bugün

alfabemizin 18. harfi.
teoman'ın asla eskimeyecek sarkısı, sozleri ise;
o herseyi kendi yanindan görür...
almak istedigini alir...
baska sey düsünmez...
beni unuturdu...
onun her ani heyecan dolu...
beni üzdügü zamanlarda bile...
yoklugunu hissetmek beni korkuturdu...
ben herseyi onun için...
onun yaninda yaparken...
o hepsine uzaktan bakardi...
bir yabanci gibi...
her sözümü dinliyor gibi beni kandirirken...
içimden geçen binlerce ses...
bastirirdi sesimi...
o her günü yeni bir umutla...
bekler gibi görünür...
yarina inanmaz beni avuturdu...
onun her ani heyecan dolu...
beni üzdügü zamanlarda bile...
yoklugunu hissetmek...
beni korkuturdu..
stephen king'in bir romanıdır.
(bkz: huve)
vatani görevini yapıp borcunu ödeyen tek alfabetik kahraman,
teomanın en güzel şarkılarından biri
çok sade, içten, böyle değişik bi şarkıdır
sözleri de müziği de süperdir bnce
bir insanın sevdiği kişi söz konusu olunca ne kadar çaresiz ve eli kolu bağlanmış bi durumda olduğunu düşünürüm dinlerken hep..
cok guzel bir teoman şarkısı ayrıca stephen king'in kitabı filmide cevrılmiştir.

(bkz: it)
teoman'ın 2inci albümüne adını veren şarkı,,aynı zamanda şarkının klibini paris metrosunda çekmiştir,,
hakkında dedikodu yapılan...bol bol kulağı çınlayan...
yuvarlak.
oksijenin simgesi.
askerliği bir türlü bitmez. *
teomanı meşhur eden album.ki şarkıları şöyledir:

1 - Sus Konuşma
2 - O
3 - Kardelen
4 - Bazı Yalanlar
5 - Bir Damla Gözyaşı
6 - Yağmur
7 - Gündüz Tarifesi
8 - Gemiler
9 - Kişisel Bir Şey
10 - Dünya
11 - Oğul

alınız ve dinleyiniz..
ingilizcedeki gibi he/she gibi bir ayrımı olmadıgı için eksikliği hissedilebilen,3.tekil sahıs.
teomanın en kral albümüdür..aynı zamanda bir daha bu ayarda bir albümü yapamayacağına inandığım albümdür..
senin bilmedigin...
kimseyle paylaşmak istemedigim. sakındıgım. hiçbir kelimeye, cümleye sıgdıramadıgım, anlamsızım, sebebim, o.
irlandalı'ların bazılarının soyadlarında bulunan "-in soyundan" anlamina gelen onek.
misal: o'connor (connor'in soyundan)
(bkz: ferit edgü)
'alfabemizde kaç harf vardır' sorusunun,
-'hayır efendim bilemedin 'O' şimdi asker ahahahhahaha' tarzı salak esprilere kurban edilen harfi.
türk rock starlarından teomanın ikinci ve en sevilen kasetlerinden biri
dışarıda kalan
(bkz: onlar)
itl. esso
üçüncü tekil şahıs.
Tamamlandığınızı hissettiğiniz anda karşınıza çıkar ve aslında daha hiç bir şeye başlamadığınızı tüm benliğinizin eksiklerle dolu olduğunu gösterir size.
Eksik bir kısmınızın onda olduğunu düşünerek yaklaşırsınız. Sizde olmayan bir şey vardır gibi gelir ondan. Vardır da aslında ama o kararlıdır sadece istediği kadar kalacak ve sadece kendinin istediği kadar verecektir size.
Sizin istekleriniz umrunda değildir. Daha fazlasını isteseniz de arkanızı dönüp baktığınız da onu göremezsiniz. Çok olmuştur o gideli...

Gelirken ben geldim demediği gibi giderken de ben gidiyorum demez...

Bir başınıza kalır gecelerce dizlerinizi karnınıza çekerek hıçkırıklarınızın duyulmasını önlemeye çalışırsınız. Çoğu vakit başarır ama arada başaramayıp acınası bakışlarla kesişmek zorunda kalırsınız.

Zaman geçer sonra daha az düşünmeye daha az irdelemeye başlarsınız.
Unutmaz ama unutmuş numarası yapmaya çalışır ve bunu gün geçtikçe alışkanlık haline getirirsiniz.

Biraz kinciyseniz beyniniz sadece kötü kareleri anımsar ki bu daha kolaydır unutma numarası için. Ama kinci değilseniz güzel karelerle uzun bir süre boğuşursunuz.

Sonra koyverirsiniz ve başka birinin gelip sizi daha bir sarsması için beklersiniz...

Beklemedeyim...
Şaşma, beğenme gibi duyguları belirtmek içinde kullanılan bir seslenme sözü: