bugün

ağzı bırakıp başka yerlerle gülünmesi gereken olay.
msn deki elemana webcam de soyunurken babasına yakalanan kız misali bi aşk...
(bkz: msn de asklar yalan)*
(bkz: yalan)
olabilir aslında amma velakiiiiin çoğu zaman sakat durumlarada vesile olabiler die düşünüom ben şahsen...
HERYERDE OLABILECEGI GIBI BU ISIN MSN VERSIYONUDA OLMAKTADIR DAHA NICE VERSIYONLARA DEMEK DUSER BIZE.
Çeşitli smiley lerle renk kattığını,kalpli arkaplanlarla ortam yaptığını,mektuptan cıkan kalplerle hediye verdiğini,tıkandığı anlarda titresim yollayarak sıyrıldığını zanneden,karşı cinsle yüzyüze konusurken tansiyonu yukselen genclere teknolojinin bir lutfudur..Gencler teknolojinin bu hizmeti sayesinde destekli yalanlar söyleyebilmektedir.**Zannımca maximum 2senelik omru kalan iletişim aracı olmaktan cıkıp yazılım aracı olmus MSNde yaşanan duygu patlaması..
sende olmadıktan sonra emesende aşk olmuş olmamış farketmez.*
eskiden telsizlerin yaptığı görevi msn in misyon edinmesiyle ortaya çıkan durum.
gerçeklerinde başarısız olanların "bir msn adresini versene" dedikten sonra msnde de madara olmasıyla sonuçlanan eylem.hayatın güzelliklerini yaşamaktansa kendine güvenemeyen insanların yaptıkları eylemdir.tavsiye edilmez.yaşanılan en güzel aşklar bence göz temasıyla yaçanan aşklardır.onun için msn yerine hayata takılmak daha güzeldir.
yalandır efendim...bir kere kişiler yalancıdır,madem o kadar iyi insansındır,neden gerçek hayatta yalan olup ta msn de takılmaktasındır.küçük emrah mısındır sen hayatın hep sillesini yemişsindir.amaç,genelde one night stand*,ya da paralı biriyle birkaç gün takılmaktır.
yalan olacak asktir ayrıca olan aşkıda yozlaştırıp tuketmektedir*
gozden ırak olan gonulden de ırak olur u tarıhe karıstıran aşk muhabbeti.
yakın zamanda çevrimdışı olacak aşktır.
ayrılınca historyler geri dönüşümsüz olarak göz yaşları eşliğinde db'in tozlu sayfaları arasından çıkarılarak silinir..
saçmadır, yalandır. ten tene değmeden, dudak dudağa değmeden, göz göze gelmeden aşk mı olurmuş**
olmayacak bişey gözüyle bakmak yanlış olur fakat kendi düşüncemle, büyük bir aptallık olduğunu düşünebilirim.. Karşınızdakine güvenle de alakalıdır biraz.. Nerden biliyosunuz, siz karşınızdakine "Seni Seviyorum!" dediginizde, onun kahkahalar atarak gülmedigini? bide size "bende canım çook!" yazar, mutlu olursunuz.. sonradan çok üzülebilir insan belki de..
hiç bulaşılmasa zekice olur bana göre..

msn'i iletişim aracı olarak kullanalım kardeşlerim..

geyik yapın oyun oynayın da aşık olmayıverin nolcak..
insanın hayalleriyle chatleşmesidir.
Msn olayını öğrendikten sonra,(#1584810) internette oluş sürecimin nedenlerinden biri olan kız mevzusunda olaya giriştir.
MSN ile tanışmam sadece msn i kapsamıyordu, yardımsever msn beni yardımsever bir başkasıyla tanıştırdı.
Encarta isimli usa li arkadaşım,gayet iyilikseveridi, ne sorsam bir cevabı vardı.
ve birgün dayanamadım. Encarta ya kısa ve öz bir biçimde baharın gelmesi ve abazanlığımın başa vurması hakkına konuşma yaptık. Tam metin aşağıdaki gibidir.

m: avrat msn?
e: xxxxx@hotmail.com
m: thnx

böylelikle ilk potansiyel adayımı bulmuş oluyordum. Bundan sonra yapmam gereken basitti. kızı msn e ekledim ve titreşim gönderdim. sohbet başlamıştı.
asl pls ile başlayan sohbetimiz uzadıkça uzadı,zaten aşka meyilli, duygu adamı ben, kıza aşık olmuştum bile. kız da uzun uğraşlarımdan sonra bana aşık oldu.
Ve msn de aşk hayatı olayına girmiş olduk.
2 gündür devam etmekte olan msn de aşk hayatımda her şey güzel ve seviyeli
kısaca biz sadece arkadaşız. Önümüzdeki maçlara bakacağız.
Sonraki aşama olan msnde sex hayatına giriş yapmak için sabırsızlanıyorum.
sanal ilişkilerin yaşandığı yer *
ne kadar saçma denilsede, çoğu kişinin yaşadığı bir duygu fırtınasıdır. samimi olunduktan sonra, aşk her yerde yaşanabilir. aşk her yaşta yaşanıyorda, bir tek msn de mi yaşanmıyor(?)... * *
yurdum abazan insanın son çare olarak başvurduğu, ilişki öncesi birçok güzelliği ortadan kaldıran, teknolojik muhabbet...
(bkz: msn de aşk bir başkadır)
iki smileyden ibarettir.
seni seviyorum *
seni özledim ;)
ben seni daha çok seviyorum :p
gibi imgelerle beraber konuşarak yaşanan aşktır.