bugün

10 kişiyle yendik amk. maç sonu gs taraftarı ağlıyordu.

şampiyonluk kadar keyfe geldim. bu saatten sonra şampiyon olmasakta olur.
Gurur..
tuttuğum takım. ağır fanatiği değilimdir ama başarılı olunca seviniyorum abi ya. bu akşamki zaferini can-ı gönülden kutluyorum.
özellikle cincona tersten saplamasıyla meşhur takım.
Tartışmasız türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütüdür.
Bugün beni çok mutlu etmiştir.canim Fenerbahçe.
Hepsi topu üç puan aldılar sanki şampiyon oldular.

Ayarsız tepkiler icindeler. Yıllardan beri süre gelen yoksunluk psikolojisi bu.
Hakemle değil ha alın teri.
tebrik ederim. murat kurumu yenmiştir.
Fizik gücü çok yüksek takım.
Galatasaray zaten, sparta prag maçlarında fizik olarak zayıf olduğunu göstermişti.
Dün akşam 10 kişi oynamasına rağmen sanki 12 kişiyle oynuyor gibiydiler. Asıl tuhaf olan bu fener, olympiakos'a elenmeyi nasıl başardı. swh.
görsel
Bu ligin gerçek şampiyonu olduğunu göstermiştir. Gurur duyuyorum takımımla .
U 19 ile çıkıyoruz, yine kıskanıyorlar. Omurga denen şey sizde olsaydı, o E.T. denen sakallı zevatınız elindeki belgeleri tıpkı Tayyip'in cuma günü açıkladığı gibi geçen sene açıklardı. Biriniz de sordunuz mu? Omurgayı bırak, kıkırdak dahi yok bunlarda.

Üstteki yazıyı kaybettim sanmıştım. iyi oldu bu :-).
10 yıldır şampiyonluğu, 15 yıldır şampiyonlar ligi gruplarını unutmuş algıcı kulüp. olmayan penaltılarla, dirseklere, bileğe dalmalara çıkmayan kırmızılarla yarışa tutundular bu sezon. çoğu taraftarı özeleştiriyi unuttu, başarısızlığı örtmek için dış etkenleri hedef gösterdi durdu. artık avrupa' da falan da desteklemiyorum çünkü galatasaray' ın avrupa yenilgilerinde bir göbek atmadıkları kaldı. inşallah paris ve manchester' a giderler, tabi şampiyonlar ligine katılabilirlerse, ve kalelerinde bol gol görürüz.
artık zerre saygım kalmadı. saygı hak edene duyulur. fenerbahçe saygı görmeyi hak etmiyor.
bir de kalemize isabetli şut çekip bizi yendiği için teşekkür ederiz. üç maçtır ezeli rekabeti unutmuştuk. hatırlattıkları iyi oldu.
tek yenilgisini şanlı trabzonspor'dan almıştır.