bugün

msn messenger'da bu smiley denilen duygulanım belirten kafacıklar işini meslek edinmiş arkadaşlar mevcuttur. hiçbi harfleri normal karakterde çıkmaz. sürekli sevgi kelebeği izlenimi verip sinir bozarlar. saolsunlar.
görsel
yokluğunu sözlükte sık sık hissettiğimiz, cümlelerin sonuna :o :( * gibi kısayollar koymak istetecek kadar alışkanlık yapmış sevimli şeyler * ay..yine yaptım..
(bkz: ley ley ley smi ley ley)*
hep yuvarlak, top gibi olan duygu belirtecleri. lan herkes yuvarlak kafali olmak zorunda mi? yeni surumlerde uzun suratlilar icin yenilikler bekliyoruz.
kullananlara kafam girsin, genelde laf soktuğunu sanınca falan cümle sonuna koyuyor gülücükleri bu ezikler.
görsel

aha da şu üstteki.

yer: kutupsal form'un odasındaki bir duvar.
sarı, yuvarlak dayı.
(: -.-"
Şu şekilde olan yüz ifadeleridir. "☺"
(:
içlerinden birine aşık olduğum..şaşıca birini de kendime benzettiğim..allah bu msn'in belasını versin..sevgileri * üzüntüyü :( ile gösterir oldum..
sanırım pek fazla ünlü olmayan ama romanya yı müzik alanında inna veya alexandra stan yerine temsil etmesi gerektiğini inandığım şarkıcı, grup ya da öyle birşey. tamam bu yavrularda iyiler ama ne bileyim smiley çok çok daha iyi gibi duruyor. hele dream girl diye bir şarkı varki... klbinde oynayan kızı da tatiana marinescu ya benzettim.

(bkz: (vid #27876)&feature=player_embedded#!)
(bkz: (vid #63609))
"bunuda mı buldular?" dedirten smiley için :

(//_-) *
ımmm şeeey gibi ifadelerde, yüzünüzün aldığı hali web cam den yada bire bir gösteremeyeceğiniz zamanlarda işe yarayan, hönk zönk gibi dumurlarda insanı gıcık eden sarı kafalar.
(bkz: koca kafalar)