bugün

varlığına inanasımın gelmediği ütopik kızdır.
vaybe dünyada ne anlayışlı motorlar var biz öpebilmek için can veriyorduk yeri geliyor götümüzden kan alıyorlardı şimdi kimin siki kimin amında belli değil.

gençler şimdi yaşadığını sanıyor ama bunlar ilerde hep pişmanlık.
o parayı bana verirsin demek isteyen kızdır. varmış az bi orsplk ruhunda.
samimiyetinden dolayı çok büyük bir ilgiyi ve sevgiyi hak eder. Evlenip bunu diyemeyenler var sen ne diyorsun?
evimde olmadığı için beni ilgilendirmeyen kızdır.

film izlemek isteyen varsa beklerim.

(bkz: birleşik yazılan de)

edit: biri oylamış ama galiba açık oylamayı unutmuş.
Sise cevirmece de cesaret gelse bile yapamayacak kizdir. Kafasi guzeldir veya coooook acik sozludur.
Realist kızdır.
Yoktur lan öyle bir kız. Varmı yoksa?
onun iti olurum efendim afedersin.
Nerden düsünürsen düsün anca sevisilicek kızdır.

Hadi diyelim sinema kültürü yok sevismek icin gidiyor normalde. Bu kızla olmaz.

Hadi diyelim evde sevisiriz gerek yok. Bosa gidiyoruz diyor. Fanteziyi cöpe attı buseferde belki planım film degildi.

Sonuc olarak bu tür kızlar bana yazmasın arkadaslar.
Salon kadını istiyorum. O da ne arar sözlükte..

edit: gayet tatli kizdir. cozum odaklidir. iyi niyetlidir. hem evde daha ferah sevisilir oooh.
adamın dibidir, portmantoda gunlerce kaldiktan sonra giyilen ceketin cebinde unutulan fark edildiğinde milyonlarca lira kazanmış gibi sevindirendir.
o kıza derhal aşık olunur.
Realist kızdır.

Vesselam.
Sinemaya verilecek parayla kendisine hediye alınması gereken kız sevgilidir.
Kızım sinemaya sevişmeye gitmiyorduk zaten denilmesi gereken kızdır.
Yoluna baş koyulucak kadındır dolardan hızlı yükselir.
asla bulamayıp göremeyeceğimiz kızdır.
Yoluna güller dökülüp evde o gülleri yerden toplaması için hizmetiçilik yaptırılan güzel kız.
geçimini sinemalarda sevişerek sağlayan kızdır.
ekonomik kızdır.
zeka yoksunu kızdır, net terk edilmesi gerekir.

öncelikle lise yıllarında evsizlikten ötürü sinemaya gidip bomboş seanslarda hepimiz az sevişmedik. kimse inkar etmesin. ama adı üstünde mq ev yoktu. genelde aile apartmanları, bütün komşular tanıdık. o kızı o eve sokmak resmen banka soygunu yapmak gibi bir şeydi. eh haliyle sinema salonlarına niyet belli bir şekilde gittik, kızlarda bunu biliyordu. şimdi e be hatun ev müsait olsa eşşek mi sikti de beni sinemada koltuk götüme girerken sevişeyim. o yüzden şimdiden siktir edin gitsin.
seni unutursak yüreğimiz kurusun kızdır.
Sinemada sevişemeyeceğini zaten bilen kızdır. Sinemada sevişebilmek için sabah 10 seansına gidilmelidir. Diğer seanslarda deli gibi seviştim diyenlere inanmayın.
Rahatlıktan yana olan kızdır.Candır.
gözlerden yaş getiresice ırıspı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar