bugün

beklemediği bir anda gerçekleştirilip kulağına hoşuna gidecek bir takım sözcükler söyleyip sonrasında boynunu koklayıp öpmeye başlamakla devam eden hareket.
profesyonel değilseniz eğer, tehlikeli sularda yüzmektir.
Sarılmak yetmez boyna doğru öpücükle vurucu hamle yapılmalı.
özellikle bir şeylerle meşgul olduğu sırada gizlice yapılması gerekir.
Benim yapamadığım durumlardan biri daha.
Çok güzel bir şeydir. Çıktığım kız benden kısa olacağı için herhangi bir sorun teşkil etmez. Ayrıca böyle güzel bir şeyi bile cinselliğe yoruyorsunuz yahu.
Sevgiliyi bedava seks olarak gören insanlarsınız.
vitesi 1 den 5 e attırır.
götü güzelse muhteşem hissettirir. ay çok romantikim ya.
baş başa yediğimiz yemek sonrası sevgilim bulaşıkları yıkarken yaptığım eylem. yılan gibi kavradım güzelliği. boynuna ufak bi öpücük kondurduktan sonra kulağına eğildim ve şöyle fısıldadım: "evi de süpür, bok götürüyor vallahi" kızlara nasıl yaklaşmam gerektiğini çok iyi bilirim ben. ehe.
sevgilikte ki paha biçilemez gerçeklerden biridir.
olası bi romantik ortama müsait olduğu gibi yaralanmalara hatta allah göstermesin cinayete bile gebedir. düşün sana bu sebepten öldüğünü, manşet olarak ne yazacaklarını?
Arkadan sarılıp dayamak abazanlık, ama bu duruma usulca boynundan opmeyı de eklemek romantızmdır.
günahtır.
'En rahat uyku' dan bıraz oncedır...
ardından gerdana kondurulan bir buseyle daha da lezzetlendirilebilir.
Sahiplenmenin alından öpmekten sonraki en iyi 2.simgesidir.
çok severek yapardım zamanında. özellikle bulaşık yıkadığı ya da yemek yaptığı anları seçerdim ki kıpırdayamasın. sarılıp saçlarını falan koklardım, memelerini falan avuçlardım. di li geçmiş zaman şu an da. öyle işte.
evde olduğunuzu bilmiyorsa çok korkutucu bir şey. sevgiliniz üst üste 'çok kötü'ye basabilir...
Fıtık eder erkeği.

Malum bizim kızlar en fazla 165 boyunda.
romantik bir andır. sessizce yapılırsa ürkütülür.
titanik'te ki sahneyi canlandırmaktır, uçuyorum. * *
güven ve huzur veren hadisedir, hep olsa denilen anlardandır.
muhteşemdir ama nasıl bir duygu olduğunu çoktan unuttum. şimdi yastık var.
çok müthiş bir duygudur, saçlarını koklayarak yapmak gül yapraklarıyla dolu bir yastığa sarılmak gibidir...