bugün

Şebnem Ferah'ın yaklaşık 4 buçuk yıldır beklenen, altıncı stüdyo albümünün adıdır. Bugün itibariyle http://www.esenshop.com adresinde ön siparişe sunulacaktır. Albümün çıkış tarihi ise 16 Aralık 2009 olarak konuşulmaktadır.

Ben askerde olacağım ne yazık ki ama siz şebnem ferah hayranları albümü iyice dinleyin, yorumlarınızı paylaşın olur mu canlar? Çok bekledik çünkü bu albüm için, haydi bakalım, sabrın sonu selamet olsun diyeyim! isim beni biraz irrite etmedi değil, fazla edebi kaçmış şebnem ferah'a göre ama inşallah beklediğimize değer. *
şebnem ferah' ın 6.albümünün ilginç adıdır. çok değişik, insanı şaşırtan bir albüm ismi seçmişler diğer albüm isimlerine nazaran. bekleyip görelim nasıl bir şey olacak.
(bkz: Normancı)
merak ve özlemle beklenen albüm.
http://www.pasifagresif.c...erahtan-benim-adim-orman/
acaba şebnem ferahın tüy sorunu mu var diye düşündüren albüm ismi.çok mu akmış kafaya nedir albüme böyle bi isim verdiğine göre.
Allah ormanlarımıza zeval vermesin...
küresel ısınma dönemine giren yaşlı ve naif dünya'mıza da can-ı gönülden atıfta bulunulabilecek bir albüm adı..
gerek söz gerekse müzik kabiliyeti, felsefesi olarak buna sesini ve kişiliğini de ekleyerek çok iyi baladlar ve Hit rock şarkılarına imza atacağına inandığım rockun sezen aksusunun merakla beklediğim (5 senede bekletilmez ki ya huu) Albümü..
kapağı need for speed carbon'un kapağı gibi olmuş bir albüm. e içindekileri dinlemek lazım tabi. *
(bkz: içimdeki orman)
eğer taksit yapılıyorsa alacağım albümdür.
2010'un en kötü albümüdür.

edit: demiştim ben.
(bkz: normancıyım uleeeyn)
(bkz: ben yaban)
(bkz: yalan soyluyorsun)
(bkz: yakarım lan sözlüğü)
(bkz: memnun oldum ben de hayvanat bahçesiyim)
(bkz: #6744330)
ismi, önce yanlış yerde ölüm olarak belirlenen ama sonra nedense vazgeçilip benim adım orman gibi ilk algılamada rock dinleyicilerini biraz irite eden isme sahip albüm. e tabi önyargılarımızı bir kenara bırakıyoruz ve kaliteli işler yapan şebnem ferah'ın dünyasından şarkıları sabırsızlıkla bekliyoruz.
çıkması sabırsızlıkla beklenen. adıyla insanı mest eden albüm adıdır. saçma önyargılarla yaşamayın gençler.
bekliyoruz bakalım ormanımızı.
şebnem ferah'ın yeni albümü. söylentilere göre tarz değiştirdiği bir albüm olacakmış. merakla beklemedeyiz.
kafaya koydum, telefonu satıp alıcam bu albümü.
içinde kaybolunası vede bir daha hiç çıkılmayası güzellikte ve zenginlikte bir yolculuğun adıdır.
elbet bu yoldada dikenler batacak canlar yanacaktır ama ormanın tam ortasındaki aşk ağacının gölgesinde serinlemek her acının ilacı olacaktır vesselam.
görsel

değişik bir kapağa sahip olan şebnem ferah albümüdür.

edit: nfs oyunundaki hatuna benzemiş burda şebo.
halen albümün çıkmasını bekleyen insanlar olduğunu öğrendim az önce. yahu albüm 2 gündür d&r'da satılıyor zaten. boşuna bekleyip durmayın.
heyecanla beklenen albümdür.

çıkışına 2 gün kalmasına rağmen halen daha forum sitelerinde albümün download linklerinin dolaşmaması ilginç.

Korsan kakadır! orjinal albüm alın!
şarkı isimleri belli olmuştur :

merhaba
benim adım orman
yalnız
istiklal caddesi kadar
eski
mahalle
ateşe yakın
serapmış
insanlık
bazı aşklar
uçurtma
eski-2.

tüm şarkıların söz ve müziği şebnem ferah' a aittir.