bugün

Arapperestlerdeki her melanetin altında Selanikli ve yahudi bulmak modasının son halkasıdır.
adam ciddi ciddi Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunun Mustafa Kemal olmadığına, kuranların ingilizler ve Yahudiler olduğuna ve Mustafa Kemal'in Yahudi dönmesi olduğuna inanıyor, peki kaynak nedir tabiki palavra, Demokrat parti ve devamı ve cemaat adı altındaki şeriatçı ve cumhuriyet karşıtlarının ülkeyi getirdigi hal budur, sistemli bir şekilde yetiştirdiler bu nesilleri ve bu ülkenin yarısı bunlardan.

https://twitter.com/ajans...tatus/1791163071311863991
ya meksika,abd hatta küba'da bile atatürk'ün heykeli var ama israil'de olması yeterli bunlar için * aklı yok fikri var.
Türk milliyetçiliğini şaha kaldıran, şuursuz bir milleti uyandıran Atatürk'ü ingiliz muhipi sanan bilgi ve akıl yoksunu çomarların hezeyanı. Hain arıyorsanız ingiliz ajanı şeyhülislam Mustafa Sabriye bakın.
Bi siktir git denilen cuckoldcu swingercı sümüklü peçete yemiş ecdadını siktiminin hain terörist kitlesi sıçmığı.
Kadir popcorn mode on.
hayal aleminde olanların kurabileceği düzeyde bir cümle.
o yüzden 1925-26 yılında gerçekleşen isyanlarda kodumun dinci arapsever kürtlerine silah yardımı yapıp desteklediler değil mi geri zekalı...
Dayı senin sülaleni sikeyim.
Bir cevaba gerek yok.
Ülkedeki vatan hainlerini tanımak istiyorum derseniz bu lafı söyleyenler yüzde yüz vatan hainidir. Aklı başında toplumlarda bu tipler yiyecek ekmek bulamaz ama bizde para kazanan tipler bunlar...
(bkz: kıraathane masalları)
(bkz: emekli olunca beynin de emekli olması)
Gerçek dışı, boş, saçma bir iddia. Zerre önemsemiyor ve özür bekliyoruz.
Onlarca yıldır şu cahillerin psikopatliklarini çekiyoruz. Gotlerinden uydurdukları sayısız iftira ile nefret kusuyorlar.
Konu dışı
Yurt dışındaki atatürk heykellerini biz mi dikiyoruz
Yoksa o ülkeler kendilerimi dikiyor.
Yani parasini yapimini onlar mi karşiliyor bizmi..
Ve bunu söyleyenin bıyıklarına bakınca türkiyeyi seven "türkçü" biri sanırsın.
16.

Şimdi şunu Siksem 1 posta hakkıma yazık.

Ent.
Böylelerine neyzen tevfiğe ait şiir ile cevap verilebilinir mi?

ben sana bok demem,
boklar duyar ar eder.
bir zerren düşse boka,
onu da mundar eder.
...
Siz çok yanlış anlamışsınız.
Bir bitmediniz amk...
Sikko gericiler aklını faydalı bir iş için asla kullanmayacak.
normalde sözlükte pek sevmemeye çalışırım, ama bu cümleyi kullanan dalyarraklara ithafen naçizane şu cümleyi kullanmak istiyorum "hassiktirin ordan kodumun araplari'
anlatım bozukluğu mu dersin, mantık hatası mı dersin denecek açıklama(!). Hani mide alındığında oniki parmak bağırsağına bağlanır ve zamanla mide görevi görür ya, kamera karşısında beyanatta bulunan kişinin beynine giden sinir uçları büyük ihtimalle apandistine bağlanmış, zamanla apandisit beyin görevi görmeye başlamıştır. Tıp bilim dünyasında sığır(!) açacak bu durumun titizlikle incelenmesi gerekir hemen sövmeyelim. Bilime katkı sağlanabilir.
Fetoyu ve anadolunun zir cahilliğini hafife almayın. Kendi uydurdukları için insan katletmeye bile giderler. Yüz yıl boyunca lozanda ihanet dediler, nice aydını katlettiler. Yapılması gereken tepesine binmek ve cahilliğini zorla ve sürekli yüzüne vurmaktır. Aptal olduğunu yüzüne karşı söyleyeceksin. iyi niyetli eğitim verelim dersen, haha ezik hibine derler. Bunlar, hayvandan 2 dk önce doğmuş çünkü.
içeriği geçelim de burada şöyle bir durum var; bu dayı yaş itibariyle 60 vardır şimdi. Bu da milli eğitimde kemalist propagandanın en şedid döneminin oldugu yıllarda ilk gençliğini yaşadığına delalet eder. dikkat buyurunuz, kendilerine cumhuriyet kadını diyen ama halkın daha çok kokona diye kabul ettiği böyle türbanlı biri görünce yüzü muşmulanan falan tiplerin kuşağındandır bu dayı. Belki okul arkadaşları vardı böyle. Belki eskiden bu dayı da öyleydi. Başlık altındaki iddiaların aksine sürüden ayrılmış kendine hazır sunulanı peşinen kabul etmemiş adamdır hülasa. Doğru yanlıs meselesine girmiyorum genel geçer yargıları sorgulayan adam aptal değildir. Bu kesin.
senin ben olmayan beynini skeyim oksijen israfı çomar.
atatürk’ün birkaç ülkede heykeli var, türkiye cumhuriyeti’ni japonlar mı kurdu amk!

Ya valla belli bir zeka seviyesinin altındakilere komplo teorisi yasaklanmalı.

Soner yalçın denilen “araştırmacı” bilmem neyin en büyük kazığı bu oldu millete. Onomastik’e merak salan yalçın küçük bile daha az mide bulandırıcı.