Evet arkadaşlar sözlük erkeklerinden damat olmaz. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Güven problemi yaşatırlar. Zaten çoğu küfürbaz, efendi değil, motorcu,müzisyen, 186 değil..

Ben sizin gibi genelleme sevmem.. birkaç efendi, aklı başında yazarımız var. Orası ayrı konu. *
Nervo çok haklı bence.

Benden olmaz.
hahahahahahaha...motorcu, müzisyen, 1.86 efendi koca adayına güvenmek...
olmaz. olmuşsa da adanalı değildir.
Şu birkaç aklı başına efendi kimmiş ya Allah aşkına merak ediyorum.
gelin olabilecekler var aslında.
Kaç anam kaç bunlardan tuz istersin kocasından tuz isteyen kezo diye başlık açarlar.
aynen her çiçekten bal almak dururken damat olmayı istemeyebilirler.

(bkz: kezolardan beklenmedik dahilikteki tespitler)
dünkü gelin başlığına misilleme galiba.

bizden bi sik olmaz evet. sayılıyorsa benden yanlışlıkla baba oldu
(bkz: bekar kızına sözlükte damat bakan teyze)
neremiz küfürbaz mk ya, ne zaman gördün küfür ettiğimizi. hem ben müzisyenim bir kere, flütle küçük kurbağa çalıyorum.
ben de "gelin ayşem" çalıyorum sazla.
Hala kafalayacağınız bir kaç salak olabilir bence.

Umut var olunuz.

Ent.

Motorcu bisikletçi sanatkar 188. (O salak ben değilim)
beyler kişisel bakımınıza dikkat etmeyi, düzenli diş fırçalamayı ve kadınların iflah olmaz birer nankör yaratık olduğunu unutmayın.
Kesinlikle Olmaz.

Hepsi eli pantolonunun içinde ub fotoğraf atsın diye bekliyor.
görsel
Şu anda evli olan tanıdığım en az 5 erkek yazarın çürüttüğü iddia. Daha vardır üstelik.
Bence olur önemli olan doğru erkeği bulabilmektir.
Bitki envanterine malum bitkiyi sokmanın kafası bu nerde görsem tanırım.
Sözlük erkeğinden damat olmayabilir ama sözlük kızından gelin olmayacağı kesin.
--spoiler--
hahahahahahaha...motorcu, müzisyen, 1.86 efendi koca adayına güvenmek...
--spoiler--

1.86 değilim, 1.91...
sene 2008. sol frame'in su gibi aktığı yıllar. ben ve eski eşim nazan. bir entry'me cevaben attığı '':)'' mesajı üzerine tanışmıştık. 4 ay flört ettik sözlükte. deliler gibi aşıktık birbirimize. nitekim birbirimizle ilk buluşmamızda çardakta şokella yedik kaşıkla. ben onun doğru insan olduğunu '' memem davul gibi regl oldum galiba'' demesiyle anladım. içim bir hoş olmuştu o öyle diyince. tanışmamızın üzerinden 9 ay geçmişti ve istanbul mahmutbey'de 600 ytl'ye tuttuğumuz düğün salonunda evlendik. her şey çok güzel, çok harikaydı. ama işte çapkınız ya bir gece kaçamak yapıp ''halime hellim'' isimli herkesin yürüdüğü hatuna yazdım. mesajıma cevap verince deliler gibi sevinmiştim. sonra bu nazan'ın biricik aşkımın kulağına gitti. boşandık. ve bana son kez baktığında ''sözlük erkeğinden olmaz '' demişti. haklıydı.
Ne vakit bir sözlük erkeğiyle yakınlaşırsanız aklınıza yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim incinirsin sözü gelsin.
Asılsız söylemdir. Adam olanın sözlük erkeği olması veya olmaması önemsizdir.
Çok doğru kesinlikle olmaz*