bugün

entry'ler (11)

türk erkekleri neden bu kadar kültürsüz

bu konunun cinsiyetle alakası yoktur.nedeni okumaya,araştırmaya kapalı bir toplum olmamızdan ileri gelmektedir.eğer boş zamanlarımızı televizyon seyretmeye yada facebook ta chat yapmaya,oyun oynamaya değilde okumaya,araştırmaya ayırsaydık bu halde olmazdık.

ilk buluşmada hemen yarın evlenelim diyen erkek

yılların abazasıdır, bekarlıktan bıkmıştır evlilik dışı ilişkiden hoşlanmıyordur yada çekiniyodur.karşısına çıkan hanım kızımız güvenebileceği biri çıkmıştır. biran önce evlenip doya doya sevişmek istemektedir.
neredenmi biliyorum; bir arkadaşımın başına geldide ordan:)

benexol b12

unutkanlığa iyi gelen bir ilaç.bir süredir kullanıyorum hafızayı azda olsa güçlendirdiği kesin.metabolizmayıda hızlandırıyor.fakat benim gözlemlediğim yan etki fazla kullanıldığında (günde 3 kere) duyguları uçlarda yaşamanıza neden oluyor.mesela bendeki etkisi beni sinirlendiren bir olaya normalden daha fazla tepki verirken hiç olmayacak basit olayları bile kafaya takıp duygulanmak hatta ağlamak oldu.bu arada ilaç özgüven artırmayada yardımcı.ha birde yatmadan önce içilirse o gece rüya görmeden uyanılmıyo mesela bn ne zaman yatmadan önce içsem o gece rüya görüyorum. bu değerlendirmeler ışığında çok gerekli bir ilaçmı derseniz gün içinde alınan 1 adet benexol tabletin kimseye zararı olmaz.

sevgilisiz kişinin çift gördüğünde düşündükleri

kıskanılır. benim niye sevgilim yok diye düşündürür,o an özgüven eksilerde seyretmektedir.ortamdan biran önce kurtulmak istenir ama yapacak bişe kalmamıştır görülmüştür bi kere. sonucu karamsarlık ve mutsuzluktur.

otobüs kalkarken el sallama anının çileye dönmesi

git artık otobüs daha ne bekliyon dedirtendir. el sallamaktan kollar kas yapar. zamanın durması gibidir.

stocking

Seksi ve baştan çıkarıcı bir çoraptır. Jartiyer çorabıdır. Siyah ve beyaz renkleri hatun kişide gayet hoş durur.

en güzel yalnızlık şarkıları

Gülben Ergen-Yalnızlık

Cok kırgınım bütün Dostlarıma,
Sevgilim seni Düsman ettiler bana...

Bir Hata'ydi, beni secmedin,
Inandın onlara.
Sihirli Sözlere aldandın,
Büyü yaptılar sana...

Yalnızlık alır götürür,
vay beni, yazık bana.
Eller böyledir, hep ayırır, karısıp Sevdalara...
Eller böyledir, hep ayırır, karısıp Sevdalara...

bir hafta kesişilen kızla tanışamamak

korkaklık mı dersiniz ürkeklik mi dersiniz çekingenlik mi dersiniz adına ne derseniz deyin işte insanın bir parça cesareti kendinde bulamamasındandır. Saçmadır, sonradan pişmanlık verir. Keşke dedirtir.

recep ivedik in en sevilen yönü

doğal davranması, dürüst olması, cool olması.

bim in yapacağı diziye isim önerileri

bim yıldızı.

unutma bimi.

bimi böyle sev.

hem ucuz hem lezzetli yiyecekler

yine bimden bir lezzet; derya ton balığı... yanında birde salatalık turşusu olursa yemede yanında yat.

(bkz: http://www.google.com.tr/...s:0&tx=174&ty=243)