bugün

Yürek burkan bir durum.
korktuğum durumdur. o değilde biz kanka olduk ya la. işler boka sardı.
Her zaman muhtemeldir. ya elini çabuk tutup kişiyi kapacaksın, ya da makas değiştirip başka ufuklara bakacaksın.
Sen kimle çıktığını bilirsen sıkıntı yoktur aslında haa bir de şöyle bir şey var ya senle evliyse?
Olur öyle, düşünürsün üzülmekle sevinmek arasında kalırsın, arafta kalırsın. Sonra yine düşünürsün, sevinirsin, mutludur çünkü..Daha ne olsundur.

edit: sahi mutlu mudur..
başkasıyla evlenmesi kadar kötü değildir.
kişinin kotasına kıyamamasından dolayı flash diski alıp internek kafeye gitmesi ve buradaki bilgisayarlardan tüm arabesk şarkıları çekmesi ama ertesi gün kızı unutması sonucunda kopyaladığı tüm müzikleri silmesine neden olabilecek durum.
hoşlanılan kişiye artk snde herks gbsn :(:((( diye mesaj atmakla son bulur* , şaka maka yaşadım yalnız bu olayı, hani başlar da koyuyor abi doğruyu söylemek gerekirse sonuçta bizde kalp taşıyoruz da maksimum 3 gün kalıyor bu mutsuzluk sende sonra normal hayatına dönüyorsun ha kople siktir edebiliyor musun? hayır, kolay seven biri olmadığımdan dolayı kolay siktir edemedim, fakat yapacak bir şeyin olmadı vakitlerde susup beklerim.
başıma iki kez gelmiş olan Olay. Aşık değildim Ama ikisine de ayrı zamanlarda güzel duygular hissediyordum. Birlikte vakit geçirmekten hoşlanıyorduk Ama ne onlar ne de ben adım atmadığımızdan ikiside başkalarına gitti. ikiside bende kısa süreli yıkımlar oluştursa da unuttum söZLÜK.
her erkeğin hayatında mutlaka yaşayacağı durumdur.
can yakan olaydır.

en yakın arkadaşındır, aşık olduğunu farkedersin, gözleri bir farklıdır artık, dudaklarının her oynayışı, ses tellerinin her hareketi titretir kalbini. konuşamazsın, anlatamazsın, yapacağın en salakça şeyi yapıp mesaj atarsın her şeyi anlatan. cevap bile vermez, hayatından siler seni.

aradan 7-8 ay geçer, aynı sınıftasınızdır, sen hala sen, o hala odur. yakalanma korkusuyla güzelliğine, içini ısıtan gözlerine, kalbini titreten dudaklarına bakarsın. zil çalar, çıkar sınıftan, ilk o çıkar. merdivenin arkasına gitmiştir, nereye gidiyor diye bakarsın, yanında bir üst sınıftan serserinin birini görürsün, yakışıklı da değildir. ne bulmuştu onda? senin veremediğin neyi vermişti? çok mu olgundu? mutlu ediyor muydu? geçersin yanlarından, kokusunun alırsın biriciğinin, çöplükten gelen güzel bir kokudur, zar zor inersin merdivenleri.

otobüse binersin eve gitmek için, yolda yine görürsün ikisini yanyana, bakarsın biriciğine uzaklaşana, nokta haline gelene kadar. yaslarsın kafana cama, "seni seviyorum" dersin. camı buğulamaktan başka hiç bir etkisi yoktur sevgi sözcüklerinin. anlarsın o zaman ne kadar acizsin.
geç kalınmışlığın cezasıdır.
(bkz: olur öyle)
basarisizliktir.
zor bir olaydır. insanı düşünmeye iter. Onunla benim aramdaki fark ne? Kısa boyu mu? Kısa saçları mı? Yalancı oluşu mu? Tabi ki kendimizde bi kusur bulamayız. O erkeğe atabildiğimiz kadar bok atarız.

Tercih edilmiş olan odur işte, elini çabuk tutmuştur. Pasif değildir.

Hoşlanılan kişinin mutluluğunu düşünmek, ilişkisine saygı duymak gerekir. Kulaklarda "ipleri dolaşmış uçurtmalar misali" nidalarıyla, uzaktan uzağa bakmaya, izlemeye devam edersiniz onu.

Olay budur.
bazen hayırlı olaydır. şahsen iki kere başıma gelmiştir. ikisinde de bir anda sevgim bitmiştir. artık umut olmayınca duygular nötrleşiyor mu noluyorsa bir kişiyi unutmak için son çare olabilir.
genelde başa gelendir. birini görür ondan hoşlanırsın ama o bi başkasıyla çıkıyodur. artık nereye çıkıyosa!
sevdiğinizi bilip de bunu inadınıza yapıyorsa işin içinde bir b*k vardır...
mazlumun kaderidir maalesef.
insanı hayttan soğutur. bir an hayataki yaşam amacınızı kaybetiğinizi düşünürsünüz .
ona açılıp reddedilseniz belki bu kadar üzülmezsiniz. hoşlandığınız kişiyle çıkan kişiyi öldürme planları kurarsınız.
(bkz: platonik aşk)
atı alan üsküdarı geçti.
önceki yıllarda , şöyle 90'lı yılların sonuna doğru olan kısımdan itibaren bu gerçeği öğrenen ergenin dinleyeceği şarkı ;

(bkz: bir kulunu çok sevdim)

şimdiki zamanda yetişen ve aynı gerçekle yüzleşen ergenimizin dinleme olasılığı yüksek şarkı ise ;

(bkz: allah belanı versin) buna ek olarak tüm ismail yk , cankan şarkıları .
önceki yıllarda , şöyle 90'lı yılların sonuna doğru olan kısımdan itibaren bu gerçeği öğrenen ergenin dinleyeceği şarkı ;

(bkz: bir kulunu çok sevdim)

şimdiki zamanda yetişen ve aynı gerçekle yüzleşen ergenimizin dinleme olasılığı yüksek şarkı ise ;

(bkz: allah belanı versin) buna ek olarak tüm ismail yk , cankan şarkıları .
(bkz: duvarları yumruklamaya sebebiyet veren olaylar)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar