bugün

içinde b1 b6 ve b12 vitaminleri içeren, iki günde zayıf bünyeyi doğrultan güzel hoş vitamin ilacı.
uyku bozukluklarına rağmen vucudu dinç tutmaya yarayan vitamin. bir diğeri için; supradyn.
(bkz: apikobal)
kokusu çok dikkat çekicidir. hastanelere sinen koku, sanki tipatip benexol'ün kokusudur. idrarinizi da 'başarıyla' kokutur; rengini de değiştirir. türkiye'nin 'akıl veren' ve aklına güvenilen doktorlarından osman müftüoğlu, benexol için 'beynin sütü' deyimini kullanmıştır. özellikle 40 yaşını geçenlerin, zaman zaman b12 vitamin kürü yapmaları özellikle beyin sağliklari açısından tavsiye edilir. benim gibi, diyet yaptığı zamanlarda üzerine üzerine gelen aşırı sinirlilik halini yatıştırmak isteyenler de bu vitamini denerler. çünkü, bu vitaminin sinirleri yatıştırdığı iddia edilmiştir. ancak sinirler yatışırken, iştah açılır: çünkü benexol bir yandan da iştah açıcıdır. buyrun size bir dilemma.
pembedir ve kötü kokar.
kokusu kötü kokan, insana rahatlık, huzur veren, en sinirlemmeniz gereken yerde bile bu ilacı kullanmaya başladığınız zaman rahat, yerinde duramayan bir insan yapar.
bir haftadır kullandığım vitamin ilacı gece yatmadan önce 1 tane alırsanız sabah çok dinç kalkar ve kendinizi gerçekten iyi hissedersiniz.
kilo aldırıcı etkisi olan b12 ilacı. iştah da açıyor. bir de sinir stresi filan önlüyor mu bana mı öyle geliyor bilemedim. seviyorum ulan*
bazen isminden dolayı benical'le karıştırılan ilaç.
işimek ve terlemek kötü bir alışkanlık olsaydı bu ilaç size iki günde bıraktırırdı emin olun. bir ilaç anca bu kadar kendinin vücuttan atıldığını bağıra bağıra anlatır. kendimden soğudum lan. pembe rengine rağmen tadı ve kokusu iğrençtir. sinir sistemine pek etkili olduğunu düşünmüyorum açıkçası 20 gündür kullanıyorum ve öyle bir etki görmedim. ama uyku konusunda sanırım etkili. çünkü her gece kış uykusuna yatar gibi yatan ben artık her sabah alarm çalmadan gözlerimi açıyorum. tabi bu duruma plasebo etkisi diyecek olanlar beni tanımıyorlar. * yinede baya faydalı bir ilaç en azından uyku sorunum için bile çok uzun süre kullanabilirim.
b12 eksikliği sebebiyle hafızayı güçlendirme amaçlı önerilen ilaç. tabii ilacı içmeyi dahi unutabilen alzheimer yazarlar da eminim mevcuttur. * *
sevgili okuyucu; ilacı 1 aydır kullanıyorum gözlemlerimi aktarayım hemen:
bi kere ruhsal açıdan yatıştırıcı olduğunu vs söyleyenler var yok ben daha çok ağladım.(haberlere felan ağlar oldum o derece.)
iştah açma olayı ilk günlerde vardı lakin normale döndü.
en büyük güzelliği gerçekten hafıza problemlerini çözmesi ama öyle hafıza şampiyonu olmayı beklemeyin. (sabah evden çıkarken tembihlenen şeyi akşam hatırlayabiliyosunuz tarzında)
en sevdiğim özelliğine gelince; gece kaçta yatmış olursanız olun sabah kalkmanız gereken saatte acayip dinç kalkıyorsunuz hemde ilk günden itibaren.
vücuttan atımında sorun yok.tadı ve kokusu kötü değil zaten çiğnemiceksin yut gitsin.insan hapı neden koklar ki.
efsane ilaç. sabahları alarmsız uyanıyorum daha ne olsun?
bok gibi kokar.
20 gündür kulllanıp etkisini henüz göremediğim vitamin ilacı. Eczacının dediğine göre en az 3 ay kullanmak gerekirmiş. Bekleyip görücez artık.

Edit: kullanın lan. Gayet iyi.
b12 eksikliğine karşı verilen ilaç. kaş dökülmesi olan bir arkadaşa vermişti doktor. *
b12 yetersizliği sebebi ile 1 ay kullandığım ilaç. 1 ay kullandıktan sonra yeniden doktora gitmem gerekiyordu ama 4 ay oldu daha gidecem ben. alzheimer olup kalacam valla.

not: hissedilir bir iyilik vermesini beklemeyin, belki vitamin değerinizi artırır hepsi o.
içtikten sonra idarı bal kıvamı haline getiren film kaplı tablet. kesinlikle deneyin.
uyku ile bi alakası olmayan, gece kas kasılmalarını ve kaslara bağlı ağrılar için insan metebolizmasına yardımcı vitaminvari bir ilaçtır.
unutkanlığa iyi gelen bir ilaç.bir süredir kullanıyorum hafızayı azda olsa güçlendirdiği kesin.metabolizmayıda hızlandırıyor.fakat benim gözlemlediğim yan etki fazla kullanıldığında (günde 3 kere) duyguları uçlarda yaşamanıza neden oluyor.mesela bendeki etkisi beni sinirlendiren bir olaya normalden daha fazla tepki verirken hiç olmayacak basit olayları bile kafaya takıp duygulanmak hatta ağlamak oldu.bu arada ilaç özgüven artırmayada yardımcı.ha birde yatmadan önce içilirse o gece rüya görmeden uyanılmıyo mesela bn ne zaman yatmadan önce içsem o gece rüya görüyorum. bu değerlendirmeler ışığında çok gerekli bir ilaçmı derseniz gün içinde alınan 1 adet benexol tabletin kimseye zararı olmaz.
on günlük günde bir dozda kullanım sonucunda aşırı halsizlik sorunumu hissedilir derecede çözen ilaç.
az kalsın içmeyi unuttugum ilaç olacaktı tikikkirler sipirmin.
bugün öğle yemeğinden sonra ilk defa tükettiğim ilaç. ictikten bir saat sonra aşırı bir halsizlik başladı, mesaide ayakta uyumaya başladım resmen. sorun bende midir yoksa ilk tüketimden midir ? yok mu bir bilir kişi aydınlatacak ? cok övdüler ama bir daha içmeyi düşünmediğim hap.
turuncu işetir.
bu kadar etkili olmasını beklemiyordum. sanki içimde bitmek bilmeyen bir enerji var şuan.
metabolizmamı çok hızlandıran ilaç.
yerimde durmam muhtemel değildir!