bugün

entry'ler (370)

kisaltilan ders isimleri

aletli = (aletli analiz)

namaz kilmayip oruc tutmak

oruç oruçtur, namaz namazdır, herkes özgürdür.

kevin

iki gündür evdekileri gideceği yer konusunda kandırdığından ısparta uzun dönem çıktığında gene şaka olmasını istedim. sayılı gün çabuk geçsin dilediğim yazar.* * * *

ditty

sözlükte varlığından bile haberim olmadığı halde artık yokluğunun haberi beni bile bu kadar üzdüyse yakınlarına sabırlar diliorum. allah rahmet eylesin..

kevin

çarşı iznine çıktığında uykusuz dergisini bulabileceği bir yerde askerlik yapmasını dilediğim nacizane en sevdiğim krocuğum.*

converse giyen türbanlı kız

(bkz: adidas giyen türbanlı kız)
(bkz: nike giyen türbanlı kız)
(bkz: kinetix giyen türbanlı kız)
(bkz: ayakkabı giyen türbanlı kız)
(bkz: ayakkabı giymeyen türbanlı kız)

george w bush ile karsilasinca sorulacak tek soru

why? * *

cehennemin girişindeki olası yazılar

arapça olması muhtemel yazılar.

nazım hikmet ran

Bir kırmızı gül dalı eğilmiş üstüne
Bir kırmızı gül dalı şimdi uzakta
Okşar yanan alnını Nazım ustanın
Yıllar var ter içinde taşıdım ben bu yükü
Bıraktım acının alkışlarına
Üç haziran altmış üçü...

Hasan Hüseyin Korkmazgil

teklif edilen kizin tesekkur etmesi

kız içinden geçenleri teşekkür etmek yerine açık açık söylerse kırıcı olabilir ve teklif eden edeceğine de bin pişman olabilir. teklifi nazikçe reddetme yöntemidir.

2008 eurovision şarkı yarışması

oylamanın şu anda başladığı yarışma.

bandırma

eskişehir'de yaşadıktan sonra asla dönmem dediğim, aslında emekli olduktan sonra yerleşmek istediğim, ama hala yerleşik bulunduğum kürkçü dükkanı misali memleketim.

kevin

çok kıymetli olan 363. entryimi kendisine sakladığım yazardır. bu cümle durumu pek kurtarmasa da hakketten 362 entry yazıp da birini kevina yazmamış olmam O'nun için büyük talihsizlik büyük bir olay ve büyük birşeydir. çok uzaktan akraba çok yakından da arkadaşım olur kendisi. bu ikisini karıştırınca kuzenim diyesim gelir. hayat boyu görüşmek zorunda olduğum için sevindiğim yazar.*

umut

(bkz: kevin)

yandan beyaz cizgili yesil adidas esofman

satın alana güle güle giysin denilen eşofman.

bakire bedenler fahise beyinler

(bkz: ruhuma sahip olabilirsin ama bedenime asla)

ayrıldıktan sonra kaltaklaşan kadın

kendisinden ayrıldığı için sinirlenen erkeğin eski kız arkadaşı hakkında yaptığı yorumdur.

kendisine sarki yazilan kiz

her ne kadar karşı tarafın yeteneğiyle alakalı olsa da 'ben bu mükemmellikle en odununa bile ilham getirtirim' hissiyatına kapılan kızdır.*

hepimiz entryiz

sözlükte herkesin entrysi ile varolduğunu belirtir. üstelik hiç zirvelere katılmamış yazarlar için birebir bir tanımlamadır.

sosyetiklerin eve ayakkabi ile girmesi

kendileri temizlemedikleri için rahatlıkla gerçekleştirdikleri durum.