bugün

burası niye boş kalmış lan

romatizm in en güzel anlarındandır , yemek yaparken , yada bir şeyler uğraşırken gelip sarılmak çok hoş olur...

yatakta olduğun zaman
(bkz: kaşık pozisyonu)

bir yaşam sahnesi örneği , yazarın hayal gücü

mutfakta görürsün onu üzerinde senin verdiğin bir t-shirt, illa ki bol gelmiş kendi çapında ya bulaşık yıkamaya uğraşıyor ya da yiyecek bir şeyler hazırlamaya çalışıyor. sevgili görevinde olduğu ve kız olduğu için bu görevi üstlenmiş fakat hiç yemek yapmamanın verdiği tecrübesizlikle annesinin sölediği lafları hatırlamaya çalışıyor. önce onları kes hmm sonra onu yap.. kendi kendine böyle anlamsız cümleler mırıldanırken sen kapı aralığından onu seyredersin...

ve yavaşça mutfağa süzülürsün... saçı gözünün önüne gelip sürekli rahatsız ettiği için acemice toplanmış ve yanağında yaptığı yemekten bir ayrıntı vardır. üstü başı ıslanmış hem bulaşık yıkayayım hem yemek yaapyım telaşına düşmüş.

kollarında onu kavramak için büyük istek duyarsın , yavaşça sokulursun ve arkasından belini kavrar ve ona sıkı sıkı sarılırsın.bir anda yemek telaşına düşmüş nazik beden kollarınızın altında hafif irkilir ve dönüp size bakmak için hamle yapar. belli ki yemek yapamadığı için hafif utangaçlık vardır ama siz kalbinizdeki açlığı bastırabilcek kadar sevgiye domuşsunuzdur bir kere ve yaptığı yarı pişmiş , acemice yemeği sanki en lüks lokantaların aşçılarının yaptığı yemek gibi afiyetle yersiniz...

14 ay sonra gelen edit: yemin ediyorum numunelik adamsın tek ekşi veren sen oldun tebrik ediyorum... beleş kına da var yanında hadi kaptın kınayı çakaaaalll...
saçlarını koklayıp boynuna bir öpücük kondurularak operasyon tamamlanır.
bi daha istiyorum diyebilir.
(bkz: yaşanmıştır)
(bkz: gerçek)
özlediğimdir.
gerçekten paha biçilemeyecek durum, geri kalan tüm herşeyin koy oturma organına gitsin yada bi mastercard yeter.
aynada saçını tararken yapılmalıdır. böyle mis gibin..
sevilesi eylemdir. sevginin gösterilişidir. güven duygusudur.
eksileneceğimi biliyorum ama yazacağım;

bazen mümkün olabilememektedir, ufak bi' çubuk sarılmayı engelleyebilir.*
ımm en sevdiğimden ne de güzel olur olsada sarılsak.
Huylanırım la ben dediğim olaydır.
*kız masumca havuzdaki ördekleri izlemektedir..
-(arkasından sevgili sarılır ve boynunu öperek)aşkımmm.
+ya kaçıl huylanırım ben.
uykusunda istemsiz olarak yapıyorsa tadından yenilmeyecek eylemdir sevdiceğin arkadan sarılması.
10 kusurlu hareketten birisi olabilme ihtimali vardır.
sevgili kişisi muayyen günündeyse yada daha önceden kabahatiniz varsa yapılmadan önce düşünülmesi gereken harekettir.
muhtemelen bir takım şeyleri aşmış sevgililerdir bunlar.bir konserde erkeğin sevgilisini sahiplenme durumu olabilir.
"dur, gitme!" sarılması da olabilir bu sarılma.
sarılmak yeterlidir. önden ya da arkadan pek önemli değildir.
sokak ortasında sarılıyorsa ve akabinde değdiriyorsa hoş bir görünüm olmayabilir.
yatakta olan şekline kaşık pozisyonu denir...
en sevimli olanı bulaşık yıkarken veya yemek yaparken olanıdır*.
sevgilinin saçını koklayarak daha da hoş olan eylem.
çok romantik bişeydir ki bu. *
+ Hamza gel salata yap canım çıktı..
(adam gelir ama önce karısına arkadan sarılır)
+Hamza ne diyom ben!!!!
sevgili muhakkak mutfakta bi'şeyler hazırlıyordur. yoksa hiçbir insan evladı durup dururken sevgilisine arkadan sarılmaz. biz filmlerde böyle gördük abi, yalan mı?

usul usul yaklaş, sonra sarıl, kulağına hoş kelimeler fısılda, sevgi kelebekliği yap. al sana romantizm anasını satiim, bu kadar da kolay bulunuyor kendisi. uzaklarda aramayın.
bastırıp iki puan alınabilir.
(bkz: ağlatıcaksınız illa)
sevdiceğinize sarılıp boyu sizden uzunsa sırtına başınızı yaslamaktır. nefes alıp verişini dinlemek dünyanın en güzel şeyidir. sanki hiç yanınızdan gitmeyecekmiş gibi gelir. aşktır...