bugün

entry'ler (311)

en güzel erkek isimleri

asel:bal anlamına gelir.

dersi dinlemeyecek olan çıkabilir

hoca dediği anda sınıf terk edilmelidir. güzel durumdur. hele de çıkınca hiç bir şey demeyen hoca dediyse.

eurovision a şebnem ferah ın gitmesi

gereklidir. olması gerekendir. ama şebonun kendini harcamasına da gerek yoktur. sonuç kötü olacağı için değil şebonun yorulmasını istemediğim için söylüyorum. gereksiz yani.

ben bana aşık oldum

şu zamanda insanın kendine söylemesi gereken cümledir. eğer insan birine aşık olacaksa illa ki kendine aşık olmalıdır.

doğum gününü kimsenin hatırlamaması

gayet hoş bir durumdur. hele ki hatırlanmasını istemeyen bir insan için. ki istemediği için de insanlar hatırlar.

sarhoşların kurduğu bir ülkeden beklentili olmak

hiçbir şey demeye gerek yoktur. sarhoşken kurulan ülkeyi ayık kafayla yönetemiyorlar. yeterli cümle.

yatakta erkeğin kadına şarkı söylemesi

hoş bir zaman dilimidir. kadın o anı ne zaman hatırlasa yüzünde bir tebessüm uyanır. bir ayrılık sonrasıysa gözünden belki bir iki damla yaş düşer. erkek için değersizdir. ama kadın için paha biçilemez olandır. bir seks sonrası ellerinde sigara birbirlerine bakarken ya da bakmazken erkek çalan şarkıya eşlik etmeye başlar ve insan bunu unutamaz. zaman olgusu o an işlemeyi bırakır ve onlara eşlik eder. insan sadece o anda yaşamak ister.

ev kiralarının 100 200 tl düşmesi

sadece hayallerde olacak bir fikir. o kadar düşük kiraların olduğu yerler var fakat orada da yaşayabilecek insan pek yok.

kadın

eşi benzeri olmayan değerli varlık. cins ayrımı yapmamak gerekir fakat illa ki yapılacaksa erkeğin yanında değeri biçilemeyendir kadın. sonsuzdur çünkü. sonsuz olduğu için de -sonsuzluk derken içinde barındırdıkları kast edilmiştir.- hayata sığamayan varlıktır.

izin vermedi yalnızlık

mutlu olmaya izin vermedi yalnızlık. oysa insan yalnızken mutluydu. bu sadece unutturuldu. ikili ilişkiye girildiği anda terk etti insan yalnızlığı. ebedi yalnızlığın ona bahşedildiğini unutarak. yalnızlığa dönmek hem acı hem de güzel. çünkü insan yalnızken güzel. iki kişilik haat insan doğasına terstir çünkü.

ama burası benim yerimdi

en çok sınıfta yaşanan durumdur. her sıra sanki kişinin tapulu malıymış gibi herkesin yeri belirlidir. bu yetmezmiş gibi bir de kişi arkadaşının yerini de kollar. tam kavgalık durum oluşur.

gökkuşağının üzerinden kaymayı istemek

dünyada yapılası en güzel eylemdir. vereceği haz tahmin dahi edilemeyen olandır.

animasyon filmde kadın dekoltesi

komik detaydır. mekanik görünümde kadına dekolte kazandırmak bir şey ifade etmez.

hiç tanımadığın birine yardım etmek

insana manevi haz veren olaydır.

hamburger yeme sanatı

cidden bir sanattır. bir insanın ağzını o kadar çok açabilmesi, yüzüne gözüne ketçap mayonez bulaştırmaması ciddi özen ister.

neden

bir kadının erkeğe her soruşunda erkeğin nedenine sokayım şeklinde cevap verdiği soru.

son sınavları 100 olarak hesaplamak

her öğrencinin gerçekleşmeyeceğini bilmesine rağmen yapaktan ısrarla vazgeçmediği eylemdir.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

turşu yemek maksadıyla bütün bulaşık deterjanını halıya dökmek.

derste uyumak

uykuların en tatlısıdır. bir kişinin hayatında yapması gereken 100 şey listesinde zirvede yer alması gereken maddedir.

evrim karşıtı olup hastaneye giden mümin

kavramları zihninde karıştıran karakterin söyleyeceği sözdür. durup düşünüldüğü zaman ne kadar mantıksız bir cümle kurulduğunun farkına varılır. kişinin inançlarıyla yaptıkları her zaman örtüşmek zorunda değildir.