bugün

üçüncü nesil yazarlarımızdandır.*
bu sayılar, reel sayılar kümesinin dışındadır.garip şeylerdir. newton ve benzerleri sağolsundur.
ankara halı saha zirvesine katılıp, kaynaştığımız uuserdır. lugano dan bir farkı yoktur, defansın sağında ve solunda mükemmel işler başarmıştır. karşı takıma geçince de defansta adeta devleşmiştir, garezi bizemiydi bilmem.*
öyle bir defans oyuncusuydu ki ne adam ne de top geçti. ilk 15 dakkaya tutuk başlamasına rağmen.transfer olayından sonra arkamızı güvenle dayadığımız yazar.
eski takımında mutsuz olup yeni takımına transfer olunca form tutup takım oyunu içerisinde yıldızı parlayan yazardır.
(bkz: defansin emniyet subapi)
ankara halı saha zirvesi'nin en çok göze batan isimlerinden biriydi. bir dahaki zirvede aynı takımda olmak dileğiyle esen kal.
zirveye kamuflajlı elbiselerle gelmiş insan, "savaşa mı gidiyosun" diye soracaktım tuttum kendimi ne olur ne olmaz diyerekten...

kutupsal form; abi sen açıl ben kaledeyim ! * *
balyancho; hoca hani kaledeyim sen açıl diyodun kıpırdamadın bile !
kutupsal form; üşendim abi !!! *
ne zaman görsem dikkatimi çeken bir niciki olan insan. rüyalarıma girdi öyle böyle değil.
matematik okuması muhtemel olan yazar.
ortaokul ve lisede matematiğe sarmış, ea dan öss ye girmiş, matematikle bağları tamamen koparan bir bölüme girmiş yazar.*
"de"nin ayrı yazılacağını "bence" kelimesiyle ifade eden, yarar veren. sabah sabah ayılmama vesile olan yazardır.
marmaris'te 100lerce kişinin önünde "benim hayatım F1 olm,bak şu kadar rekorum var şumi'nin bile alıyorum anahtarını" lafları dayanak alınarak zorla GP2 simülatörüne bindirilmiş fakat bu serzenişlerin yalan olduğu geç anlaşılmış ve o kadar kişiye (rus ve bilimum iskandinav kız da dahil) rezil olduğu görülmüştür.
a.k.a. penguen
6gb rap arşivine sahip uçak ve uçmak temalı şeylerin hastası,arabalardan anlamayan * eski ortaokul arkadaşı,adapazarlı ama alakası olmayan,marmaris'te ikamet etmekte olan yazar.
fuat'ın şarkısını karıştırdığımı nazik bir biçimce yazdığı özel mesajla belirten yazar...

(bkz: rapçiysen böyle ol aga)
(bkz: rap)
msn diyaloglarını sözlüğe taşımamdan rahatsız olan yazar.hani p2p her şeydi.paylaşımsız bir dünya düşünülemezdi *
1000'inci entrysini kutladığım yazar.

(bkz: zamanın ötesinden entry girmek)
msn zirvesinde tanıştığım cana yakın yazar.* ankara da olup ta zirveleri kaçıran uuser, başka zirve kaçırmamasını umuyorum. bir daha bizi yalnız bırakma, ağlarım bak.*
1001. entrysini kendi nick inin altına giren yazar. *
bir şaka yapalım dedik onu bile ciddiye alan yazar. efendim kendisini ortaokuldan tanırım bizim mahallede büyüdü, bunu maçlara falan almazdık biz, ordan bir garezi var galiba bana.* şaka bir yana dalikanlı yazardır, az görüştük ama iyi kaynaştık. ah bir de zirvelreden hemen kaçmasa. neyse bu kadar kusur ssg de de olur. ayrıca thedewil le kanki oldunuz bakıyorum da, aman diyim arkadaşını iyi seç. geleceği olmayan biriyle arkadaşlık yapma. daha yazar mı çaylak mı o bile belli değil.ahaha mükemmel bir ikili oldunuz vallaha, allah bozmasın. allah bir yastıkta kocatsın hatta. üff saçmalamaya başladık, neyse uzatmayayım..

2000. entrysini kutladığım yazar.
(bkz: zamanın ötesinden entry girmek)
msn durumu 3-4 dakikada bir değişen, inek parti'ye gelmemekle büyük hata etmiş, kutupkarargahı adlı spaceye sahip, sıkı rapçilerden, sözlükteki mülkiyeli yazarlardan biri.
yardımsever şahsiyet.
kendisiyle barışık bir kardeştir kendisi, neden böylesin sorusuna katlanamayan, ve gerçekten de mükemmel şekilde dert dinleyen ve son olarak benim bu sözlüğe gelmeme vesile olan değerli yazarımız.
(bkz: karmaşık sayılar)
üçüncü nesil çılgın yazar.
ablası değil teyzesiyim. 1. yılımız kutlu olsun. ya ya ya şa şa şa kutupsal form çok yaşa.
tanımadıgım yazar olarak belırledıgım ve kutladıgım, elını sıktıgım yazar kardesım.