bugün

entry'ler (195)

hakemsiz galatasaray

Kocası fenerbahce tarafından hunharca hirpalanmiştir.

evren turhan

Galatasarayin fenere 7 gol atma hedefi var ben öyle duydum gibi bir çöp yorum yapan çöp tenekesidir. Büyük bölümü cincon tarafından fonlanan spor yorumcularindan biridir. Zerre objektif bakamayan cinconunu tüm program yalayıp yutan biridir kalitesiz sevmem.

fenerbahçe organize troll örgütü

Fetösaray kadar algıci kumpasci yanak oksatici yalayici takım mı var bu ligde? La hala utanmadan temizmiş gibi yuzsuzce ötüyorlar. Tabiki de bunları ortaya çıkaracak adam gibi bir gruba ihtiyaç vardı onlarda şuan ortalığın anasını ağlatıyor. Cincon taraftarı da hala kendi boklugunu görm3den fenere algici ve kibirli yaftasi yapistiyor. Cumle alem gordu kimin ligin abisi olduğunu.

fenerbahçe taraftarı

Yukarıda bomboş bir algı yazısı okumak zorunda kalan fenerbahce taraftarıdır. Tüm kirli hesapları paramparça ederek alnının akıyla karısının sahasında galibiyetle çıkan takımın onurlu ve gururlu taraftarıdır. Hakemlerle ittirilen yaptığı faulleri verilmeyen sniper ile vurularak temas olmadan kendini yerlere atarak rakibe kartlar verdiren fetösarayın taraftarı bunları görmeyip bizim dogranmamizi hakli buluyorsa siktirsin gitsin su topu izlesin.

21 maçtır yenilmeyen takımı becermek

Gariban Anadolu takımlarına borusu öten ama kocası gelince kocasının borusunu öttürmüştür.

yalnızlık

iliklerime kadar yaşıyorum bu duyguyu lakin yine de güçlü kalmaya devam ediyorum.

kafa bir kızla evlenmek

Olsa da evlensem artık. Kafa dengi insan gerçekten evlilikte çok önemli yoksa hayat boktan geçer.

neden sevgilin yok

Değerimi kıymetimi bilen yok ve bu yüzden tahammülüm yok karşımdakine.

19 mayıs 2024 fenerbahçe nin döşediği boru

Ceyhan-bakü-tiflis boru hattını dösemistir.

19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı

Bastık geçtik.

şu an hissedilen duygu

Hem tff yi hem mhk yi hem fetönün takımının yendiğimiz için çok mutlu ve gururluyum.

mauro icardi

Balon patlamistir. Getirin oradan Anadolu takımı ırz düşmanı gol atacak.

fenerbahçe

görsel

fenerbahçe

Hakemle değil ha alın teri.

sözlük yazarlarının beyinleri

Aşırı düşünüyor, hiç ara vermiyor ve beni çok yoruyor. Umarım bunun da üstesinden gelirim.

son zamanlarda terörün bitmiş olması

Çok şükür ordumuz askerimiz sınırlarımızı temizliyor arindiriyor pisliklerden ama esas sorun şuan için ne yazık ki içimizdeki terör sevici ve propagandacilari. Sinir ötesi temizlik bitince allahin izniyle şehirlere sızan ve bölücülük faaliyetleri yürütenler hakkinda da gerekli işlem sonrası hakettikleri yere tıkılmalıdır. Rabbım Türk halkına ve Türk askerine daha fazla acı yaşatmasın.

manitayla yapılacaklar

Olmadığı için birsey diyemiyorum olursa ona göre secenekler üstünden ilerleriz.

erkeklerin hep fotoğraf istemesi

Ben daha çok geceleri fotoğraf istiyordum manitadan.

zafer partisi

Malum partilere oy veren yaşlı ve cahil nesil öldüğü zaman iktidara gelecek partimizdir.

coffee buddy

istanbul Anadolu yakasında oturan bayan arkadaşımız varsa kahve ismarlayabilirim. Sohbet muhabbet makara kukara yaparız.