adam nobel ödülü alabilecek kapasitede. vallahi lan! istanbul'dan getirdiği 2008 aşk kataloğuna şöyle bir göz gezdirdim de, sahiden büyük aşkların küçük fiyatları karşısında afalladım. en ilginci, onlar da, küçük aşkları büyük paralara sattıklarını sanıp mutlu mesut yaşamaya devam ediyorlar. siktir edelim biz yahu. sağlığımıza...

ffm'deki damping cezbedici. fakat orospu da olsa insan insandır diyorum ve bulaşmıyorum grup işine. lanet olsun içimdeki insan sevgisine! *
norveççeyi vücud dili ile konuşmak ise elbette sadece bana has bir özellik. ayrıca vücut değil, vücud. t'yi siktim, öldü...

bir daha ne zaman siz de olurum bilmem. öperim...
ben ona diyorum ki;

moderasyonla ugraşma,
milletin kiminle yattığıyla ugraşma,
ünlü olmanın yolunun, yönetmenin altına yatmaktan geçtiğini alenen söyleme,
karı kız için sözlüğe takılanların foyalarını yüzüne vurma,
düşmanlarınla iyi geçinme,
millete çıkaramayacağı kadar büyük ayar verme,

böylece ne 30 gün çaylak olursun nede bedevi. Çok gezmiş çok görmüş olursun hatta hatta az daha ugraşıp yalakalıkta yaparsan bulundugu ortamda sevilip sayılan bile yazılır karmana.