bugün

sevgilisini çok mutlu edecek olan kızdır. bir kız sevgiliniz vardır. 4 aydır çıkmaktasınızdır. ilişkiniz daha yeni olduğundan henüz kız sevgilinize çekinmeden yeşillenemezsiniz. birgün ne yapsam ne etsem bu kızla sevişsem diye iç çekerken aklınıza kız sevgilinizi sinemaya götürmek olur. bu fikrinizi kız sevgilinize söylediğinizde işe ''tatlişkom sinemaya boş yere para verme evde sevişiriz'' der. siz de çok mutlu olup kız sevgilinizi alnından öpersiniz.
Adamın dibi olan kızdır.
Öğrenci dostu kızdır.
sinemada rahat bağıramayan kızdır.
başın üzerinde taşınası kızdır. yerim ben onu.
"körün istediği bir göz, allah verdi iki göz" durumudur.
Rüyadır yada hologram olma ihtimali yüksektir.
bin yaşasın.
bir çeşit film izlemeyelim film çekelim diyen kızdır.

ayrıca bir sevgili türü olarak (bkz: kız sevgili)
insanın halinden anlayan kızdır.
bacak arasında yaşayan kızdır. kendini geliştirmesi lazımdır.
Karanlıkta seks yapamayan kızdır.
henüz rastlanılmayan kız olduğunu girilen entrylerden anladığım kızdır.
(bkz: sevgilisi ile sinemaya giden kızın asıl amacı)
2 den çok 6 dan az posta isteyen azgın kızdır.*
Herkese kullandigi cümledir. O bölgeden uzaklaşın. Sevişmek aşk ile güzeldir.
gözlerden yaş getiresice ırıspı.
Rahatlıktan yana olan kızdır.Candır.
Sinemada sevişemeyeceğini zaten bilen kızdır. Sinemada sevişebilmek için sabah 10 seansına gidilmelidir. Diğer seanslarda deli gibi seviştim diyenlere inanmayın.
seni unutursak yüreğimiz kurusun kızdır.
zeka yoksunu kızdır, net terk edilmesi gerekir.

öncelikle lise yıllarında evsizlikten ötürü sinemaya gidip bomboş seanslarda hepimiz az sevişmedik. kimse inkar etmesin. ama adı üstünde mq ev yoktu. genelde aile apartmanları, bütün komşular tanıdık. o kızı o eve sokmak resmen banka soygunu yapmak gibi bir şeydi. eh haliyle sinema salonlarına niyet belli bir şekilde gittik, kızlarda bunu biliyordu. şimdi e be hatun ev müsait olsa eşşek mi sikti de beni sinemada koltuk götüme girerken sevişeyim. o yüzden şimdiden siktir edin gitsin.
ekonomik kızdır.
geçimini sinemalarda sevişerek sağlayan kızdır.
Yoluna güller dökülüp evde o gülleri yerden toplaması için hizmetiçilik yaptırılan güzel kız.
asla bulamayıp göremeyeceğimiz kızdır.