bugün

entry'ler (659)

sözlük yazarlarının en huzurlu uyudukları yer

Oğlumun yanı daha huzurlu bir yer var mıdır, bilmiyorum.

orospu çocuğu baba modeli

Anne baba olmadan daha hayat nedir bilmeden yazan ergenin malesef ki babasını tanımladığı modeldir.

yazarların hayattan öğrendikleri

Değişmem deme değişirsin hele ben hayatta yapmam deme yaparsın. Hayatın bana öğrettiği en önemli ders. Büyük lokma ye büyük söz söyleme.

düşün ki o bunu okuyor

Canım oğlum seni çok seviyorum belki birgün okursun seni ayağımda sallarken yazıyorum bunu.

anne olmak

Yıllar geçmiş sözlük ben anne oldum şimdi buraya yazdıklarıma bakıyorumda hepsi ne kadar boşmuş anne olmak anlatılamaz.

anne olmak

Yıllar geçmiş sözlük ben anne oldum şimdi buraya yazdıklarıma bakıyorumda hepsi ne kadar boşmuş anne olmak anlatılamaz.

08 09 2015 kayseri de doğu otobüslerine saldırı

Doğuya görev nedeniyle gidiyoruz o otobüslerin içinde genelde memur ya da öğrenci olur bunu düşünün bari biraz.

ben bu yazıyı sana yazdım

Son kez görmek için gelecektim veda edecektim bunu da çok gördün bu kadarıni yapmak bile zor geldi sana.

diyadin

ilçe görünümlü köydur aslında sosyal faaliyetlerin olmadığı bir yerdir. Kaplıcaları ile ünlüdür ama o kaplıcalara dışardan gelen biri hijyem nedeniyle girmez. Ayrıca yaşadığım ilçedir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Nice güzel senelere umarım çok mutlu olursun.

sözlük yazarlarının itirafları

Doğum günü bugün yalnız midir acaba? Bi pasta keseni olur mu ki?

sözlük yazarlarının korkuları

Kedi. inanılmaz korkuyorum.

ben bu yazıyı ona yazdım

Bugün üzdüm seni kim derdi ki Sevdam birgün üzecek seni bugün anladım benim seni unutmamis olmam üzdü seni. Vazgeç artık demek kolay sende biliyorsun vazgeçemeyecek kadar sevdim seni.

ben bu yazıyı ona yazdım

Bugün üzdüm seni kim derdi ki Sevdam birgün üzecek seni bugün anladım benim seni unutmamis olmam üzdü seni. Vazgeç artık demek kolay sende biliyorsun vazgeçemeyecek kadar sevdim seni.

eski sevgili

Özlenedir hatta öyle bir ozlenir ki ölüyorum saniyorum bazen.

eski sevgili

neyin kafasını yaşadığını anlamadığım insansı yemin ederim sözlük bana taktıkları uyduruk bileziğin derdine düşmüş anasıyla ya biz ayrıldık senin yaptığın hesaba bak. Bu kadar mı olur ardından yas tutturmayacak kadar tiksindirdi beni hayır şu an tüm derdim neden bu kadar zamanı bu ana kuzusu kendi beyni yokmuş gibi herşeyi anasına soran mal adamla evlenme raddesine geldiğim yeminlen tüm üzüntüm bu ya neyse ben geldim sözlük yine salağın biri için yanıp tutuşup sonra kafama vura vura anladım ve geldim yine pek hoşgelmedim yani.

uludağ sözlük

içindeki en güzel adamin bugün gittiği sözlük artık okumanın bi anlamı kalmadı geri döner ama ben bir daha onu bulamayacagim.

ankara

Anısı çok derinde olan şehir.

sözlük yazarlarlarının sevgili kelimesi anlamı

Bir daha gorulemeyecek olan.

2013 yılının tek cümlelik özeti

Büyük bir mutluluk ve ardindan hayal kırıklığı yeni yila umutsuz başlangıç.